Posted: 09 Jul 2007, 14:03
as zinau kad nivalyt!efk0nas wrote:Po raidouto link Jurbarko Yvl'as jam litrą (nors ir neišdrįso paprašyt, kad duočiau pralėkt)!
o be to zinok nelabai ir rupi man tos piktukes...
as zinau kad nivalyt!efk0nas wrote:Po raidouto link Jurbarko Yvl'as jam litrą (nors ir neišdrįso paprašyt, kad duočiau pralėkt)!
pamirsai, kad is 4 cilindru dar reiks zhvakes ishlupt, idant ishgautum bent kazka panashaus i V-Twino simfonija....Arvis wrote:Yvl ? tau nelaikas upgreida daryt ? Garsa galima nesunkiai pataisyt su cobra dudom. (arba v&h jeigu gamina)