Page 2 of 2

Posted: 09 Jul 2007, 14:03
by Yvl
efk0nas wrote:Po raidouto link Jurbarko Yvl'as jam litrą (nors ir neišdrįso paprašyt, kad duočiau pralėkt :pazors: )!

:zx10r:
as zinau kad nivalyt!
o be to zinok nelabai ir rupi man tos piktukes...

Posted: 09 Jul 2007, 14:04
by Yvl
Arvis wrote:Yvl ? tau nelaikas upgreida daryt ? Garsa galima nesunkiai pataisyt su cobra dudom. (arba v&h jeigu gamina)
pamirsai, kad is 4 cilindru dar reiks zhvakes ishlupt, idant ishgautum bent kazka panashaus i V-Twino simfonija....