Page 2 of 3

Posted: 10 Jul 2007, 22:22
by efk0nas
Yvl wrote:
ble, suzinotum kiek laiko as ju laukiau kol prekiboja atsiras..
jei antradieni luiso kromely Kylyje nepakeis bo nebus ismieros - bus nostolei.. tada lieka Bremenas ir dar kazkokis kaimas pakeliui su luiso kromeliais...
Va va.. Aš kaip tik norėjau klaust, ar čia TIE batai. Nuoširdi užuojauta :dontknow:

Posted: 11 Jul 2007, 07:30
by Yvl
Harli wrote:Mano tikrai ne 43 :) Siek tiek mazesne. Bet as noriu ne tokiu, as noriu kaubojisko tipo... Juk minejau ;-)
1. sita 43 kazkokia kastruota. mazdaug kaip 42 kokia..
2. aladinus turi didzhejus

Posted: 11 Jul 2007, 07:32
by Yvl
mindaugasa wrote:neitema noriu paklausti: o visame siame baikerishkame reikale yra toks dalykas kaip mada? ta prasme, auksciau parduodami yvelo cheveryka imho yra amzinai amzini??
jeigu mados nera, tai cia labai gerai: ekonomija
taible... unitazai paziurek - nuo 1903-uju, kai Williamas H ir Arthuras D palaunchino pirmaji bicycla su enginu nedaug ir nusievoliucionavo dezaino prasme. ikanomyje ir nekitaip! nulis nostoliu del mados veju pokychiu!

Posted: 11 Jul 2007, 07:48
by ezhiukas
taigi mada galioja tik visokiems supederastejusiems manekenams, tikri baikeriai rengiasi kaip ir pries simta metu :D

Posted: 11 Jul 2007, 08:40
by gonzas
nu nu, prasyciau atsargiau apie manekenus, ibo mes gali ir snuki duot


emotikona pridedu :gayfight:

Posted: 11 Jul 2007, 08:41
by Yvl
gonzas wrote:nu nu, prasyciau atsargiau apie manekenus, ibo mes gali ir snuki duot


emotikona pridedu :gayfight:
uztat tu baltu kerzu neturi kaip mano!

Posted: 11 Jul 2007, 08:43
by gonzas
o tu neturi melynu kerzu, kuriu net zhegonskas pavydi

Posted: 11 Jul 2007, 08:43
by efk0nas
gonzas wrote:o tu neturi melynu kerzu, kuriu net zhegonskas pavydi
Mėlynus turiu aš :salut:

Posted: 11 Jul 2007, 08:47
by gonzas
pas tave ne kerzai, o mokasinai


rytoj paimi viska ish arvio kioskelio. pinigu duosiu siandien

Posted: 11 Jul 2007, 10:50
by didzhej
Harli wrote:
Yvl wrote:skaitau gal harli noretu puikiu batu? :roll:
Mano tikrai ne 43 :) Siek tiek mazesne. Bet as noriu ne tokiu, as noriu kaubojisko tipo... Juk minejau ;-)
isigijau, vakar diena jau vaiksciojau
pancho dela!! blin

pavydi?

Posted: 21 Jul 2007, 17:38
by Harli
Aha :) Pagausiu ir numausiu, jei vaidinsi :duxina:

Posted: 22 Jul 2007, 23:48
by didzhej
numausi? :-k
o kaip tada sexuotis reikes, be batu? ](*,)
=; galvojam is naujo...

SUSITINKAM IR KA?
:?: :?: :?:

Posted: 23 Jul 2007, 22:48
by Yvl
luisas pakeite. nebeparduodu.
tema lock!

Posted: 24 Jul 2007, 01:18
by Harli
didzhej wrote:numausi? :-k
o kaip tada sexuotis reikes, be batu? ](*,)
=; galvojam is naujo...

SUSITINKAM IR KA?
:?: :?: :?:
Kaip ka? Galvok pats :roll:

Posted: 24 Jul 2007, 02:58
by didzhej
neatsakymas shia!
galvok da