Page 2 of 3
Posted: 10 Jul 2007, 22:22
by efk0nas
Yvl wrote:
ble, suzinotum kiek laiko as ju laukiau kol prekiboja atsiras..
jei antradieni luiso kromely Kylyje nepakeis bo nebus ismieros - bus nostolei.. tada lieka Bremenas ir dar kazkokis kaimas pakeliui su luiso kromeliais...
Va va.. Aš kaip tik norėjau klaust, ar čia TIE batai. Nuoširdi užuojauta

Posted: 11 Jul 2007, 07:30
by Yvl
Harli wrote:Mano tikrai ne 43

Siek tiek mazesne. Bet as noriu ne tokiu, as noriu kaubojisko tipo... Juk minejau

1. sita 43 kazkokia kastruota. mazdaug kaip 42 kokia..
2. aladinus turi didzhejus
Posted: 11 Jul 2007, 07:32
by Yvl
mindaugasa wrote:neitema noriu paklausti: o visame siame baikerishkame reikale yra toks dalykas kaip mada? ta prasme, auksciau parduodami yvelo cheveryka imho yra amzinai amzini??
jeigu mados nera, tai cia labai gerai: ekonomija
taible... unitazai paziurek - nuo 1903-uju, kai Williamas H ir Arthuras D palaunchino pirmaji bicycla su enginu nedaug ir nusievoliucionavo dezaino prasme. ikanomyje ir nekitaip! nulis nostoliu del mados veju pokychiu!
Posted: 11 Jul 2007, 07:48
by ezhiukas
taigi mada galioja tik visokiems supederastejusiems manekenams, tikri baikeriai rengiasi kaip ir pries simta metu

Posted: 11 Jul 2007, 08:40
by gonzas
nu nu, prasyciau atsargiau apie manekenus, ibo mes gali ir snuki duot
emotikona pridedu

Posted: 11 Jul 2007, 08:41
by Yvl
gonzas wrote:nu nu, prasyciau atsargiau apie manekenus, ibo mes gali ir snuki duot
emotikona pridedu

uztat tu baltu kerzu neturi kaip mano!
Posted: 11 Jul 2007, 08:43
by gonzas
o tu neturi melynu kerzu, kuriu net zhegonskas pavydi
Posted: 11 Jul 2007, 08:43
by efk0nas
gonzas wrote:o tu neturi melynu kerzu, kuriu net zhegonskas pavydi
Mėlynus turiu aš

Posted: 11 Jul 2007, 08:47
by gonzas
pas tave ne kerzai, o mokasinai
rytoj paimi viska ish arvio kioskelio. pinigu duosiu siandien
Posted: 11 Jul 2007, 10:50
by didzhej
Harli wrote:Yvl wrote:skaitau gal harli noretu puikiu batu?

Mano tikrai ne 43

Siek tiek mazesne. Bet as noriu ne tokiu, as noriu kaubojisko tipo... Juk minejau

isigijau, vakar diena jau vaiksciojau
pancho dela!! blin
pavydi?
Posted: 21 Jul 2007, 17:38
by Harli
Aha

Pagausiu ir numausiu, jei vaidinsi

Posted: 22 Jul 2007, 23:48
by didzhej
numausi?
o kaip tada sexuotis reikes, be batu?

galvojam is naujo...
SUSITINKAM IR KA?
:?: :?: :?:
Posted: 23 Jul 2007, 22:48
by Yvl
luisas pakeite. nebeparduodu.
tema lock!
Posted: 24 Jul 2007, 01:18
by Harli
didzhej wrote:numausi?
o kaip tada sexuotis reikes, be batu?

galvojam is naujo...
SUSITINKAM IR KA?
:?: :?: :?:
Kaip ka? Galvok pats

Posted: 24 Jul 2007, 02:58
by didzhej
neatsakymas shia!
galvok da