Page 2 of 2

Posted: 22 Jul 2007, 20:30
by mindaugasa
E! koks forkastas? :(
as kaip tik norejau parashyti tema "pirmadieni -pamatalinam, antradieni-ikacerga, treciadieni-pamatalinam, ketvirtadienis -pamatalinam..."
?

Posted: 22 Jul 2007, 21:52
by Renaz
pirmadieni puse frakcijos eina i Sepultura! :rock: :skvydukas:

Posted: 22 Jul 2007, 21:53
by Harli
Buc zinojus, buciau savo bilieto neatidavus...

Posted: 22 Jul 2007, 22:45
by gonzas
mano puse i sepultura nejs, ibo jau buvo priesh N metu.

nunai skaitau kad bus nedvasingas koncertas, nes.....

1. nebus Igarioko su Maksium
2. nebus automatininku ish jegos strukturu
3. esu traumuotas rimtai
4. ir neplanavau eiti

Posted: 23 Jul 2007, 10:15
by Renaz
Paargumentuosiu.

Anot Metalmanijoj buvusiu metalistu (as ne toks), naujoju Sepultura kicks ass ir nueit verta.