Page 2 of 2
Posted: 22 Jul 2007, 20:30
by mindaugasa
E! koks forkastas?

as kaip tik norejau parashyti tema "pirmadieni -pamatalinam, antradieni-ikacerga, treciadieni-pamatalinam, ketvirtadienis -pamatalinam..."
?
Posted: 22 Jul 2007, 21:52
by Renaz
pirmadieni puse frakcijos eina i Sepultura!

Posted: 22 Jul 2007, 21:53
by Harli
Buc zinojus, buciau savo bilieto neatidavus...
Posted: 22 Jul 2007, 22:45
by gonzas
mano puse i sepultura nejs, ibo jau buvo priesh N metu.
nunai skaitau kad bus nedvasingas koncertas, nes.....
1. nebus Igarioko su Maksium
2. nebus automatininku ish jegos strukturu
3. esu traumuotas rimtai
4. ir neplanavau eiti
Posted: 23 Jul 2007, 10:15
by Renaz
Paargumentuosiu.
Anot Metalmanijoj buvusiu metalistu (as ne toks), naujoju Sepultura kicks ass ir nueit verta.