Page 2 of 2
Posted: 25 Jul 2007, 10:16
by gonzas
oje, butinai pasiklausinesiu.
p.s.
ale gerai sushikom Aivaro tema
kaip visada
Posted: 25 Jul 2007, 12:49
by motobiker
Aciu visiems uz pasisakymus i tema - kokie jus visi draugiski

Posted: 29 Jul 2007, 16:29
by gonzas
nesiparink nu

Posted: 29 Jul 2007, 16:57
by motobiker
gonzas wrote:nesiparink nu

taigi juokauju

- rasykit ka norit - cia ir taip aisku ,kad kitaip negalejo buti

Posted: 29 Jul 2007, 17:02
by gonzas
tai zinai man parkes dabar. motociklas supiltas, ash klibinksciuoju kaip pensininkas

Posted: 29 Jul 2007, 18:01
by wundis
o reabilitacinis periodas ilgas bus ?
Posted: 29 Jul 2007, 18:23
by gonzas
nzn
skauda viena ranka - viena koja. labai
Posted: 29 Jul 2007, 19:48
by wundis
ka jamsi kai nebeskaudes ? vistiek ziurai kazka ar nelabai (pasiruoses duoti minusa) ?
Posted: 29 Jul 2007, 20:19
by storms
jis jams mano karve!
Posted: 29 Jul 2007, 21:46
by gonzas
nzn, dairausi dar i w aparata.
stormas tai nesugeba ivardint kainos savo ubytam motociklui su perkaltais numeriais
p.s.
Palangoj maciau Zy kokius 74 kartus. manau kad esu padvasingejes.
Posted: 29 Jul 2007, 21:51
by storms
kokia kaina
nu kaina vidutine rinkos kaina
ka ten prigalvosi
paziurek avtapliusa
manau kad kazkas apie 6 k eur sukasi
Posted: 29 Jul 2007, 21:57
by gonzas
ziuriu su metais tavo pirda brangsta
p.s.
neturiu tiek daug litu.
Posted: 29 Jul 2007, 22:26
by storms
o kada ji maziau kainavo?
o tai 2 setu plastiku neskaiciuoji?
Posted: 29 Jul 2007, 22:34
by gonzas
ir nacistiniai simboliai tik mazina kaina