Posted: 08 Aug 2007, 08:42
balsavimo rezultatai nedziugina.
teks iseiti.
teks iseiti.
aš tai tokį turiugonzas wrote:balsavimo rezultatai nedziugina.
teks iseiti.
taip! tvarka bus!storms wrote:ne
isimciu nera
nera ir koNpromisu!
nežliumbk čia, ir nebezdžionauk čypos polegiųgonzas wrote:oki, vakare parasysiu atsisveikinimo laiskuti.
nu skaitau nesuprantuTeo wrote:aš tai tokį turiugonzas wrote:balsavimo rezultatai nedziugina.
teks iseiti.
http://www.maisto.com/product_detail.as ... 83&from=36
ir ramu:)
ir taip ir taip. mastelis 1:12 tai tas modelis visai nemenkas natūroj yra, tai ir detalizacija gali būti gera.storms wrote: nu skaitau nesuprantu
ar gali modelis but ant tiek realus, ar cia gyvos karves foto ideta?
http://www.maisto.com/product_detail.as ... 1&from=141
gera iniciatyva.gonzas wrote:dejau ash ant stormo minuso!
p.s.
arba imammes daryt foruma ish naujo ir apie reikala, arba cia tikrai labai smirdi
