Page 2 of 2

Posted: 08 Aug 2007, 08:42
by gonzas
balsavimo rezultatai nedziugina.

teks iseiti.

Posted: 08 Aug 2007, 09:22
by Teo
gonzas wrote:balsavimo rezultatai nedziugina.

teks iseiti.
aš tai tokį turiu
http://www.maisto.com/product_detail.as ... 83&from=36
ir ramu:)

Posted: 08 Aug 2007, 09:29
by Arvis
skaitau gonzui padarysim isimti ir jis gales neisheit ?

Posted: 08 Aug 2007, 09:42
by storms
ne
isimciu nera
nera ir koNpromisu!

Posted: 08 Aug 2007, 09:45
by Teo
storms wrote:ne
isimciu nera
nera ir koNpromisu!
taip! tvarka bus!

Posted: 08 Aug 2007, 09:46
by gonzas
oki, vakare parasysiu atsisveikinimo laiskuti.

Posted: 08 Aug 2007, 09:49
by tckd
tu geriau iki vakaro nusipirk motorereli. :albino:

Posted: 08 Aug 2007, 09:56
by Teo
gonzas wrote:oki, vakare parasysiu atsisveikinimo laiskuti.
nežliumbk čia, ir nebezdžionauk čypos polegių :evil:

Posted: 08 Aug 2007, 09:57
by storms
gonzui ikaliau - uz tai, kad leido prasimushti savo amebishkam pradui

Posted: 08 Aug 2007, 10:03
by storms
Teo wrote:
gonzas wrote:balsavimo rezultatai nedziugina.

teks iseiti.
aš tai tokį turiu
http://www.maisto.com/product_detail.as ... 83&from=36
ir ramu:)
nu skaitau nesuprantu
ar gali modelis but ant tiek realus, ar cia gyvos karves foto ideta?

http://www.maisto.com/product_detail.as ... 1&from=141

Posted: 08 Aug 2007, 10:06
by Teo
storms wrote: nu skaitau nesuprantu
ar gali modelis but ant tiek realus, ar cia gyvos karves foto ideta?

http://www.maisto.com/product_detail.as ... 1&from=141
ir taip ir taip. mastelis 1:12 tai tas modelis visai nemenkas natūroj yra, tai ir detalizacija gali būti gera.

Posted: 08 Aug 2007, 10:10
by gonzas
dejau ash ant stormo minuso!


p.s.


arba imammes daryt foruma ish naujo ir apie reikala, arba cia tikrai labai smirdi :P

Posted: 08 Aug 2007, 10:10
by Arvis
skaitau pizdiozhas....gyva nuotrauka

Posted: 08 Aug 2007, 10:33
by storms
gonzas wrote:dejau ash ant stormo minuso!


p.s.


arba imammes daryt foruma ish naujo ir apie reikala, arba cia tikrai labai smirdi :P
gera iniciatyva.
prasau pasidalinti mintimis ir ziniomis apie REIKALA

Posted: 08 Aug 2007, 10:36
by tckd
nuotraukos vietom skaitau gyvu..
aisku 1:12 atrodo kitaip nei 1:18
turiu siestsot 1:18

Image