Page 2 of 4

Posted: 29 Aug 2007, 11:28
by gonzas
atvarau!


bus kur prigult?

Posted: 29 Aug 2007, 11:28
by El Traxo
storms wrote:kas cia per amebynas
?
uzdarau sita bobu plepala NX
:LOCK:

beja, :zaneta: in kamandzyrovky isvare, todel sian visi pas mane geriam!
gg, sėkmingai sušikom tema

Posted: 29 Aug 2007, 11:35
by wundis
nu. ta proga galetumem padiskutuot kas laimetu kalgotkiu konkursa. ka mano nepaperkamoji komisija ? :)

Posted: 29 Aug 2007, 11:36
by gonzas
siaip, kalgotkiu konkursa laimetu YVL, vienazenklishkai!


p.s binaro neturiu, ale buvo toks

Posted: 29 Aug 2007, 11:37
by w919
El Traxo wrote:
storms wrote:kas cia per amebynas
?
uzdarau sita bobu plepala NX
:LOCK:

beja, :zaneta: in kamandzyrovky isvare, todel sian visi pas mane geriam!
gg, sėkmingai sušikom tema
esate nejautrus ir neisaukleti, be jokios empatijos aplinkiniams, tikri lietuviski chamai! noreciau nedelsiant emigruoti!!

Posted: 29 Aug 2007, 11:39
by wundis
emigruoti i cia ar is cia ?

Posted: 29 Aug 2007, 11:40
by storms
- uz amebizma

Posted: 29 Aug 2007, 11:44
by w919
noreciau labiausiai emigruoti i Lietuva, nes delfi raso kad ten algos pakilo 27% per metus!

Posted: 29 Aug 2007, 11:46
by wundis
haah! delfi raso - delfi zino.
dar girdejau rase kad bustas piks. na bet apie tai buvo rasyta kazkokiame kitokiame skyrelyje. Nors galima ir prie sito skyrelio priderint. taigi: "Dabar yra tas METU LAIKAS kuomet busto kainos pigks!"

Posted: 29 Aug 2007, 11:52
by gediminas
w919 wrote:noreciau labiausiai emigruoti i Lietuva, nes delfi raso kad ten algos pakilo 27% per metus!
Noriu i Lietuva! Leiskit i Lietuva! :prayer:

Posted: 29 Aug 2007, 12:32
by Yvl
storms wrote: beja, :zaneta: in kamandzyrovky isvare, todel sian visi pas mane geriam!
kur prelegt? galesiu duot paliest ranka, kuria liete bondas!

Posted: 29 Aug 2007, 12:35
by Yvl
gonzas wrote:siaip, kalgotkiu konkursa laimetu YVL, vienazenklishkai!
p.s binaro neturiu, ale buvo toks
ju myn zis???



Image

Posted: 29 Aug 2007, 12:37
by gonzas
oje :binky:

Posted: 29 Aug 2007, 12:45
by El Traxo
:lolol: bliac, kalgotkių konkursas pasibaigė neprasidėjęs. Skelbiu YVL'a aPsoliučiu nugalėtojumi 5 metams į priekį (t.y. iki jųjų sudilimo ir prarūdijimo atatinkamoje vietoje)

Posted: 29 Aug 2007, 12:52
by gonzas
El Traxo wrote::lolol: bliac, kalgotkiø konkursas pasibaigë neprasidëjæs. Skelbiu YVL'a aPsoliuèiu nugalëtojumi 5 metams á prieká (t.y. iki jøjø sudilimo ir prarûdijimo atatinkamoje vietoje)

priza duok shen!