Page 2 of 4
Posted: 29 Aug 2007, 11:28
by gonzas
atvarau!
bus kur prigult?
Posted: 29 Aug 2007, 11:28
by El Traxo
storms wrote:kas cia per amebynas
?
uzdarau sita bobu plepala NX
:LOCK:
beja,

in kamandzyrovky isvare, todel sian visi pas mane geriam!
gg, sėkmingai sušikom tema
Posted: 29 Aug 2007, 11:35
by wundis
nu. ta proga galetumem padiskutuot kas laimetu kalgotkiu konkursa. ka mano nepaperkamoji komisija ?

Posted: 29 Aug 2007, 11:36
by gonzas
siaip, kalgotkiu konkursa laimetu YVL, vienazenklishkai!
p.s binaro neturiu, ale buvo toks
Posted: 29 Aug 2007, 11:37
by w919
El Traxo wrote:storms wrote:kas cia per amebynas
?
uzdarau sita bobu plepala NX
:LOCK:
beja,

in kamandzyrovky isvare, todel sian visi pas mane geriam!
gg, sėkmingai sušikom tema
esate nejautrus ir neisaukleti, be jokios empatijos aplinkiniams, tikri lietuviski chamai! noreciau nedelsiant emigruoti!!
Posted: 29 Aug 2007, 11:39
by wundis
emigruoti i cia ar is cia ?
Posted: 29 Aug 2007, 11:40
by storms
- uz amebizma
Posted: 29 Aug 2007, 11:44
by w919
noreciau labiausiai emigruoti i Lietuva, nes delfi raso kad ten algos pakilo 27% per metus!
Posted: 29 Aug 2007, 11:46
by wundis
haah! delfi raso - delfi zino.
dar girdejau rase kad bustas piks. na bet apie tai buvo rasyta kazkokiame kitokiame skyrelyje. Nors galima ir prie sito skyrelio priderint. taigi: "Dabar yra tas METU LAIKAS kuomet busto kainos pigks!"
Posted: 29 Aug 2007, 11:52
by gediminas
w919 wrote:noreciau labiausiai emigruoti i Lietuva, nes delfi raso kad ten algos pakilo 27% per metus!
Noriu i Lietuva! Leiskit i Lietuva!

Posted: 29 Aug 2007, 12:32
by Yvl
storms wrote:
beja,

in kamandzyrovky isvare, todel sian visi pas mane geriam!
kur prelegt? galesiu duot paliest ranka, kuria liete bondas!
Posted: 29 Aug 2007, 12:35
by Yvl
gonzas wrote:siaip, kalgotkiu konkursa laimetu YVL, vienazenklishkai!
p.s binaro neturiu, ale buvo toks
ju myn zis???

Posted: 29 Aug 2007, 12:37
by gonzas
oje

Posted: 29 Aug 2007, 12:45
by El Traxo

bliac, kalgotkių konkursas pasibaigė neprasidėjęs. Skelbiu YVL'a aPsoliučiu nugalėtojumi 5 metams į priekį (t.y. iki jųjų sudilimo ir prarūdijimo atatinkamoje vietoje)
Posted: 29 Aug 2007, 12:52
by gonzas
El Traxo wrote:
bliac, kalgotkiø konkursas pasibaigë neprasidëjæs. Skelbiu YVL'a aPsoliuèiu nugalëtojumi 5 metams á prieká (t.y. iki jøjø sudilimo ir prarûdijimo atatinkamoje vietoje)
priza duok shen!