Page 2 of 3
Posted: 19 Sep 2007, 11:12
by El Traxo
ezhiukas wrote:jo, ir dar klausimas ar taip jau lengvai parduosi. Harlius deja dazniausiai zmones vezasi patys, o ne perka Lietuvoje autopliusinem kainom.
Priminei tema. Kelis kartus teko bendrauti su HD kromeliu Savanoriuose - tai ten dirbantis vaikinas kaskart užsivedęs aiškina koks tai yra blogis visokiais būdais į Lietuvą plūstatntys HD iš Amerikės. Kiek bus su jais vargo jei pareis elektronika ar kokia detalė, nes ten VISKAS KITAIP nei "europiniuose HD". Kaip jūs DAR važinėjate jais?!
Posted: 19 Sep 2007, 11:16
by Arvis
Kitaip ten yra posukiai, atsvaitai faros stikliukas, duslintuvai ir spidometras
Skaitau netgi nuemus visus situos dalykus motociklas vaziuoja.
Dar skaitau, kad betkuria HD dali siunciantis is US sutaupai minimum dvigubai, nei pirkdamas cia vietoj.
Posted: 19 Sep 2007, 11:19
by storms
ahahah
ahahaha
bled
ten kartais ne juzefas snekejio?
viskas paprasta: imigrantai griauna zylvai versla. viskas. blogio eme yra tame!
Posted: 19 Sep 2007, 11:21
by w919
sakyciau ten zhilvos ir sharo kromelis?
Posted: 19 Sep 2007, 11:26
by storms
w919 wrote:sakyciau ten zhilvos ir sharo kromelis?
apie sharo shareus te nieko nezinau
Posted: 19 Sep 2007, 11:33
by w919
storms wrote:w919 wrote:sakyciau ten zhilvos ir sharo kromelis?
apie sharo shareus te nieko nezinau
jis ten reziduoja ir prekiauja pvz Dunlop padangomis, taipogi man susidare ispudis kad ten jo servisas
Posted: 19 Sep 2007, 11:48
by Teo
Arvis wrote:reziumuosiu. Jei pirkciau sita baika sau, tai skaiciuociau, kad atsivezhus jis turi nevirsyt 20K Lt. Taipogi skaiciuociau 5K LT remontui.
aš orientaciniai skaičiuoju 2000 usd parvežimui/muitams ir pan. Ar labai nusišneku?
Posted: 19 Sep 2007, 11:49
by ezhiukas
Arvis wrote:reziumuosiu. Jei pirkciau sita baika sau, tai skaiciuociau, kad atsivezhus jis turi nevirsyt 20K Lt. Taipogi skaiciuociau 5K LT remontui.
Jei i tokias sumas sutilpsi, tai turi sansa pasivazinet ir dar pelningai parduot.
labai tiksli reziume. Pats irgi taip pat bandziau daryti. Ir jei ne nuotykis Tryskiuose, butu visai pavyke

Posted: 19 Sep 2007, 11:50
by ezhiukas
Teo wrote:Arvis wrote:reziumuosiu. Jei pirkciau sita baika sau, tai skaiciuociau, kad atsivezhus jis turi nevirsyt 20K Lt. Taipogi skaiciuociau 5K LT remontui.
aš orientaciniai skaičiuoju 2000 usd parvežimui/muitams ir pan. Ar labai nusišneku?
ziurint is kurio JAV galo pirksi. Jei is kokios Kalifornijos, gali ir netilpti. Bet principe tai mazdaug tiek.
Posted: 19 Sep 2007, 11:54
by Arvis
Teo wrote:Arvis wrote:reziumuosiu. Jei pirkciau sita baika sau, tai skaiciuociau, kad atsivezhus jis turi nevirsyt 20K Lt. Taipogi skaiciuociau 5K LT remontui.
aš orientaciniai skaičiuoju 2000 usd parvežimui/muitams ir pan. Ar labai nusišneku?
Manau 2000 realu. Cia aisku su salyga, kad muita paskaiciuos ne nuo rinkos vertes....ir kad ant virsaus negausi atitinkamo pvm

Posted: 19 Sep 2007, 11:56
by ezhiukas
hehe, jei nuo rinkos vertes paskaiciuot, tai vien muitas su pvm virsytu tuos $2000
Beje, parasyk loto numeri, paziuresiu coparto fotkes, gal dar ka blogo pamatysiu

Posted: 19 Sep 2007, 11:59
by Teo
ezhiukas wrote:hehe, jei nuo rinkos vertes paskaiciuot, tai vien muitas su pvm virsytu tuos $2000

idant nekurstyti įstatymų laužymo, nekomentuosiu ką čia parašei
10065667
Posted: 19 Sep 2007, 12:09
by Arvis
nu apysveikis toks. Dabar geras laikas pirkt. Per ziema graziai persirinksi viska. Ble tik priekinis ratas tai nx .
Posted: 19 Sep 2007, 12:11
by storms
o man kaip tik lytokas visai dezainerishkai atrodo
Posted: 19 Sep 2007, 12:12
by ezhiukas
puse b variantas. Biski patiunintas, rema 100% teks lygint. Bet siaip remonto nebaisiai daug. Tik darbo bus nemazai kad viska nuardyt ir poto vel surinkt. Jei pats dirbsi, manau i 5 tukstancius tikrai turetum tilpt. Stovi arciau rytines pakrantes, tai parvezimas kosmoso nekainuos. Vezant per ta kontora kur as imu su muitais kazkur 1.7-1.8 iseitu. Pliusas kad sitam mieste reikia papildomos licenzijos. Ne visi gali pirkt. Yra tikimybe kad gana pigiai iseis.