Page 2 of 3

Posted: 25 Sep 2007, 16:02
by motobiker
storms wrote:hehe
uz juoda jumora gauni +1

:occasion5: :occasion5: :occasion5:

Posted: 25 Sep 2007, 16:07
by Vito
Nu blin tu čia ir prigąsdinai :)
Reiškia jamsim C600 klasę ;-)

Posted: 25 Sep 2007, 16:12
by w919
siaip tai labai pozityvus pakeitimas.

Posted: 25 Sep 2007, 16:16
by motobiker
w919 wrote:siaip tai labai pozityvus pakeitimas.
ir ne paskutinis :roll:

Posted: 25 Sep 2007, 16:22
by storms
kuo pozityvus?
skaitau c klasej baikas negroja visiskai

Posted: 25 Sep 2007, 16:23
by didzhej
as taip suprantu tas daroma padidinti potencialiu stopkiu/taureliu dalybas! - skatinti sportuojancius laimeti.

Posted: 25 Sep 2007, 16:30
by w919
storms wrote:kuo pozityvus?
skaitau c klasej baikas negroja visiskai
jau pradejo grot, kitais metais gros ir labai.

Posted: 25 Sep 2007, 16:33
by storms
w919 wrote:
storms wrote:kuo pozityvus?
skaitau c klasej baikas negroja visiskai
jau pradejo grot, kitais metais gros ir labai.
as dar skaitau, kad visus lakstukus, top 5 savanoriskai privalomai i b klases mest ir psio

Posted: 25 Sep 2007, 16:42
by motobiker
storms wrote: as dar skaitau, kad visus lakstukus, top 5 savanoriskai privalomai i b klases mest ir psio
penketuko tai tikrai niekas nemes ,bet pirmam tai uzupakalis turetu svilti :D

Posted: 25 Sep 2007, 17:05
by w919
storms wrote:
w919 wrote:
storms wrote:kuo pozityvus?
skaitau c klasej baikas negroja visiskai
jau pradejo grot, kitais metais gros ir labai.
as dar skaitau, kad visus lakstukus, top 5 savanoriskai privalomai i b klases mest ir psio
irgi geras pasiulymas. ibo dabar yra gresme kad c nuo b nelabai skirsis!

Posted: 25 Sep 2007, 18:03
by gonzas
su ta salyga kad mindaugas kitamet matalins ant parasparniu, tai beliks sirgti uzh motolenktyninka vito

Posted: 25 Sep 2007, 18:06
by wundis
tai mle. nejaugi. nejaugi mindaugas ismaine 2 nuostabius ratus i 0 ?! i kaskoki sudmedzeges gabala ?! :-k

Posted: 25 Sep 2007, 18:08
by storms
hm
skaitai nepersnekesim mindaugienes?

Posted: 25 Sep 2007, 18:10
by gonzas
belieka tik :rembaks:

Posted: 26 Sep 2007, 08:43
by Vito
storms wrote:hm
skaitai nepersnekesim mindaugienes?
Statau bonkę tauraus gėrimo jei sugebėsi peršnekėti ją ;-)