Posted: 07 Nov 2007, 17:54
isejo shit happens ir ne kitaip taskasVito wrote: Jei tamsta vazinejate su KLX650, tai tavo daviklis pas mane guli jau gerus du menesius.
Tokiu atveju konstatuoju fakta, kad paciam neimanoma prisisikambinti buvo pirmiau negu tamstai man.