Page 2 of 2

Posted: 07 Nov 2007, 17:54
by tckd
Vito wrote: Jei tamsta vazinejate su KLX650, tai tavo daviklis pas mane guli jau gerus du menesius.
Tokiu atveju konstatuoju fakta, kad paciam neimanoma prisisikambinti buvo pirmiau negu tamstai man.
isejo shit happens ir ne kitaip taskas