Page 2 of 2

Posted: 13 Nov 2007, 10:11
by Yvl
ezhiukas wrote:tai kad butent vtx tarp choperiu atitinka nokijas ir canonus :) Yamaha tik tarp britvu nokija :)
anyway - sakiau gi kad man geriausias mocas - raudonas :)

Posted: 13 Nov 2007, 10:25
by ezhiukas
tai nusidazyt gali kaip nori, ne problema :D

Posted: 13 Nov 2007, 10:33
by w919
ezhiukas wrote:tai kad butent vtx tarp choperiu atitinka nokijas ir canonus :) Yamaha tik tarp britvu nokija :)
apie Canon siulau padiskutuoti su Audrium zy (noreciau is salies paklausyt), o apie Nokijas... ghm, su storms.

Posted: 13 Nov 2007, 10:43
by storms
su salyga kad mano nokia anksciau priklause vienam baikeriui, joje radau Theme Harley Davidson. ja dabar ir uzsidejau

Posted: 13 Nov 2007, 12:46
by Renaz
storms wrote:su salyga kad mano nokia anksciau priklause vienam baikeriui, joje radau Theme Harley Davidson. ja dabar ir uzsidejau
su ta pacia salyga periena minusas uz vogtu nokiju supirkinejima is nusigerusiu baikeriu!

edit: minuso nedejau, nes mes turim ju po vienodai - graziai atrodo!

Posted: 13 Nov 2007, 12:49
by didzhej
nors 0,1 dalimi labiau noreciau, abiem uzdeciau po minusa, kad gerai atrodytumet, bet baisiai tingiu cookius trinti...

Posted: 13 Nov 2007, 13:33
by tckd
tai galim gal pasidalint? rinkis kuriam desi, savo ruoztu as kitam inmesiu [-o<

Posted: 13 Nov 2007, 13:59
by storms
tckd, toj pasieksi balansa

Posted: 13 Nov 2007, 14:10
by Shadow
tkcd pasieke balansa :D man grazu harmonija ir balansai [-o<

Posted: 13 Nov 2007, 14:14
by didzhej
negaliu nepasidziaugti uz tckd!
=D>

Posted: 13 Nov 2007, 14:19
by tckd
balancoc kaip giroskops.

:prayer: