Posted: 13 Nov 2007, 10:11
anyway - sakiau gi kad man geriausias mocas - raudonasezhiukas wrote:tai kad butent vtx tarp choperiu atitinka nokijas ir canonusYamaha tik tarp britvu nokija
anyway - sakiau gi kad man geriausias mocas - raudonasezhiukas wrote:tai kad butent vtx tarp choperiu atitinka nokijas ir canonusYamaha tik tarp britvu nokija
apie Canon siulau padiskutuoti su Audrium zy (noreciau is salies paklausyt), o apie Nokijas... ghm, su storms.ezhiukas wrote:tai kad butent vtx tarp choperiu atitinka nokijas ir canonusYamaha tik tarp britvu nokija
su ta pacia salyga periena minusas uz vogtu nokiju supirkinejima is nusigerusiu baikeriu!storms wrote:su salyga kad mano nokia anksciau priklause vienam baikeriui, joje radau Theme Harley Davidson. ja dabar ir uzsidejau