Page 2 of 2

Posted: 30 Dec 2007, 22:41
by gonzas
storms wrote:nweskusta dziundze nera tokia estetishka, bet nera ir bloga
tai jo, savaite laiko neskusta dziundze atrodo wet@sexy.
ale jei ji neskusta nuo veidrodiniu gaubliu laiku........