Page 2 of 2

Posted: 31 Dec 2007, 16:22
by motobiker
storms wrote: pasakysiu ir as apie savo norus kitam sezonui:
noras nr1: nulekt i brno i rpoznane ant trackdaysu
noras nr2: (galit pradet juoktis) prasmaugt su bergu enduro varzybas
Nr1 - 99% kad bus organizuojami trackdaysai Brno ( del poznanes nesu taip garantuotas )
Nr2 - sausio 12 Enduro kroso ziemos taures I etapas Rukloje, ten irgi bus C klase ..
smulkiau - www.motosportas.lt

tad viskas tavo rankose :)

Posted: 02 Jan 2008, 11:41
by Vito
w919 wrote:motobiker +1 uz atsakyma, gonzui +0 kad nepaliauja juokint!!! :D =D> =D>

na, gerbiamieji, kas startuos kitamet NMSF?
Stengsimės.
Technikos tobulinimo darbai vyksta :)

Posted: 02 Jan 2008, 11:47
by w919
Pas mane vyksta svajojimo ir pinigu taupymo darbai. Po to vyks padangu pirkimo ir tepalu keitimo darbas! :D

Posted: 02 Jan 2008, 11:55
by Vito
w919 wrote:Pas mane vyksta svajojimo ir pinigu taupymo darbai. Po to vyks padangu pirkimo ir tepalu keitimo darbas! :D
Nuo svajonių viskas ir prasideda ;-)

Posted: 02 Jan 2008, 12:52
by gonzas
o ash o pas mane o visdelto bukwaliai kadangi taciau del to bent jau nieko nemstau. prisipirkau aparaturos ir nebeber litu.

Image

Posted: 02 Jan 2008, 13:01
by Vito
gonzas wrote:o ash o pas mane o visdelto bukwaliai kadangi taciau del to bent jau nieko nemstau. prisipirkau aparaturos ir nebeber litu.

Image
Jau pragert nebesugebi? :)

Posted: 02 Jan 2008, 13:50
by w919
dar klausimas motobiker - ar lieka trackdaysai antradieniais? ar numatot kokiu pasikeitimu, patobulinimu ar pan?

Posted: 02 Jan 2008, 14:11
by gonzas
Vito wrote:
gonzas wrote:o ash o pas mane o visdelto bukwaliai kadangi taciau del to bent jau nieko nemstau. prisipirkau aparaturos ir nebeber litu.

Image
Jau pragert nebesugebi? :)
leiskite praneshti, obrltnant Vito - negeriu visai!

Posted: 02 Jan 2008, 15:07
by motobiker
w919 wrote:dar klausimas motobiker - ar lieka trackdaysai antradieniais? ar numatot kokiu pasikeitimu, patobulinimu ar pan?
antradieniai trackdaysams pagal planus kol kas lieka

kokia forma jie vyks,tai dar neaisku ,nes pagal 2007 metu rodiklius isaiskejo,kad didziajai daliai musu tautos jokiu tobulinimosi nereikia,kadangi tai kainuoja pinigus...

Posted: 02 Jan 2008, 15:11
by storms
ne tik pinigus, bet ir laika.
tarkim vaziuojant is portugalijos, dasideda dar kokios 3 h

Posted: 02 Jan 2008, 15:17
by w919
motobiker wrote:
w919 wrote:dar klausimas motobiker - ar lieka trackdaysai antradieniais? ar numatot kokiu pasikeitimu, patobulinimu ar pan?
antradieniai trackdaysams pagal planus kol kas lieka

kokia forma jie vyks,tai dar neaisku ,nes pagal 2007 metu rodiklius isaiskejo,kad didziajai daliai musu tautos jokiu tobulinimosi nereikia,kadangi tai kainuoja pinigus...
Jeigu kalba eina apie 50 Lt kaina, tai jie skirtumo galutiniam rezultatui, mano supratimu, tikrai nedaro.

Taciau pinigai, sutik, buvo ir bus tarp problemu nr. vienas pas mus. Ypac jeigu vazinet ne vargdienio variantu ir is toliau nei Kauno.
Idomu butu pvz paklaust mindaugo, kaip dalyvavusio daugeli kartu, kiek jam kainavo 2007-uju trackdaysai, iskaitant technika, transporta ir tt.....

Posted: 02 Jan 2008, 15:33
by motobiker
w919 wrote: Taciau pinigai, sutik, buvo ir bus tarp problemu nr. vienas pas mus.
as del sito ir nesigincyju :) viskas susiveda i pinigus ... todel is cia atsiranda labai aiski isvada - kam daryti tai,ko beveik niekam nereikia del finansiniu problemu :)

Posted: 02 Jan 2008, 15:45
by w919
motobiker wrote:
w919 wrote: Taciau pinigai, sutik, buvo ir bus tarp problemu nr. vienas pas mus.
as del sito ir nesigincyju :) viskas susiveda i pinigus ... todel is cia atsiranda labai aiski isvada - kam daryti tai,ko beveik niekam nereikia del finansiniu problemu :)
na kaip ir sakai - klausimas tik kokia forma. o kad daryti reikia manau klausimo nera! :)