Page 2 of 2

Posted: 26 Jul 2006, 10:49
by Renaz
O vaitkevicius sako: Informacija paruose AutoMoto zurnalas. Ar pan. O cia staiga pablevyzgos info ir viskas? Nu gal ir ok.

Margumynas super tiktu tokiam formatui! Siek tiek savotisko jumoro ir idimios informacijos, ir butu super!

Posted: 26 Jul 2006, 10:54
by mindaugasa
nutaipirmyn!

Posted: 26 Jul 2006, 10:55
by Renaz
Apie sisrses as nieko nesuprantu, o diortai mazumos... Netinku visiskai.

Posted: 26 Jul 2006, 10:57
by mindaugasa
Renaz wrote:Apie sisrses as nieko nesuprantu, o diortai mazumos... Netinku visiskai.
mamos rashteliai negalioja. pasiaishkinimas neuzskaitomas!
cia noro tik reikia. o gal neturi talento?

Posted: 26 Jul 2006, 11:10
by Renaz
Aisku neturiu!

Posted: 26 Jul 2006, 14:03
by Username
w919 wrote:zek, kodel tu visada mezgi va tokias potekstes kaip paskutiniam sakiny? :)

Username wrote:klausau.

tik masinoje.


nes kitaip galima isproteti nuo tylos.


Kad tu uzsikabintum :D :D Ziuriu kaip giliai nardai :mrgreen: :mrgreen:

Posted: 26 Jul 2006, 14:10
by w919
kai mastantis zmogus perskaito sakini, jis bando suprasti ka tas sakinys reiskia. tu man gali pasakyti ka turejai omeny rasydamas kaip mirsti nuo tylos?

Posted: 26 Jul 2006, 15:10
by gonzas
ash tai kai radijoj dirbu, tai esu priverstas jos klausytis. ](*,)

siaip - nesiklausau :mrgreen: