Page 2 of 2

Posted: 10 Jan 2008, 11:03
by w919
Vito wrote:
w919 wrote:tada labai gerai! ka vargina finansai pravaziuos tik Kacergine ir Piarnu, kas gales pravaziuos daugiau - perfect!!
But malonu tamsta pamatyt tarp dalyvaujanciu ;)
Ir man paciam tai butu labai malonu!!! Turiu tiksla pravaziuoti maziausiai tris etapus. Kai issipildys ivairus optimistiniai planai bandysiu pravaziuot ir likusius. :)

Posted: 10 Jan 2008, 12:42
by Vito
w919 wrote:
Vito wrote:
w919 wrote:tada labai gerai! ka vargina finansai pravaziuos tik Kacergine ir Piarnu, kas gales pravaziuos daugiau - perfect!!
But malonu tamsta pamatyt tarp dalyvaujanciu ;)
Ir man paciam tai butu labai malonu!!! Turiu tiksla pravaziuoti maziausiai tris etapus. Kai issipildys ivairus optimistiniai planai bandysiu pravaziuot ir likusius. :)
Tada smagu :)