Page 2 of 2
Posted: 10 Jan 2008, 11:03
by w919
Vito wrote:w919 wrote:tada labai gerai! ka vargina finansai pravaziuos tik Kacergine ir Piarnu, kas gales pravaziuos daugiau - perfect!!
But malonu tamsta pamatyt tarp dalyvaujanciu ;)
Ir man paciam tai butu labai malonu!!! Turiu tiksla pravaziuoti maziausiai tris etapus. Kai issipildys ivairus optimistiniai planai bandysiu pravaziuot ir likusius.

Posted: 10 Jan 2008, 12:42
by Vito
w919 wrote:Vito wrote:w919 wrote:tada labai gerai! ka vargina finansai pravaziuos tik Kacergine ir Piarnu, kas gales pravaziuos daugiau - perfect!!
But malonu tamsta pamatyt tarp dalyvaujanciu ;)
Ir man paciam tai butu labai malonu!!! Turiu tiksla pravaziuoti maziausiai tris etapus. Kai issipildys ivairus optimistiniai planai bandysiu pravaziuot ir likusius.

Tada smagu
