Page 2 of 4
Posted: 22 Jan 2008, 08:35
by ezhiukas
kiek girdejau, nepazistamiem asmenim ne visada beduoda sertifikatus. Gali tekti per kaminska darytis
Posted: 22 Jan 2008, 08:38
by Arvis
ezhiukas wrote:kiek girdejau, nepazistamiem asmenim ne visada beduoda sertifikatus. Gali tekti per kaminska darytis

Posted: 22 Jan 2008, 08:45
by El Traxo
ezhiukas wrote:Gali tekti per kaminska darytis
per šitą?

Posted: 22 Jan 2008, 09:33
by Teo
ezhiukas wrote:Gali tekti per kaminska darytis
kaminskas pats pas žilvą turbut važiuoja

Posted: 22 Jan 2008, 09:42
by ezhiukas
taijo. Bet kaip jau minejau, sklando gandas kad zilva su nepazistamom personom apie sertifikatus nesisneka. Jei pazisti zilva, tai noprob, gali eit tiesiai.
Posted: 26 Jan 2008, 11:15
by Arvis
Posted: 26 Jan 2008, 11:26
by ezhiukas
geras daigtas, ale nera atliekamu litu
Posted: 26 Jan 2008, 11:30
by El Traxo
68200-07
Fits '07-later Touring and Sportster® models.
Posted: 26 Jan 2008, 11:32
by Arvis
taip. Cia softailam dynom ir vrodam. Bet sakau gal yozhegas sugalvos
edit: jau sugalvojo
Posted: 07 Feb 2008, 00:04
by El Traxo
Paklausiu čia. Pagal LT TA reikalavimus posūkiai turi būt su "E", ane?
Kiek žiūrėjau blinkerius fokiečiŲ jabėjui, dėl E jokių namiokų.
Pvz
http://cgi.ebay.de/HARLEY-SPORTSTER-SOF ... dZViewItem
Jei žiūrom
scheinwerfer - tada rašo ar tai TUv compatible ("E"), ar apie spindulio kampą, jei angliška ar amerikoniška. Kaip pas juos su blinkeriais? Negi Vokietijoj posūkiams E nereikia?
Posted: 07 Feb 2008, 08:12
by ezhiukas
pas mane ant lenkuose pirktu posukiu kiek pamenu E raide yra. Galesiu kada garaze paziuret.
Posted: 07 Feb 2008, 15:59
by Arvis
Jie dazniausia nerasho to...bet praeitais metais pirkau ir viskas buvo...siemet vel pirkau. Kai atsiimsiu is kaminsko galesiu pasakyt kaip pasiseke.
Posted: 07 Feb 2008, 16:36
by El Traxo
Arvis wrote:Jie dazniausia nerasho to...bet praeitais metais pirkau ir viskas buvo...siemet vel pirkau. Kai atsiimsiu is kaminsko galesiu pasakyt kaip pasiseke.
tuo pačiu priešpriešinis kl. - gal tokių šūdniekių kaip posūkių stikliukai ir LT galima įsigyti (už atitinkamą kainą)? Bo dėl tokių nesamonių tik korupcijos indeksai blogėja.
Posted: 07 Feb 2008, 16:41
by ezhiukas
faros stikla galima isigyti. Del posukiu neaisku. Nors siaip jau man posukiu ir neziurejo, uzteko ir faros. Beje, vien ja pakeist neuzteks, reikia dar laidukus gabaritam prasitempt, kad degtu kai spynele i parkingo rezima perjungi
Posted: 07 Feb 2008, 16:54
by Teo
ezhiukas wrote:Beje, vien ja pakeist neuzteks, reikia dar laidukus gabaritam prasitempt, kad degtu kai spynele i parkingo rezima perjungi
koks dar parkingo režimas - 0, on, aksesoriai.