Page 2 of 3
Posted: 12 Jan 2009, 16:01
by didzhej
1'st sezonas (17 seriju) RUS yra.
2'nd sezonas (11 seriju) RUS yra.
Einu pirkti 'empty' balvankiu DVD.
Jei turi gabuma skaiciuot kokio USB rakto reikia, kad prilekus tiltptu viskas, tai zinok, kad anos serijos: 1'st sez. uzima - 2,95GB, o tuo tarpu antras - 1,92GB.
Antras sezonas vis dar rodomas, serijos ne visos.
Posted: 12 Jan 2009, 16:04
by Vito
Að ir norëtau á DVD jei galima.
Posted: 12 Jan 2009, 16:04
by Yvl
tu balvankiu ir del manes prigriebk..
Posted: 12 Jan 2009, 16:05
by didzhej
zodziu tirazuot pradet reikia.
vito pas tave mane hejus pasiunte
ant savaitgalio planuoju vizita
irasysiu pas tave ant darbastalio budamas. ok?
Posted: 12 Jan 2009, 16:12
by Vito
didzhej wrote:zodziu tirazuot pradet reikia.
vito pas tave mane hejus pasiunte
ant savaitgalio planuoju vizita
irasysiu pas tave ant darbastalio budamas. ok?
Ale toli tave pasiuntë
Jei su savo technika raðysi, tada ok. Nes pas mane tokios technikos nëra

Posted: 12 Jan 2009, 16:29
by didzhej
As turiu, bet tatai bus daroma, delto, kad nepamirsciau irasytus CD namie - kaip visada.
Posted: 12 Jan 2009, 16:30
by Vito
didzhej wrote:As turiu, bet tatai bus daroma, delto, kad nepamirsciau irasytus CD namie - kaip visada.
Esate labai laukiamas sveèiuose.
Posted: 12 Jan 2009, 16:31
by didzhej
Db jau matau, kad as busiu isnaudojamas dvigubai. Dvigubas isnaudojimas!!!!! --- vergvaldyste kvepia!
Posted: 12 Jan 2009, 16:33
by Vito
Be DVD irgi laukiamas. Netgi bûsite pavaiðintas kava.
Posted: 12 Jan 2009, 16:37
by didzhej
Isnaudosiu proga uz valdiskus kavos inPest ;)
Posted: 12 Jan 2009, 16:39
by storms
sukos kajf lamajete
kas nezino - informoju: vienkartinis autobuso bilietelis portugalijoj kainoja 2.50 Lt
Posted: 12 Jan 2009, 16:44
by tckd
storms wrote:sukos kajf lamajete
kas nezino - informoju: vienkartinis autobuso bilietelis portugalijoj kainoja 2.50 Lt
kaif v kioske po viensastuom!

Posted: 12 Jan 2009, 17:22
by Renaz
Ka jus cia su tais blynais? Saugokit gamta:
http://joox.net/cat/1418
Posted: 12 Jan 2009, 20:31
by Yvl
aha?

Posted: 12 Jan 2009, 20:43
by gonzas
ukwedys
lol