Page 2 of 2

Posted: 28 Jul 2006, 11:49
by Renaz
Valina jie normaliai, bet esme yra ta, kad kaip sake Rashyd - vaziavimas trasa yra sportas, toks pats sportas, kaip begimas, plaukimas, svoriu kilnojimas, aerobika ir net seksas!

Tai va, ta proga siulau rimtai susimastyt i kokia bala klimpstate. Na o bet taciau, Rashyd teigia, kad ta bala maloni!

Ir dar del valinimo, nu neis jie ant pagreicio kaip britva. Gi negali taip but, bet tam tikrom salygom, jie atrodo valina nesveikai, ir to valinimo per akis. Miske tarp medziu ant 266 km/h gal vaziuot nereikes?

Posted: 28 Jul 2006, 11:50
by mindaugasa
koks ten tas vejalis gaunasi?
kai su Litru varai, tai visas vejas v charju, a ja shpariu!
kur pasirodysi su tuo 250? dupenkiasdeshimt vyrui tai tai tik apetita suzadinti.

Posted: 28 Jul 2006, 13:09
by Qu'est ce que c'est
lengvas pataisymas "...ja xujariu. "

Posted: 28 Jul 2006, 16:04
by Username
karoce

Posted: 28 Jul 2006, 18:06
by Vee Crunchy
juzefai, turetum jaustis sumaisytas su purvais! #-o

Posted: 28 Jul 2006, 19:43
by Username
Bandau panasiai pasijausti :puke:

Posted: 28 Jul 2006, 23:09
by _hey
cia nebloga citata is vieno forumo, kur lygina kxf, yzf ir crf motus:
"Change oil, oil filter, and air filter after every ride religiously. The bike will last you a long, long time and you will be very, very happy with the way it performs against the competition."
pastaba "last long", tai iki 100 motovalandu, kai reiks keisti stumokline :roll:

Posted: 29 Jul 2006, 10:04
by Renaz
ojojoj... vargo vakariene!