Posted: 28 Jul 2006, 11:49
Valina jie normaliai, bet esme yra ta, kad kaip sake Rashyd - vaziavimas trasa yra sportas, toks pats sportas, kaip begimas, plaukimas, svoriu kilnojimas, aerobika ir net seksas!
Tai va, ta proga siulau rimtai susimastyt i kokia bala klimpstate. Na o bet taciau, Rashyd teigia, kad ta bala maloni!
Ir dar del valinimo, nu neis jie ant pagreicio kaip britva. Gi negali taip but, bet tam tikrom salygom, jie atrodo valina nesveikai, ir to valinimo per akis. Miske tarp medziu ant 266 km/h gal vaziuot nereikes?
Tai va, ta proga siulau rimtai susimastyt i kokia bala klimpstate. Na o bet taciau, Rashyd teigia, kad ta bala maloni!
Ir dar del valinimo, nu neis jie ant pagreicio kaip britva. Gi negali taip but, bet tam tikrom salygom, jie atrodo valina nesveikai, ir to valinimo per akis. Miske tarp medziu ant 266 km/h gal vaziuot nereikes?