Draudimas 2008

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Susimest info irgi daug nekainuoja.
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

siaip skaitau yra kur Telekomui pasireikst. Visokias eksplotacines medziagas ir einamas dalis jau stumdo, liaudis dar reikalauja ir draudimo papigiai :D
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:siaip skaitau yra kur Telekomui pasireikst. Visokias eksplotacines medziagas ir einamas dalis jau stumdo, liaudis dar reikalauja ir draudimo papigiai :D
blet, visų laukų vienas neapšiksiu :)
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

Nus paveiksliukas daugmaž aiškus. Pagal Donato info:
194 - 12mėn,
107 - 6 mėn.
Sąlygos: galioja motociklams nuo 350cc, bendras vairavimo stažas >7m.
draudža expareksininkai.
Žadėjo sezonui prasidėjus derėtis dėl mažesnių kainų... vil sy
How does you do?
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:. +-10 lt nelabai groja.
pernai pusei metų sumokėjau pas donatą 50 lt, Vilius lietuvos draudime pusei metų 100 lt ... jau nelabai -+10 lt... :)
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

sakau pas brokeri eit, ne i draudima. Brokeris parenka daugiau maziau pigiausia varianta. Ir nera didelio skirtumo i koki brokeri kreipiesi. Susidaro +- keli litai
User avatar
El Traxo
Rossis jam tarnauja
Posts: 9292
Joined: 27 Jun 2007, 23:32
Location: Žemutiniai Bezdonys
Contact:

Post by El Traxo »

ezhiukas wrote:sakau pas brokeri eit, ne i draudima. Brokeris parenka daugiau maziau pigiausia varianta. Ir nera didelio skirtumo i koki brokeri kreipiesi. Susidaro +- keli litai
Temą buvo pakurta susižinot kiek kainuoja, o ne kur eiti. Žinioj, kad esam protingi ir draudžiames per brokerius. Bet...brokeriai turi savo DB ratą ir visi_su_visom nedirba arba aš tokių nežinau.
How does you do?
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kagi - siandien apsidraudziau metams industrijos garante - kaip ir sake El traxo - kaina 189 lt. Pigesnio varianto mano traktoriui su mano stazu brokere nerado.
User avatar
Teo
Daug griuves
Posts: 2782
Joined: 21 Jul 2007, 16:09
Location: Vinius

Post by Teo »

ezhiukas wrote:kagi - siandien apsidraudziau metams industrijos garante - kaip ir sake El traxo - kaina 189 lt. Pigesnio varianto mano traktoriui su mano stazu brokere nerado.
pigesnis variantas - kažkoks neaiškus - 100 metams ir 60 pusmečiui. šaindien atsiimsiu polisą ir pasakysiu kas ten per draudimas, draugai užsakinėjo... Netgi visagalis Valdžia nieko negalėjo atsakyti į tokias kainas :)
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

na visiskai neiaskaus irgi nesinori, uzsilenks dar po kokio menesio ar dvieju...
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

ezhiukas wrote:na visiskai neiaskaus irgi nesinori, uzsilenks dar po kokio menesio ar dvieju...
o tai ne tavo rupestis :)
Peace ДА!
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

kaip ne mano - man reiks draustis is naujo, nes mano draudimas nustos galioti.
Beje, su salyga kad draudimas jau yra, laukiu siandien El traxo vizito
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

ezhiukas wrote:kaip ne mano - man reiks draustis is naujo, nes mano draudimas nustos galioti.
Beje, su salyga kad draudimas jau yra, laukiu siandien El traxo vizito
nixuja nenustos nes bankrutavusio draudiko isipareigojimus perima motorinis biuras ar tai draudimo prieziuros tarnyba-daba bijau sumeluot. jau su draudimais manes nepapisi, patikek :)
Peace ДА!
User avatar
wundis
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 7459
Joined: 20 Jun 2007, 17:23
Location: Šviežio sūrio kraštas

Post by wundis »

Siuomi noretau pareigksti kad apsidraudziau jau minetame Industrijos Garante. Pusmeciui uzu 113 litus. Tikiuosi patiks. Draudziausi per auksciau mineta Donata, tiksliau per jo mergas. Sake vasara sedi ofise su maudimukais (seksualiais) ir valgo ciulpiamus ledus. :teeth:
+2/-14
User avatar
nepykit
Kacergos extrymas
Posts: 1845
Joined: 25 Dec 2006, 06:19
Location: .... +954/-0
Contact:

Post by nepykit »

wundis wrote:Siuomi noretau pareigksti kad apsidraudziau jau minetame Industrijos Garante. Pusmeciui uzu 113 litus. Tikiuosi patiks. Draudziausi per auksciau mineta Donata, tiksliau per jo mergas. Sake vasara sedi ofise su maudimukais (seksualiais) ir valgo ciulpiamus ledus. :teeth:
viena nekaloringus ledus ciulpia, o kita kumpius ryja! :D ar ta jau pakeite dar viena ciulpianti? :-k
nepykit, ne specas
Post Reply