Posted: 14 Feb 2008, 13:43
Susimest info irgi daug nekainuoja.
blet, visų laukų vienas neapšiksiuezhiukas wrote:siaip skaitau yra kur Telekomui pasireikst. Visokias eksplotacines medziagas ir einamas dalis jau stumdo, liaudis dar reikalauja ir draudimo papigiai
pernai pusei metų sumokėjau pas donatą 50 lt, Vilius lietuvos draudime pusei metų 100 lt ... jau nelabai -+10 lt...ezhiukas wrote:. +-10 lt nelabai groja.
Temą buvo pakurta susižinot kiek kainuoja, o ne kur eiti. Žinioj, kad esam protingi ir draudžiames per brokerius. Bet...brokeriai turi savo DB ratą ir visi_su_visom nedirba arba aš tokių nežinau.ezhiukas wrote:sakau pas brokeri eit, ne i draudima. Brokeris parenka daugiau maziau pigiausia varianta. Ir nera didelio skirtumo i koki brokeri kreipiesi. Susidaro +- keli litai
pigesnis variantas - kažkoks neaiškus - 100 metams ir 60 pusmečiui. šaindien atsiimsiu polisą ir pasakysiu kas ten per draudimas, draugai užsakinėjo... Netgi visagalis Valdžia nieko negalėjo atsakyti į tokias kainasezhiukas wrote:kagi - siandien apsidraudziau metams industrijos garante - kaip ir sake El traxo - kaina 189 lt. Pigesnio varianto mano traktoriui su mano stazu brokere nerado.
o tai ne tavo rupestisezhiukas wrote:na visiskai neiaskaus irgi nesinori, uzsilenks dar po kokio menesio ar dvieju...
nixuja nenustos nes bankrutavusio draudiko isipareigojimus perima motorinis biuras ar tai draudimo prieziuros tarnyba-daba bijau sumeluot. jau su draudimais manes nepapisi, patikekezhiukas wrote:kaip ne mano - man reiks draustis is naujo, nes mano draudimas nustos galioti.
Beje, su salyga kad draudimas jau yra, laukiu siandien El traxo vizito
viena nekaloringus ledus ciulpia, o kita kumpius ryja!wundis wrote:Siuomi noretau pareigksti kad apsidraudziau jau minetame Industrijos Garante. Pusmeciui uzu 113 litus. Tikiuosi patiks. Draudziausi per auksciau mineta Donata, tiksliau per jo mergas. Sake vasara sedi ofise su maudimukais (seksualiais) ir valgo ciulpiamus ledus.