Page 2 of 4

Posted: 14 Feb 2008, 13:43
by El Traxo
Susimest info irgi daug nekainuoja.

Posted: 14 Feb 2008, 15:00
by ezhiukas
siaip skaitau yra kur Telekomui pasireikst. Visokias eksplotacines medziagas ir einamas dalis jau stumdo, liaudis dar reikalauja ir draudimo papigiai :D

Posted: 14 Feb 2008, 15:06
by Teo
ezhiukas wrote:siaip skaitau yra kur Telekomui pasireikst. Visokias eksplotacines medziagas ir einamas dalis jau stumdo, liaudis dar reikalauja ir draudimo papigiai :D
blet, visų laukų vienas neapšiksiu :)

Posted: 14 Feb 2008, 15:07
by El Traxo
Nus paveiksliukas daugmaž aiškus. Pagal Donato info:
194 - 12mėn,
107 - 6 mėn.
Sąlygos: galioja motociklams nuo 350cc, bendras vairavimo stažas >7m.
draudža expareksininkai.
Žadėjo sezonui prasidėjus derėtis dėl mažesnių kainų... vil sy

Posted: 14 Feb 2008, 15:08
by Teo
ezhiukas wrote:. +-10 lt nelabai groja.
pernai pusei metų sumokėjau pas donatą 50 lt, Vilius lietuvos draudime pusei metų 100 lt ... jau nelabai -+10 lt... :)

Posted: 14 Feb 2008, 15:11
by ezhiukas
sakau pas brokeri eit, ne i draudima. Brokeris parenka daugiau maziau pigiausia varianta. Ir nera didelio skirtumo i koki brokeri kreipiesi. Susidaro +- keli litai

Posted: 14 Feb 2008, 15:47
by El Traxo
ezhiukas wrote:sakau pas brokeri eit, ne i draudima. Brokeris parenka daugiau maziau pigiausia varianta. Ir nera didelio skirtumo i koki brokeri kreipiesi. Susidaro +- keli litai
Temą buvo pakurta susižinot kiek kainuoja, o ne kur eiti. Žinioj, kad esam protingi ir draudžiames per brokerius. Bet...brokeriai turi savo DB ratą ir visi_su_visom nedirba arba aš tokių nežinau.

Posted: 28 Mar 2008, 14:50
by ezhiukas
kagi - siandien apsidraudziau metams industrijos garante - kaip ir sake El traxo - kaina 189 lt. Pigesnio varianto mano traktoriui su mano stazu brokere nerado.

Posted: 28 Mar 2008, 14:54
by Teo
ezhiukas wrote:kagi - siandien apsidraudziau metams industrijos garante - kaip ir sake El traxo - kaina 189 lt. Pigesnio varianto mano traktoriui su mano stazu brokere nerado.
pigesnis variantas - kažkoks neaiškus - 100 metams ir 60 pusmečiui. šaindien atsiimsiu polisą ir pasakysiu kas ten per draudimas, draugai užsakinėjo... Netgi visagalis Valdžia nieko negalėjo atsakyti į tokias kainas :)

Posted: 28 Mar 2008, 14:59
by ezhiukas
na visiskai neiaskaus irgi nesinori, uzsilenks dar po kokio menesio ar dvieju...

Posted: 28 Mar 2008, 15:04
by Yvl
ezhiukas wrote:na visiskai neiaskaus irgi nesinori, uzsilenks dar po kokio menesio ar dvieju...
o tai ne tavo rupestis :)

Posted: 28 Mar 2008, 15:05
by ezhiukas
kaip ne mano - man reiks draustis is naujo, nes mano draudimas nustos galioti.
Beje, su salyga kad draudimas jau yra, laukiu siandien El traxo vizito

Posted: 28 Mar 2008, 15:09
by Yvl
ezhiukas wrote:kaip ne mano - man reiks draustis is naujo, nes mano draudimas nustos galioti.
Beje, su salyga kad draudimas jau yra, laukiu siandien El traxo vizito
nixuja nenustos nes bankrutavusio draudiko isipareigojimus perima motorinis biuras ar tai draudimo prieziuros tarnyba-daba bijau sumeluot. jau su draudimais manes nepapisi, patikek :)

Posted: 28 Mar 2008, 15:19
by wundis
Siuomi noretau pareigksti kad apsidraudziau jau minetame Industrijos Garante. Pusmeciui uzu 113 litus. Tikiuosi patiks. Draudziausi per auksciau mineta Donata, tiksliau per jo mergas. Sake vasara sedi ofise su maudimukais (seksualiais) ir valgo ciulpiamus ledus. :teeth:

Posted: 28 Mar 2008, 15:22
by nepykit
wundis wrote:Siuomi noretau pareigksti kad apsidraudziau jau minetame Industrijos Garante. Pusmeciui uzu 113 litus. Tikiuosi patiks. Draudziausi per auksciau mineta Donata, tiksliau per jo mergas. Sake vasara sedi ofise su maudimukais (seksualiais) ir valgo ciulpiamus ledus. :teeth:
viena nekaloringus ledus ciulpia, o kita kumpius ryja! :D ar ta jau pakeite dar viena ciulpianti? :-k