Renaz wrote:Taip, zinau, kad noriu KTM 950S. Kai busuiu didelis ir uzdirbsiu pirma milijona, nusipirksiu sita zveriu!mindaugasa wrote:vargshas vienakaushis 650...Renaz wrote:Ne, ne stroas man rodos. 186/92... normalusnemanekenas.
1200cc twinai?
nu kur jau taip toli vaziusi? 80 proc. po apylinkes miskus, 20 proc. gal i kokia kelione isiruosi prei juros. Del tu 20 proc. vargti su drambliu? nzn.
Obettaciau, su ttr'u zmones vaziuoja ir per afrikas ir per kur nori. Todel lietuvoj 320x200 km nelabai kur ir pavargsi, nebent teta vezti..
Plius yra ir daugiau modeliu panashiu i ttr, lengvi, street legal 4T vienkausiai..
Obettaciau, su ttr'u zmones vaziuoja ir per afrikas ir per kur nori. Todel lietuvoj 320x200 km nelabai kur ir pavargsi, nebent teta vezti..
Plius yra ir daugiau modeliu panashiu i ttr, lengvi, street legal 4T vienkausiai..
Renaz wrote:As siaip dar nenusperdziau koks bus kitas mocas. Norisi kazkur ir i miskus isvaziuot, ir i trasele kokia issokt. Su hardu viena beda - nekomfortabilu kazkur toliau vaziuot... kietesnes siknos reikia.
TTR'as aisku irgi variantas butu.
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
As pries pora dienu vezinausi su 1800cc twinu, katras turi 127 ag (nu tas nera mazai). Tai jis ryja kaztai apie 8-9l. Nu tiesa, jis sukasi tik iki 7000rpm, bet nzn kodel, kad ir labjeu forsuotas, 1200cc twinas turetu sriabti daugiau?
Dar noriu pasakyt, kad likau visiskai apakintas V-2 charakterio ir charaktersitikos. Po jo acisedau ant gix thou K6. Tas yr labai labai greitas, bet kazkaip less exciting nei V2 ar kazka..
Dar noriu pasakyt, kad likau visiskai apakintas V-2 charakterio ir charaktersitikos. Po jo acisedau ant gix thou K6. Tas yr labai labai greitas, bet kazkaip less exciting nei V2 ar kazka..
Citus, Altus, Fortus!
skaitau kad 1800 nivalytVee Crunchy wrote:As pries pora dienu vezinausi su 1800cc twinu, katras turi 127 ag (nu tas nera mazai). Tai jis ryja kaztai apie 8-9l. Nu tiesa, jis sukasi tik iki 7000rpm, bet nzn kodel, kad ir labjeu forsuotas, 1200cc twinas turetu sriabti daugiau?![]()
Dar noriu pasakyt, kad likau visiskai apakintas V-2 charakterio ir charaktersitikos. Po jo acisedau ant gix thou K6. Tas yr labai labai greitas, bet kazkaip less exciting nei V2 ar kazka..
jei sneka apie VTX
o kasheshi ar patiko?
- Vee Crunchy
- Pastovus ganerio lankytojas
- Posts: 953
- Joined: 27 Jun 2006, 11:25
- Location: sheshku ghetto
- Contact:
Anas buvo ne VTX, o naujes Intruderis M1800R. Man atrodo, tai buvo labiausiai valinantis motas, kuriam as kada nors atsukau rankena.storms wrote:
skaitau kad 1800 nivalyt
jei sneka apie VTX
o kasheshi ar patiko?
Citus, Altus, Fortus!
rekejo tau su maniskiu gsx1100g pralekt...Vee Crunchy wrote:Anas buvo ne VTX, o naujes Intruderis M1800R. Man atrodo, tai buvo labiausiai valinantis motas, kuriam as kada nors atsukau rankena.storms wrote:
skaitau kad 1800 nivalyt
jei sneka apie VTX
o kasheshi ar patiko?K6 turbut laisvai galejo buti dar labiau valinantis, bet jam nebuvo kur atsukt tos rankenos. Dasukau gal iki 7000.. O svorio nebuvimas, valdymas, ergonomika, stabdziai - ispudinga.
suprastum kas yra tikrasis valinimas
nu gal ir valyt V2, sankryzoj kuvaldas daris. bet va nuo policijos su juo nepabegsi, todel rimti pacanai i tokius niekada neziures!
Vee Crunchy wrote:Anas buvo ne VTX, o naujes Intruderis M1800R. Man atrodo, tai buvo labiausiai valinantis motas, kuriam as kada nors atsukau rankena.storms wrote:
skaitau kad 1800 nivalyt
jei sneka apie VTX
o kasheshi ar patiko?K6 turbut laisvai galejo buti dar labiau valinantis, bet jam nebuvo kur atsukt tos rankenos. Dasukau gal iki 7000.. O svorio nebuvimas, valdymas, ergonomika, stabdziai - ispudinga.
- mindaugasa
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 5750
- Joined: 23 Jun 2006, 20:32
- Location: yes
- Contact:
tai, kad k6 nevalina jau buvo kazkur rashyta?!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!