1200cc twinai?

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

klaida, nepirk, cia dramblis...

Renaz wrote:
mindaugasa wrote:
Renaz wrote:Ne, ne stroas man rodos. 186/92... normalusnemanekenas.
vargshas vienakaushis 650...
Taip, zinau, kad noriu KTM 950S. Kai busuiu didelis ir uzdirbsiu pirma milijona, nusipirksiu sita zveriu!
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

O ka pirkt?
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

speju 450-600 ccm per akis..
beje mane (115 kg be aprangos) normaliai ir 600ccm vezioja..
Renaz wrote:O ka pirkt?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

As siaip dar nenusperdziau koks bus kitas mocas. Norisi kazkur ir i miskus isvaziuot, ir i trasele kokia issokt. Su hardu viena beda - nekomfortabilu kazkur toliau vaziuot... kietesnes siknos reikia.

TTR'as aisku irgi variantas butu.
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

nu kur jau taip toli vaziusi? 80 proc. po apylinkes miskus, 20 proc. gal i kokia kelione isiruosi prei juros. Del tu 20 proc. vargti su drambliu? nzn.

Obettaciau, su ttr'u zmones vaziuoja ir per afrikas ir per kur nori. Todel lietuvoj 320x200 km nelabai kur ir pavargsi, nebent teta vezti..
Plius yra ir daugiau modeliu panashiu i ttr, lengvi, street legal 4T vienkausiai..
Renaz wrote:As siaip dar nenusperdziau koks bus kitas mocas. Norisi kazkur ir i miskus isvaziuot, ir i trasele kokia issokt. Su hardu viena beda - nekomfortabilu kazkur toliau vaziuot... kietesnes siknos reikia.

TTR'as aisku irgi variantas butu.
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

Nu va. Teta irgi argumentas, tik ji irgi vaziuotu 3 % viso laiko... nerimtai taip vaziuotu. O ant diorto tokio kaip TTR nepasodinsi...
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

As pries pora dienu vezinausi su 1800cc twinu, katras turi 127 ag (nu tas nera mazai). Tai jis ryja kaztai apie 8-9l. Nu tiesa, jis sukasi tik iki 7000rpm, bet nzn kodel, kad ir labjeu forsuotas, 1200cc twinas turetu sriabti daugiau? :dontknow:

Dar noriu pasakyt, kad likau visiskai apakintas V-2 charakterio ir charaktersitikos. Po jo acisedau ant gix thou K6. Tas yr labai labai greitas, bet kazkaip less exciting nei V2 ar kazka.. :-k
Citus, Altus, Fortus!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Renaz wrote:Nu va. Teta irgi argumentas, tik ji irgi vaziuotu 3 % viso laiko... nerimtai taip vaziuotu. O ant diorto tokio kaip TTR nepasodinsi...
3%, bet atimk juos ir pasivazinejimai dings 100%
obay the DragoN!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Vee Crunchy wrote:As pries pora dienu vezinausi su 1800cc twinu, katras turi 127 ag (nu tas nera mazai). Tai jis ryja kaztai apie 8-9l. Nu tiesa, jis sukasi tik iki 7000rpm, bet nzn kodel, kad ir labjeu forsuotas, 1200cc twinas turetu sriabti daugiau? :dontknow:

Dar noriu pasakyt, kad likau visiskai apakintas V-2 charakterio ir charaktersitikos. Po jo acisedau ant gix thou K6. Tas yr labai labai greitas, bet kazkaip less exciting nei V2 ar kazka.. :-k
skaitau kad 1800 nivalyt
jei sneka apie VTX
o kasheshi ar patiko?
User avatar
Renaz
Site Admin
Posts: 4903
Joined: 01 Jul 2006, 09:03
Location: Taip pat

Post by Renaz »

storms wrote:
Renaz wrote:Nu va. Teta irgi argumentas, tik ji irgi vaziuotu 3 % viso laiko... nerimtai taip vaziuotu. O ant diorto tokio kaip TTR nepasodinsi...
3%, bet atimk juos ir pasivazinejimai dings 100%
obay the DragoN!
Butent!
User avatar
Vee Crunchy
Pastovus ganerio lankytojas
Posts: 953
Joined: 27 Jun 2006, 11:25
Location: sheshku ghetto
Contact:

Post by Vee Crunchy »

storms wrote:
skaitau kad 1800 nivalyt
jei sneka apie VTX
o kasheshi ar patiko?
Anas buvo ne VTX, o naujes Intruderis M1800R. Man atrodo, tai buvo labiausiai valinantis motas, kuriam as kada nors atsukau rankena. #-o K6 turbut laisvai galejo buti dar labiau valinantis, bet jam nebuvo kur atsukt tos rankenos. Dasukau gal iki 7000.. O svorio nebuvimas, valdymas, ergonomika, stabdziai - ispudinga.
Citus, Altus, Fortus!
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

Vee Crunchy wrote:
storms wrote:
skaitau kad 1800 nivalyt
jei sneka apie VTX
o kasheshi ar patiko?
Anas buvo ne VTX, o naujes Intruderis M1800R. Man atrodo, tai buvo labiausiai valinantis motas, kuriam as kada nors atsukau rankena. #-o K6 turbut laisvai galejo buti dar labiau valinantis, bet jam nebuvo kur atsukt tos rankenos. Dasukau gal iki 7000.. O svorio nebuvimas, valdymas, ergonomika, stabdziai - ispudinga.
rekejo tau su maniskiu gsx1100g pralekt...
suprastum kas yra tikrasis valinimas
Rashyd
Slaideriu naikintojas
Posts: 2406
Joined: 26 Jun 2006, 13:25

Post by Rashyd »

nu gal ir valyt V2, sankryzoj kuvaldas daris. bet va nuo policijos su juo nepabegsi, todel rimti pacanai i tokius niekada neziures!
Vee Crunchy wrote:
storms wrote:
skaitau kad 1800 nivalyt
jei sneka apie VTX
o kasheshi ar patiko?
Anas buvo ne VTX, o naujes Intruderis M1800R. Man atrodo, tai buvo labiausiai valinantis motas, kuriam as kada nors atsukau rankena. #-o K6 turbut laisvai galejo buti dar labiau valinantis, bet jam nebuvo kur atsukt tos rankenos. Dasukau gal iki 7000.. O svorio nebuvimas, valdymas, ergonomika, stabdziai - ispudinga.
storms
Dievo treneris
Posts: 14138
Joined: 27 Jun 2006, 09:29
Location: Wilno
Contact:

Post by storms »

ir dar ant vienkes nekyla
nepatiko
User avatar
mindaugasa
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5750
Joined: 23 Jun 2006, 20:32
Location: yes
Contact:

Post by mindaugasa »

tai, kad k6 nevalina jau buvo kazkur rashyta?!
skaitau valiniomo pojutis yra labai-subjektyviai-giliai-pasamonej-dvasingas-jausmas.
kita karta buna, kad pajunti begalini valinima ir paspaudes tapke kokiamn nors visiskam begemotui.
valinimo jausmui reikia: garsaus arba labai garsaus kriokimo, vejo apsaugos nebuvimo, gal sedesena itakoja ir dar gal kazkok (zinojimas, kad variklis yra dideles kubaturos arba galingas, taip pat padeda). tai va!
Post Reply