Page 2 of 7
Posted: 10 Sep 2008, 09:08
by El Traxo
apsidžiaugiau pamatęs traktorių reviu, o bet kai perskaičiau
vertimas bele koks, techniniai duomenys klaidingi, kai kurie konstatavimai irgi neatitinka tikrovės
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Keista, kad Versus leidžia sau tokią nekokybę
http://www.lrytas.lt/-12209576741219439 ... ouring.htm
Posted: 10 Sep 2008, 09:36
by ezhiukas
matosi kad arba autorius su motociklais nieko bendro neturi, arba vertejas yra idiotas (kas greiciausiai ir yra). Ne pirma karta matau verteju visiskai sudarkytus normalius straipsnius. O dar jei redaktorius koki viena kita sakini (jo nuomone nereikalinga) ismeta, tai isvis nieko nebeina suprast. Ir tas galioja ne tik straipsniams apie motociklus, o apskritai techniniam straipsniam, kur paprasti zmones turi maziau ziniu
Posted: 10 Sep 2008, 09:50
by Teo
ezhiukas wrote: Ir tas galioja ne tik straipsniams apie motociklus, o apskritai techniniam straipsniam, kur paprasti zmones turi maziau ziniu
tie kas supranta - lietuvos ryte neieško straispnių tom temom. o skaitantiems dideltantams, visai tinka straipsniai parašyti diletantų

čia gi masmedia
Posted: 10 Sep 2008, 09:59
by El Traxo
Teo wrote:tie kas supranta - lietuvos ryte neieško straispnių tom temom. o skaitantiems dideltantams, visai tinka straipsniai parašyti diletantų

čia gi masmedia
massmedia gali būti ir kokybiška. Dabar svarstantis apie pirmą baiką žmogelis pasiskaitęs lrytas-Versus (beje, neprastas žurnalas, orientuotas į pinigingus žmones) sužinos, kad HD su 6 galonų (20l anot vertimo

)baku važiuoja tik 100 km., lengva nudegti kojas, blogas matomumas ir valdymas, o pakojai liečia asfaltą, chujova dėžė ir sankaba. Be to, keleivis krenta nuo kėdės
Nu kuom ne blogiausias motociklas?

Posted: 10 Sep 2008, 10:17
by wundis
Siuomi iskarto turiu pastebeti kad taip labai optimalu prisiminti straipsni apie malvina ir jos kelione i kroatija su vyro tikru tikriausia britva (vtr'as).
PS ten keleivi balne laiko iðcentrinës jëgos
Posted: 22 Sep 2008, 16:28
by zil130
Posted: 22 Sep 2008, 16:46
by Teo
natai lauksim rezultato

kokio nors mutanto

Posted: 22 Sep 2008, 16:52
by El Traxo
hehe, visas manifestas škias...
ne tik mindaugasui kongresas užkliuvo
BAIMES
Skundikai ir informatoriai neretai pasitaikantis reiskinys ir Lietuvos baikeriu tarpe.Kad ir kokie galingi,garbingi, bebaimiai ir gresmingi vyrai visuomeneje,atrodytu baikeriai-cia tik iliuzija!Pastate mocus i garazus,nusieme liemenes ir "istiesine"savo surauktus veidus,jie is "alkapones laiku"gangsteriu tampa eiliniais musu salies pilieciais,vadybos destytojais,notarais,dantu technikais,inspektoriais ar tiesiog savo kompaniju vadovais.Kalbam apie tai pasnabzdomis nes BIJOM!
Baime...kai uzpuolamas vienas niekuo detas zmogus,vien todel kad jis devi marskinelius "BIG GANG MC SUPPORT"...
Baime...kai menkystos ir neismaneliai viens per kita ima rekt apie kazkokia "spalvu kontrole".Jau ta baime tokia didele,kad net marskineliai tampa "spalvomis"???
Baime...kai puolama plest MC tik todel,kad "tusovkej"susimuse skirtingu klubu pijokeliai.Kas tada tie save vadinantys BAIKERIAIS?Be alaus,bobu ir mustyniu???
Baime...kai gerai zinomo tarptautinio klubo "prospektas"paaukleja apsisnargliavusi raumenu kalna irgi save laikanti"tikru baikeriu",bet rasanti "zajava"!Ir po to uz tai nerausdamas paima daug daug pinigu!!!Tipiskas lietuvisko skundiko portretas!
Baime...kai nori ,bet kokia kaina likt MC,bet ne savim!Ir samdot saugos tarnybas "spalvas kontroliuoti"nes patiems nepatogu?
Baime...kai turit priklausomybe narkotikams ar alkoholiui ir to negalit pripazint!
Baime...kai zinomo,tiksliau ispopuliarinto,klubo prezidentas meluoja visai Lietuvai ir pats sau!
Ir dar daug daug Baimiu...
BUKIT VISU PIRMA GARBINGAIS VYRAIS PATYS PRIES SAVE IR NEREIKES BIJOTI!!
http://biggangmc.lt/ -
Posted: 22 Sep 2008, 16:59
by Username
susimushe del spalvu? ha ha ha

Posted: 22 Sep 2008, 17:02
by gintaras13
nu cia gal daugelis nesutiks bet panasu i tai jog gana daug spalvotu nesioja spalvas tik todel kad patys prisidirbe nebutu gerai paaukleti

Posted: 22 Sep 2008, 17:10
by El Traxo
Posted: 22 Sep 2008, 17:25
by gintaras13
bet man siaip tik idomu: kokia prasme yra priklausyti klubui?
Kas acakys ?
Paaiskinice placiau....
Posted: 22 Sep 2008, 17:34
by El Traxo
gintaras13 wrote:bet man siaip tik idomu: kokia prasme yra priklausyti klubui?
Kas acakys ?
Paaiskinice placiau....
plačiau paaiškins sociologai....
siauriau, anot teorijos, žmogams, kaip ir kitiems žinduoliams, užkoduota burtis į grupes, bendruomenes. Priežasčių tam daug. Vat tu irgi atėjai į forumą (bendruomenę) Kokia prasmė?:)
Posted: 22 Sep 2008, 17:39
by gintaras13
nu burimasis i grupes suprantama forumas nu irgi suprantu - bendravimas ir pan. ale gi kur tai matyta savanoriskai jungti i klubus tam kad turetum papildomu pareigu ir kt privalomu dalyku pvz asmenines laisves ribojimas? gal as pvz noriu klubo emblema nesioti ant striukes, ar ant maikes/marskiniu, nes mane nuo liemeniu pykina... a kaip sitai paaiskinti? kur logika ir zinduoliu teorija???
Posted: 22 Sep 2008, 17:43
by El Traxo
gintaras13 wrote:nu burimasis i grupes suprantama forumas nu irgi suprantu - bendravimas ir pan. ale gi kur tai matyta savanoriskai jungti i klubus tam kad turetum papildomu pareigu ir kt privalomu dalyku pvz asmenines laisves ribojimas? gal as pvz noriu klubo emblema nesioti ant striukes, ar ant maikes/marskiniu, nes mane nuo liemeniu pykina... a kaip sitai paaiskinti? kur logika ir zinduoliu teorija???
esu 100proc. tikras ką tau į tai pasakys pirminykas

Pavartyk archyvus, tikrai surasi jo auksinių žodžių [beje, gal reiktų kokį rinkinį išleisti!]