Page 2 of 3
Posted: 04 Jun 2008, 08:54
by Yvl
nu tai? donce?
Posted: 04 Jun 2008, 10:20
by didzhej
as ka as ka...
as in (turbut)
Posted: 04 Jun 2008, 10:48
by tckd
hmm konkretizojam!
tudasiuda ~500 km x2
renginys 6dieni/7dieni
tai atxoda reiktu jau 5dienio nakti ar is vakaro daryt..
susiinteresave: didz, yvl, as..
Posted: 04 Jun 2008, 11:48
by didzhej
+ andrius (draugas is birzu)
turi dar suderinti su drakonu klausima
bet is principo ji 'in'.
Posted: 04 Jun 2008, 11:54
by storms
apie ka mes cia?
Posted: 04 Jun 2008, 11:56
by didzhej
r/outa i europos enduro kroso cempionata lenkijoje paveizet.
Posted: 04 Jun 2008, 22:57
by dirtbiker
Kalu minusa didzhejui uz zmoniu dezinformacija - jokio enduro kroso lenkijoje nebus, tik enduro

Posted: 04 Jun 2008, 23:11
by didzhej
kaip tik megtum mane uz MOKEJIMA apgauti drakona.
anekdotas ta proga.
Zmogelis nuejo ispazinties i baznycia.
- Nusidejau.... [praleidziu neidomybes] .. ir dar nusidejau- apgavau zyda!
- Zyda, vaike mane, apgauti ne nuodeme, o stebuklas!
Posted: 05 Jun 2008, 13:35
by zil130
platus reportazas su foto ir kelioniu ispudziais- laukiamas. Lenkijoj yra alus toks Warka strong. pabandykit
http://beeradvocate.com/beer/profile/2656/24179
7% suminkstina lenkuu keliu danga.
Posted: 06 Jun 2008, 23:57
by Yvl
shivakar doncei dzhiugiai duzgiau* i ausi apie gauta viza. tancujut vse!
*beje, suzinokime, kad duzgimo momentu buvau ties Kachergines kaimu, pakeliui link Shakiu miestelio**
**nes tam jobanam kaune kamshtai kiliometru triju ilgumo... nuo tevynes statoilo iki.. xzkur... begalobekrashto. ir tenk daryt abjiezda y Yurbarka per Shakius!
o dar sako ir ten (kaune) galima gyvent... melagey!

Posted: 08 Jun 2008, 22:22
by didzhej
tuomi noriu konliuzinti:
yvl turi viza
andrius (ale mano draugas nuo birza) - neturi vizos ir noro jau
mano klausimas vis dar atvirais, galiu pasiteisinti... olios teves jurinyks, po 3 men plaukiojimu grizo i namo.. as buvau pakvietes jiji ateit paziureti kaip surendziau namuka, kad galetu ivertinti ir patapsnoti zenta per pety, kaip ne kaip jo uzaugintam drakonui (is dalies) bandau itikti. Taigi, as kazkaip ir planavau, kad atvyks, bent jau ne si (Ateinanti savaitgali)... O IR KA JUS MANOT? Pasirodo, esu laukiamas Klaipedoje.. ka i tai pasakiau, kad greiciausiai as vaziuosiu i Lenkija, tada drakonas spjaude ugnim... karsta lava ir t.t. - bet ijungeu veido israiska "lok lok sunie tik nekandziok einancio karavano per duobe op" vairavau toliau.. ATVIRU KLAUSIMU DIENA!
Zodziu, vistiek manau, kad nugalesiu ir vaziuosiu!
Posted: 09 Jun 2008, 09:34
by Yvl
didzhej wrote:ATVIRU KLAUSIMU DIENA!
Zodziu, vistiek manau, kad nugalesiu ir vaziuosiu!
nebandai nenugalet! bo priesingu atvejum turesiu vaziuot y... PALANGA nax.....
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
Posted: 09 Jun 2008, 11:17
by tckd
o as as Kascej besmertnyjj..
sunkumu nebijau, nes daug sportoju ir skaitau!
Posted: 18 Jun 2008, 16:00
by tckd
Posted: 03 Aug 2008, 23:24
by tckd
taiva kadangi tema svarbi informuoju:
siandie rode an MotorsTV 6 etapo vykusio pries savaite france obzora
obzoro obzoras: smaugia velniai
linksmiausias moments eme ir sudalyvavo tokis dede mikajelis pichonas nu ir laimejo 1 diena

kas nepazysta prasom susipazinti
edit: jautube irgi tur ka pasiulyt ta tema
http://www.youtube.com/watch?v=Gm6e9c6EKKg&feature=user