Page 2 of 15

Posted: 27 Mar 2008, 14:03
by Teo
El Traxo wrote:
Teo wrote:o tuvlitos nenori išmėginti?
tas pats gaidys bus
bet gal ten sodininkų bendrijos pirmininkas nedirba :)

Posted: 27 Mar 2008, 14:04
by ezhiukas
taigi susirandi europini stopa ir praeisi. Nemanau kad taip jau nieks ir neturi paskolint. Is lenku visas detales kiek pirkau, viskas buvo europinio standarto. Tie kas seniau remontavosi harlius, manau ir stopa turetu turet. Visgi ebejus anksciau nebuvo toks populiarus, dauguma is lenku pirkdavo

Posted: 27 Mar 2008, 14:06
by ezhiukas
El Traxo wrote:
ezhiukas wrote:nu ziurek, tvarkykis greiciau. Bo sestadieni +12 zada, noretusi pasivazinet jau
davai aš tau savo 4 amerikoniškus posūkius kol biurokratija susitvarkys, bo dabar viskas tarp dangaus ir žemės. O tavo europiniams nieko nenutiks kol garaže. Priedo American Iron naujas numeris, mmm? :)
jei tik to reiktu tai butu galima sutart. Bet kad ir veidrodelio reikia :)

Posted: 27 Mar 2008, 14:12
by El Traxo
Veidrodėlį suskilusį turiu, kitą savaitę gal sveiki ebėjiniai privažiuos. Galim šiandien ar ryt susibėgt.

Posted: 27 Mar 2008, 14:16
by Teo
El Traxo wrote:Veidrodėlį suskilusį turiu, kitą savaitę gal sveiki ebėjiniai privažiuos. Galim šiandien ar ryt susibėgt.
jeigu ką, tai veidrodėliai pas mane garaže ant lentynos guli... O ežio posūkius tai pasilaikyk :)

Posted: 27 Mar 2008, 14:19
by El Traxo
Teo wrote:
El Traxo wrote:
Teo wrote:o tuvlitos nenori išmėginti?
tas pats gaidys bus
bet gal ten sodininkų bendrijos pirmininkas nedirba :)
Jo, tie nors lietuvius rašytojus-klasikus vertina, ale vistiek į šikną lys E markiruotės ieškoti.
Beje, sodininkas net prie ezhiuko europinių posūkių prisipiso mol pagal markiruotę nevienodi, nesimetriški. PZDCBLIAT!!!! kokia nors nukrušta sovietinė gazelka praeitu per kaip per sviesta su savo leNpom, o čia blet su padidke eGzpertas 3 minutes atšvaitą tyrinėja. NES NE RUSIŠKAS, O IŠ AMERIKOS :chain:

Posted: 27 Mar 2008, 14:23
by ezhiukas
siaip tai veidrodukus as turiu, bet reikia verzlyciu kad juos prisukt. Su naujais nebuvo, o sena paskolinau su verzlyte...

Posted: 27 Mar 2008, 14:30
by Teo
ezhiukas wrote:siaip tai veidrodukus as turiu, bet reikia verzlyciu kad juos prisukt. Su naujais nebuvo, o sena paskolinau su verzlyte...
tai tegu Traxas atau atiduoda tavo veidrodžius, o aš jam duosiu savo su veržlėm, o patom iš jo perimsiu atgal su tavo posūkių stiklais :) Vo kokia šeimyninė ranga gausis :)

Posted: 27 Mar 2008, 14:35
by Yvl
blet tai globalines problemas sprendziat..
as va daug rimtesne beda turiu: neapsisprendziu, vaziuot siandien ar nevaziuot? :-k

Posted: 27 Mar 2008, 14:36
by ezhiukas
as tai dar draudimo neturiu, tai nelabai yra ka sprest. Ryt turetu draudima padaryt, tada atsiras sprendimo laisve :)

Posted: 27 Mar 2008, 14:37
by Username
Yvl wrote:blet tai globalines problemas sprendziat..
as va daug rimtesne beda turiu: neapsisprendziu, vaziuot siandien ar nevaziuot? :-k
Nu normaliai viskas, zmones turi uzsiemimo, sprendzia problemas :)

O tu kiba ne is amerikes paemei? :-k

Posted: 27 Mar 2008, 14:39
by El Traxo
Yvl wrote:blet tai globalines problemas sprendziat..
as va daug rimtesne beda turiu: neapsisprendziu, vaziuot siandien ar nevaziuot? :-k
neproblema - šiandien "per netyčia" prasmaugiau 11 mylių. Vairuotojai žiūrėjo kaip į ufonautą - suprask, anksti dar jiems su baikais, kol sniegas nenutirpęs

Posted: 27 Mar 2008, 15:33
by El Traxo
Teo wrote:
ezhiukas wrote:siaip tai veidrodukus as turiu, bet reikia verzlyciu kad juos prisukt. Su naujais nebuvo, o sena paskolinau su verzlyte...
tai tegu Traxas atau atiduoda tavo veidrodžius, o aš jam duosiu savo su veržlėm, o patom iš jo perimsiu atgal su tavo posūkių stiklais :) Vo kokia šeimyninė ranga gausis :)
Nu man taip tinka idealiai. :) Stopas jaučiu bus.
Ežį - būsi šiandei garaže?

Posted: 27 Mar 2008, 15:37
by El Traxo
Beje, ar teisybė, kad rkingų ir softailų stopai tokie patys?

Posted: 27 Mar 2008, 17:02
by ezhiukas
priklauso nuo modelio. Dazniausiai tie patys. Del garazo nezinau, gal busiu, gal ne. Pasiskambink jei galvosi vaziuot