Posted: 27 Mar 2008, 14:03
bet gal ten sodininkų bendrijos pirmininkas nedirbaEl Traxo wrote:tas pats gaidys busTeo wrote:o tuvlitos nenori išmėginti?
bet gal ten sodininkų bendrijos pirmininkas nedirbaEl Traxo wrote:tas pats gaidys busTeo wrote:o tuvlitos nenori išmėginti?
jei tik to reiktu tai butu galima sutart. Bet kad ir veidrodelio reikiaEl Traxo wrote:davai aš tau savo 4 amerikoniškus posūkius kol biurokratija susitvarkys, bo dabar viskas tarp dangaus ir žemės. O tavo europiniams nieko nenutiks kol garaže. Priedo American Iron naujas numeris, mmm?ezhiukas wrote:nu ziurek, tvarkykis greiciau. Bo sestadieni +12 zada, noretusi pasivazinet jau
jeigu ką, tai veidrodėliai pas mane garaže ant lentynos guli... O ežio posūkius tai pasilaikykEl Traxo wrote:Veidrodėlį suskilusį turiu, kitą savaitę gal sveiki ebėjiniai privažiuos. Galim šiandien ar ryt susibėgt.
Jo, tie nors lietuvius rašytojus-klasikus vertina, ale vistiek į šikną lys E markiruotės ieškoti.Teo wrote:bet gal ten sodininkų bendrijos pirmininkas nedirbaEl Traxo wrote:tas pats gaidys busTeo wrote:o tuvlitos nenori išmėginti?
tai tegu Traxas atau atiduoda tavo veidrodžius, o aš jam duosiu savo su veržlėm, o patom iš jo perimsiu atgal su tavo posūkių stiklaisezhiukas wrote:siaip tai veidrodukus as turiu, bet reikia verzlyciu kad juos prisukt. Su naujais nebuvo, o sena paskolinau su verzlyte...
Nu normaliai viskas, zmones turi uzsiemimo, sprendzia problemasYvl wrote:blet tai globalines problemas sprendziat..
as va daug rimtesne beda turiu: neapsisprendziu, vaziuot siandien ar nevaziuot?
neproblema - šiandien "per netyčia" prasmaugiau 11 mylių. Vairuotojai žiūrėjo kaip į ufonautą - suprask, anksti dar jiems su baikais, kol sniegas nenutirpęsYvl wrote:blet tai globalines problemas sprendziat..
as va daug rimtesne beda turiu: neapsisprendziu, vaziuot siandien ar nevaziuot?
Nu man taip tinka idealiai.Teo wrote:tai tegu Traxas atau atiduoda tavo veidrodžius, o aš jam duosiu savo su veržlėm, o patom iš jo perimsiu atgal su tavo posūkių stiklaisezhiukas wrote:siaip tai veidrodukus as turiu, bet reikia verzlyciu kad juos prisukt. Su naujais nebuvo, o sena paskolinau su verzlyte...Vo kokia šeimyninė ranga gausis