Page 2 of 5
Posted: 07 Apr 2008, 20:31
by El Traxo
Visko po 1 vnt:
10004318
10004040
10004145
10003925
20016516
20972199
10025557
Posted: 10 Apr 2008, 14:34
by Seitan
20600744 1vnt.
10025557 1vnt.
20600736 1vnt.
Va dabar viskas
Posted: 10 Apr 2008, 16:05
by Arvis
axtuble kiek interesantu.
Posted: 10 Apr 2008, 16:22
by Qu'est ce que c'est
oj dziaugsis pastas ir silkute

Posted: 10 Apr 2008, 19:41
by Nauris
o galiu paklaust, kokia cia tvarka, kada bus prekes, kaip apmokejimai, komisiniai?
aciu
Posted: 11 Apr 2008, 11:01
by Yvl
Nauris wrote:o galiu paklaust, kokia cia tvarka, kada bus prekes, kaip apmokejimai, komisiniai?
aciu
skaitau viska papasakos arvis.
arvi, skaitau kad siandien po pietu ar tai vakare uzsakom? parasyk!
Posted: 11 Apr 2008, 11:03
by mindaugasa vol.2
neitema updatinu infa is pasto: siunciant is ne ES saliu dabar siunta apmokestinama nuo 75lt (imama prekes verte ir transporto kashtai).
nepatiko
Posted: 11 Apr 2008, 11:07
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:neitema updatinu infa is pasto: siunciant is ne ES saliu dabar siunta apmokestinama nuo 75lt (imama prekes verte ir transporto kashtai).
nepatiko
pagal mane tiek ir buvo..?

Posted: 11 Apr 2008, 11:12
by Yvl
tckd wrote:mindaugasa vol.2 wrote:neitema updatinu infa is pasto: siunciant is ne ES saliu dabar siunta apmokestinama nuo 75lt (imama prekes verte ir transporto kashtai).
nepatiko
pagal mane tiek ir buvo..?

jei siuntejas privatus - 75, jei siuntejas imone - 160 su shipingu. visa gyvenima taip yra ir buvo! mindei minusas ble! ebejaus larioka beveik atsidare balsiuose o apie pashta ir muitines tik daba suzinojo!
Posted: 11 Apr 2008, 11:16
by mindaugasa vol.2
hmm, niekad nebuvau susidures su toku skaiciumi. kazkaip buvo gal daugiau? ir nzn apie siunteju diferencijavima.
duokit kas minusu daugiau, pls.
Posted: 11 Apr 2008, 11:17
by wundis
mindaugasa vol.2 wrote:
duokit kas minusu daugiau, pls.
ha! neduosiu ! gaila !
Posted: 11 Apr 2008, 11:25
by El Traxo
jei žmogus prašo - reikia duot ir nespaust.
Savu metu man maloni muitininkė pašte išaiškino tą patį ką ir Yvl cituoja, tik berods įmonės siuntiniams tax free lubos yra 150 lt, bet neesmė.
Didžiausia nesamone laikau siuntimo paslaugos apmokestinimą. Nu niekaip nesuprantu šito bajerio. Gal reik į kokį delfio vox populi parašyt?
Posted: 11 Apr 2008, 11:30
by tckd
mindaugasa vol.2 wrote:
duokit kas minusu daugiau, pls.
bausti negalima pasigaileti!
Posted: 11 Apr 2008, 19:29
by Yvl
Arvi, kadu atliksite uzsakyma?
Posted: 12 Apr 2008, 12:54
by Arvis
uzsakyta
primenu siuntimas sumoj 19.95 eur
dalinamas ant visu procentaliai pagal uzsakymo kaina.
ant virsaus +5% man.