Page 2 of 8
Posted: 29 Jul 2008, 13:17
by Shadow
Paskambinau tam dyleriui paklaust kiek kainuoja sportsterio tepalu bako kamstelis, sako 220 Lt, paskui keliu vardu paminejimo proga pasake, kad nuo tos sumos padarytu 15% nuolaida. Tuo tarpu is ebejaus man nupirko kamsteli uz 10 USD (taipogi naujas) plius siuntimas, ko pasekoje gavosi su viskuo 83,52 Lt.
Posted: 29 Jul 2008, 13:29
by w919
nu. o jeigu butum pati issidrozus is azuolo, kaina butu 4,32 Lt.
Posted: 29 Jul 2008, 13:31
by wundis
w919 wrote:nu. o jeigu butum pati issidrozus is azuolo, kaina butu 4,32 Lt.
èia áskaièiuojant laiko sànaudas bei darbo uþmokëstá !
Posted: 29 Jul 2008, 13:31
by Shadow
Laukime kol pareis is USA, ir yra isdrostas azuolinis kamstis uz atlygi naturoje.
Posted: 29 Jul 2008, 14:17
by Teo
Shadow wrote:Paskambinau tam dyleriui paklaust kiek kainuoja sportsterio tepalu bako kamstelis, sako 220 Lt, paskui keliu vardu paminejimo proga pasake, kad nuo tos sumos padarytu 15% nuolaida. Tuo tarpu is ebejaus man nupirko kamsteli uz 10 USD (taipogi naujas) plius siuntimas, ko pasekoje gavosi su viskuo 83,52 Lt.
nelabai teisinga lyginti kainas amerikoje dolieriais (o ypač ebejines) ir kainas krautuvėje lietuvoje... skirtumas visai nereiškia kosminių parduotuvės pelnų, nes:
1) prie ebejaus pridėk šipingą+muitas+pvm
2) turėk galvoje kad HD dileris viską perka europoje, europietiškomis kainomis (šiuo konkrečiu atveju, dar duoda uždirbt ir latviams:)
p.s. na o bet tačiau, iš kitos pusės, tai toje krautuvėje kalkuliatoriai vistiek kitaip skaičiuoja:)
Posted: 29 Jul 2008, 14:37
by Arvis
Visada lyginu kaina parduotuveje su kaina, kuri gaunasi atsisiuntus is ebay. Dar nebuvo taip, kad parduotuves kaina bent dvigubai nevirsytu.
Posted: 29 Jul 2008, 14:50
by Teo
Arvis wrote:Visada lyginu kaina parduotuveje su kaina, kuri gaunasi atsisiuntus is ebay. Dar nebuvo taip, kad parduotuves kaina bent dvigubai nevirsytu.
skaitau kad tai yra normalu. kaip minimum - kaina amerikos parduotuvėje dolerais = kainai parduotuvėje pas mus tik jau eurais, kitaip tariant čia brangiau ant >50 proc.
Posted: 29 Jul 2008, 14:51
by ezhiukas
na, jei saziningai parsisiust is amerikos, su visais muitais ir pvm, tai dvigubai pigiau tikrai nesigaus.
Posted: 29 Jul 2008, 14:58
by Teo
ezhiukas wrote:na, jei saziningai parsisiust is amerikos, su visais muitais ir pvm, tai dvigubai pigiau tikrai nesigaus.
na bet kai tarkim faros lankelis, kuris originalių aksesorių kataloge kainuoja 25 usd, vietiniam kromely įkainojamas kažkur 280 lt, tai biškį nenormalu, sakyčia

Posted: 29 Jul 2008, 19:31
by Arvis
turiu begales pavyzdziu kur gavo dvigubai pigiau. Turiu nemazai pavyzdziu kur gavo 10X pigiau.
Posted: 12 May 2009, 23:26
by Abbath
as uzklausiau cia pries menesiuka koki kiek kainuoja XR 1200 sakes su tiltais gavosi 6400 lt.
Patiems is amerikos pirkt su visokiais shipinimais kaina gaunasi 1400USD
Cia jums palyginimas amerikos dylerio kaina su lietuvisko dylerio kaina.
Posted: 13 May 2009, 09:15
by Teo
Kryžius wrote:as uzklausiau cia pries menesiuka koki kiek kainuoja XR 1200 sakes su tiltais gavosi 6400 lt.
Patiems is amerikos pirkt su visokiais shipinimais kaina gaunasi 1400USD
Cia jums palyginimas amerikos dylerio kaina su lietuvisko dylerio kaina.
gal jie per antarktidą plukdo, dėl to brungiau gaunasi:) be to, europietiškas harlis orientuotas į bankininkus ir verslininkus, tai ir kainos turi būti atatinkamos
Posted: 28 Jun 2010, 14:37
by Teo
Motobaltiko/motoplaneto uždarymo proga išparuoda visas šmutkes su 50 proc nuolaiduom. detalių nera, tik skudurai. kainos dar derinamos.
Posted: 28 Jun 2010, 14:40
by ezhiukas
tai jau suvisam uzsidaro?
Posted: 28 Jun 2010, 14:42
by Teo
ezhiukas wrote:tai jau suvisam uzsidaro?
taip - su visiškai visam. latviai išsivežė kas buvo vertingiau, paliko tik skudurus