Page 2 of 2
Posted: 11 Apr 2008, 10:27
by Username
Nu tuoj pala nueisiu i savo naudotu streetu aikstele, isrinksiu kokius 5-10vnt geresniu variantu
Posted: 11 Apr 2008, 11:22
by efk0nas
Street'ų nereik, ačiū
Radau du tokius spol variantus aftapliuse. Ką galit pasakyt apie parduodančias kontoras?
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=72647
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbima ... i&id=60543
Posted: 11 Apr 2008, 11:36
by tckd
GTV buvau uzsukes pries menesi. srotas kazkoks is isvaizdos.
Motostilius vundzio sugerovai, perdodu zodi.
Posted: 11 Apr 2008, 11:47
by wundis
tckd wrote:
Motostilius vundzio sugerovai, perdodu zodi.
Ka as galiu pasakyt. Viskas tvarkoj su motostilium- saraskino kontora neaciduoda, veza/taiso/parduoda arba veza/parduoda netaisytus (jei neklystu dauguma is Prancuzijos). siaip pats Darius kiek teko susidurt viska normaliai priziuri, nekokybes sutikt neteko; savo veztus mocus atsimena

kainos proto ribose.
Posted: 11 Apr 2008, 12:02
by efk0nas
O eina tas kainas paderint dar?
Edit: su sąlyga, kad esu Vilniuje, užsuksiu to R6 pažėt. Užklaust Dariaus ir sakyt, kad nuo wu(n)džio?

Posted: 11 Apr 2008, 13:01
by Vito
efk0nas wrote:O eina tas kainas paderint dar?
Edit: su sàlyga, kad esu Vilniuje, uþsuksiu to R6 paþët. Uþklaust Dariaus ir sakyt, kad nuo wu(n)dþio?

R6'ui tokiu metu galeciau Akrapoviciu galetau pasiulyti. Jis cia vietoje yra pas kolegas, tai kaina pavyktu paderinti.
Posted: 11 Apr 2008, 13:58
by wundis
efk0nas wrote:O eina tas kainas paderint dar?
Edit: su sàlyga, kad esu Vilniuje, uþsuksiu to R6 paþët. Uþklaust Dariaus ir sakyt, kad nuo wu(n)dþio?

nesakykitia ibo anas nezino mano pseudonimo. gal varda ir zino (Marjus - raudons bandic , bet ir tai negarantuoju. kad rekomendavo pasakyt gali, ibo gal pakutens savimeile ir dos nuolaidos.

Posted: 11 Apr 2008, 14:07
by ezhiukas
is Darkos mano dragstaras buvo pirktas. 3 sezonus atlaike visai neblogai ir iskeliavo i Latvija. Beje, pas ji stovi ne vien jo paties vezti motociklai, yra ir komisiniu. Jei pats veza, tai padaro visai neblogai, rankas turi. Kainos konkurencingos.
GTV tai dideliais kiekiais veza visoki srota is Anglijos. Su visiskais lavonais nezaidzia, paleidzia dalim. Geresnio stovio suremontuoja. Buna ir neblogu variantu, bet reikia atidziai ziuret. Isvis man angliski baikai nelabai patinka, nes dauguma ju stovi ne garazuose, o lauke. Pridek dar ju dregna klimata ir gausi kad net beveik nauji baikai jau buna parudyje...
Posted: 11 Apr 2008, 14:29
by storms
na jei jau sneka apie duslintuvus uzejio, siulau ir as
http://www.bikeshop.lt/index.php?cPath= ... &x=46&y=17
Posted: 11 Apr 2008, 14:31
by wundis
ale otailiaudis !
zmogus dar tik motociklo iesko, o anie jau dudas stumia ! tvardykites !
Posted: 11 Apr 2008, 14:33
by Yvl
kaip kokie maitvanagiai kad supuole...
Posted: 11 Apr 2008, 14:34
by storms
Posted: 11 Apr 2008, 15:56
by tckd
tigi reikia perspet Efkuna kad visu oiru neisleistu, dudai pasiliktu!

Posted: 11 Apr 2008, 23:33
by efk0nas
GTV nepatiko. Nuotraukose ta varlė sveika atrodo, o realiai turi visą aplamdytą. Nors ir ana jau rezervuota buvo.
Su sąlyga, kad TomTomas gulėjo neišpakuotas ant galinės sėdynės, Motostiliaus neradau

Minusus priimu.