Posted: 20 Apr 2008, 22:49
o tam kaspineliu perristame maisiuky turbut dzikaj ? ar trofejiniai giliukaj 
ish pradziu tam maishiuke buvo ipakuotas numeris, kuri matote fotkej. o dabar ten lempos varzhteliai, kad nepasimestu. gi atradau kad vienas lempos tvirtinimo varzhto lizdas yra ishtrukes ish plastmases. todel uzhmaisiau biski epoksidkes. kol sukietes (ash tuo tarpu zhvejot ishmyniau), pakabinau kaip matoteQu'est ce que c'est wrote:o tam kaspineliu perristame maisiuky turbut dzikaj ? ar trofejiniai giliukaj
Mintis.ezhiukas wrote:as tai labai noreciau paskaityti drz bloga. Zil? [-o<
tas uzhrashas SUZUKI atrodo ahujennai, kai sedi raitelis ant moco ir uzhrashas eina palei kojas.cliff wrote:labai stiliovas uzrashas " suzuki "pats klijavai ar irgi is prancuzijos?? skaitau reiktu senukuose uzhpirkti tokiu blizganciu raidziu ir uzhklijuot gonzas ar pan.. derintusi irgi..


ten idomiai tas purvas buvo, ish virsaus toks jau lyg ir padziuves. todel purvyna emiau be isibegejimo. bet jau kai dejau, tai teko nulipti nuo moco ir stumte ishvaziuot, paciam klampojant ir pusiau tempiamam motociklotckd wrote:uz purvo suradima tokiu nepurvingu metu!





kanopeliu kaina yra jau aprasyta gi auksciau (tiek UFO tiek ir Acerbis) - 99 litai. yra keletas skirtingu modeliu ir dahuje spalvu. shalia stovi reicinginis ATV, tai galima apziuret kaip ten tos Acerbis atrodo.didzhej wrote:ivardink kanapeliu kaina.
dirza toki reikejo pas storms pirkti - nevalyvai turbut ufo suzavejo.
as antai (tikuosi bent jau), kad esu uzsakes situos va stai va situos!!!![]()