Page 2 of 3

Posted: 17 Apr 2008, 14:08
by mindaugasa vol.2
razmislavicius sake, kad jei ant padangu bokavinu (cia terminas) yra ratlankiu antspaudai, tai reikia dapust ir tiek.

Posted: 17 Apr 2008, 15:01
by Vito
Vaziavimui ziede ant saltu padangu visada puciam gale 1,9 atmosferos, priekyje 2,1.

Posted: 17 Apr 2008, 15:04
by w919
Vito wrote:Vaziavimui ziede ant saltu padangu visada puciam gale 1,9 atmosferos, priekyje 2,1.
bet klausimas kodel - todel kad taip sako profai. o jie vaziuoja slikais.
as pats dar dar sunkokai jauciu skirtuma padangu slegio, dar reik daugiau ratu prasukti. :)

Posted: 17 Apr 2008, 15:12
by mindaugasa vol.2
siaip tai cia ar tik nebus "pilkoji zona/tema"?
pvz. skirtingu padangu gamintoju naudojami karkasai labai skiriasi savo standumu.
ir koks dunlopas maziau pripustas bus tokio pat standumo kaip ir pirelli normaliai pripustas
spaudoj daugiau pabreziamas butent karkaso standumas ir misinio sudetis, o kazkaip nutylima kiek ten atm pust :-k

Posted: 17 Apr 2008, 15:15
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:siaip tai cia ar tik nebus "pilkoji zona/tema"?
pvz. skirtingu padangu gamintoju naudojami karkasai labai skiriasi savo standumu.
ir koks dunlopas maziau pripustas bus tokio pat standumo kaip ir pirelli normaliai pripustas
spaudoj daugiau pabreziamas butent karkaso standumas ir misinio sudetis, o kazkaip nutylima kiek ten atm pust :-k
sio teksto kitoj daly (kurios neipastinau nes tiek daug cia nieks neskaito) butent apie tai ir snekama. sliku karkasas kietas, del to i juos puciama maziau. OEM gamintojai, tuo tarpu, siuo metu visi priejo vieningos nuomones del padangu slegiu ir visiem motociklam siulo ta pati 2.5/2.9atm, su gan retomis isimtimis. anksciau visi skelbdavo skirtingai.

Posted: 17 Apr 2008, 17:05
by Vito
w919 wrote:
sio teksto kitoj daly (kurios neipastinau nes tiek daug cia nieks neskaito) butent apie tai ir snekama. sliku karkasas kietas, del to i juos puciama maziau. OEM gamintojai, tuo tarpu, siuo metu visi priejo vieningos nuomones del padangu slegiu ir visiem motociklam siulo ta pati 2.5/2.9atm, su gan retomis isimtimis. anksciau visi skelbdavo skirtingai.
Nesiulyciau tiek priputus varyt i zieda.
Ir nereikia beletristikos kas ten kokio tvirtumo kordus gamina. Skaitau nesamone.
Padangoms isilus iki normalios darbines temperaturos vaziuojant, atmosferu jose turi buti apie 2,5.

Posted: 17 Apr 2008, 17:51
by Username
Tai jeigu as susiruosiu i kelione Vilnius - Klaipeda, ir vaziuoju vidutiniu 160km/h greiciu (toks pats koks per gonkes kacergoje) tai man padangelese reiketu ora nusileisti pries vaziuojant?

O jeigu autobahne varau 200 visa laika, tai jau amen liulia viskam?

Posted: 17 Apr 2008, 17:53
by Yvl
o kiek shikanu, staigiu posukiu yra autobane?

Posted: 17 Apr 2008, 17:58
by Username
Yvl wrote:o kiek shikanu, staigiu posukiu yra autobane?
Bbz, o jie tipo labai ikaitina ora viduje? As manau tik pacia padanga trina labiau, ji dyla greiciau ir tiek, slegis gal nelabai viduje keiciasi?

ar visgi?

Posted: 17 Apr 2008, 17:59
by Vito
Username wrote:Tai jeigu as susiruosiu i kelione Vilnius - Klaipeda, ir vaziuoju vidutiniu 160km/h greiciu (toks pats koks per gonkes kacergoje) tai man padangelese reiketu ora nusileisti pries vaziuojant?

O jeigu autobahne varau 200 visa laika, tai jau amen liulia viskam?
O jei tau kas nors trinkteltu su beizbolke per galva, batu raistukai atsiristu?

Posted: 17 Apr 2008, 18:00
by Username
Vito wrote:
Username wrote:Tai jeigu as susiruosiu i kelione Vilnius - Klaipeda, ir vaziuoju vidutiniu 160km/h greiciu (toks pats koks per gonkes kacergoje) tai man padangelese reiketu ora nusileisti pries vaziuojant?

O jeigu autobahne varau 200 visa laika, tai jau amen liulia viskam?
O jei tau kas nors trinkteltu su beizbolke per galva, batu raistukai atsiristu?
Nesupratau! Gal gali paaiskinti?

Posted: 17 Apr 2008, 18:20
by Renaz
Galima as biski shiktelsiu temon? Aciu.
suzinokite, kad per enduro krosa, vienas bachuriuks su nuliovu KTM, taciau tuscia galine padanga pravaziavo 4 ratus, ir sustojo tik del to, kad padanga pradejo prasisukineti "bashmake" (nezinantiems kas tas yr po -).

Taigi. Apie ka as cia? A, taip. Koks ble oras? Rankena sukit be kompromisu ir laimesit!

Aciu, labo vakaro.

Posted: 17 Apr 2008, 18:30
by mindaugasa vol.2
Renaz wrote:Galima as biski shiktelsiu temon? Aciu.
suzinokite, kad per enduro krosa, vienas bachuriuks su nuliovu KTM, taciau tuscia galine padanga pravaziavo 4 ratus, ir sustojo tik del to, kad padanga pradejo prasisukineti "bashmake" (nezinantiems kas tas yr po -).

Taigi. Apie ka as cia? A, taip. Koks ble oras? Rankena sukit be kompromisu ir laimesit!

Aciu, labo vakaro.
negerei?

Posted: 17 Apr 2008, 18:35
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:
Renaz wrote:Galima as biski shiktelsiu temon? Aciu.
suzinokite, kad per enduro krosa, vienas bachuriuks su nuliovu KTM, taciau tuscia galine padanga pravaziavo 4 ratus, ir sustojo tik del to, kad padanga pradejo prasisukineti "bashmake" (nezinantiems kas tas yr po -).

Taigi. Apie ka as cia? A, taip. Koks ble oras? Rankena sukit be kompromisu ir laimesit!

Aciu, labo vakaro.
negerei?
Kaip tai ne? O kas bokale ipilta? Negi vel apgavo ir pakiso gira?

Posted: 17 Apr 2008, 19:01
by tckd
Renaz wrote:Galima as biski shiktelsiu temon? Aciu.
suzinokite, kad per enduro krosa, vienas bachuriuks su nuliovu KTM, taciau tuscia galine padanga pravaziavo 4 ratus, ir sustojo tik del to, kad padanga pradejo prasisukineti "bashmake" (nezinantiems kas tas yr po -).

Taigi. Apie ka as cia? A, taip. Koks ble oras? Rankena sukit be kompromisu ir laimesit!

Aciu, labo vakaro.
ir uzeme pirma vieta tarp lietuviu C klasej :albino: :-k