Page 2 of 2
Posted: 24 Apr 2008, 16:15
by didzhej
Andriejus wrote:Naudoju Acerbis sarvus,labai patogus.Mokejau 470lt.
Uzsakinejau cia:
www.robertsmx.com
mars i naujoku kampeli prisistatyti.
post 1.
minus 1.
Posted: 01 May 2008, 17:08
by wundis
labadiena,
siuomi noreciau pareigsti, kad ivertinus ir apsvarscius minetus varijentus, siandien, gyvai is Roberto is robertsmx.com, motokroso evento metu buvo isigyti Acerbis Koerta. uz 475 lietuviskuosius sidabrinius. patiko. pirkiniu patenkintas. tvirtai ir konpfortabiliai. ragtikauliu apsaugu neuzsidejau bo nepatiko nikeliu padengti varztai, juolab kad loktaito po ranka nera.
aciu kad liekate su mumis !
EDIT: pasirodo, smegenos ne ta puse buvo ragtikauliu apsaugas sudejusios, tai pataisius viskas oria.
Posted: 01 May 2008, 20:13
by didzhej
Uzsisakiau ir jau sumoketa (atrodo) uz Thor sarvus, krosiavus. Laukite reviewso kaip atvaziuos.
Posted: 02 May 2008, 00:11
by zhaltas
man reik raktikauliu apsaugu. rimtai.
ble visai nelinksma kai jie genda

taygi klausimas:
An kiek rimtai tos RAKTIKAULIU apsaugos veikia?
man xirurgas klinikose sake:
"nebutu luzes raktikaulis - butu luzes stuburas, dziaukis"
Pakomentuosit?
p.s. voziausi su
kazkokiais sarvais, pirkua pries min 2metus.., nzn kokiais bet tikriausiai ten raktikauliu apsaugu nebuvo (taip galvojiu, nes luzo vienas).
Tingiu eit i garaza paziet dabar kokie, bet manau neispudingi, bet visais kitais kritimais yra padeje nemenkai,galvoju.
Tai ar pirkt vel kitokius kazkokius?
Posted: 13 Jun 2008, 20:13
by wundis
didzhej wrote:Uzsisakiau ir jau sumoketa (atrodo) uz Thor sarvus, krosiavus. Laukite reviewso kaip atvaziuos.
prikeliu tema vildamasis isvysti didzhejaus revjusa. minusa laikau rankoj.
Posted: 14 Jun 2008, 09:53
by zil130
didzhej dabar nori i asfalto lyga su ducatiu

ne sharvai galvoje o magishkasis DUCATI...
DUCATI...DUCATI...
Posted: 14 Jun 2008, 13:56
by didzhej
Taigi 5'adieni atgavau, ismeginau-primatuodamas.
Reviewsas ant darbo kabineto ivyko, sarvai geri, kazkiek nesuvokiamo patogumo, su dzersiais atrodo nukautuojanciai ala. Robocop!
Reguliuojasi guminiais dirzais apimtys - jos pas mane ne amerikoniskos pasirodo, reikejo susmaukti iki pat maziausio, tik taip laikosi nejudant. Ranku apsaugos laikosi 'kreivokai', nezinau.
Minusai: nesukelia anei jokio saugumo jausmo, kazkaip 'juda' visaip, jei noreciau juos issirengti nenuseges dirziuku, nusiimciau, tata reiskia, kad jie gali nussiimti ir .. siaip, SUOLYJE?! - tuo paciu noriu pazymeti, kad jiems reikia papildomai 'stuburo sarvu'. Ir kaip jau minejau nesukialamas saugumo jausmas, joks!
Grozis: +10
Patogumas: +7
Saugumo jausmas: +2
Tikiuosi 'saugojimo' neteks bandyti.
p.s norejau paklausti 'znatakoff': ar tuos sarvus reikia deti ant naked body ar su kokia nors maike? Na, kad maike dedasi ant ju kuri vadinasi dzersiai zinau, nereikia cia mane durnyt, bet va ar po sarvais kas nors??? - nes kazkaip trina kai kurie junginiai sarvu.
Posted: 14 Jun 2008, 21:13
by wundis
kaip patogiau imho. jei jauti kad trina aisku reiktu kokios kiaurmaikes.
as asmeniskai kaip kada. jei labai karsta nebesimetu maikes po apacia, jei salciau - uzsimetu.
Posted: 14 Jun 2008, 22:03
by Yvl
wundis mate gyva iliustracija pas krosistus: sena maike, zhirklem suvandalinta iki maksimalios ventiliacijos, ir ant jos apsirengti sharvai

Posted: 15 Jun 2008, 16:32
by gonzas
wundziui del acerbio galesiu padeti jau nuo rytoj opicelei!
Posted: 15 Jun 2008, 22:47
by didzhej
ka tuomi megini pasakyti.
UAB "Acerbis pas Gonza"???