tai jau jo, visą komplektą kažin ar kas pirks. paleistum dalimis - kažkada išparduotum, gal netgi daugiau gautum. bet paskaičiavus galimas laiko ir nervų sąnaudas.. tavo valia ;)
o šiaip, kodėl parduodi?
OT: fototechnikos išpardavimas
matai, tokį konplegtą pardavinėti - priežastis, manau, šiokia tokia turėtų būti, ne muilinę parduoda visgi. tobiš ar religiją keičia ir krikštijasi į nikonistus arba nežinau nežinau - žmona ultimatumą pareiškė - arba aš arba fotikas?
ok ok, jei kas asmeniško, tai susimildamas prašau klausimą ignoruoti
ok ok, jei kas asmeniško, tai susimildamas prašau klausimą ignoruoti
noriu būt toks kaip aš