OT: fototechnikos išpardavimas

Parduodu, perku, keičiu, dovanoju
alias
Ganerio lankytojas
Posts: 563
Joined: 19 May 2008, 23:04
Location: \o/

Post by alias »

tai jau jo, visą komplektą kažin ar kas pirks. paleistum dalimis - kažkada išparduotum, gal netgi daugiau gautum. bet paskaičiavus galimas laiko ir nervų sąnaudas.. tavo valia ;)

o šiaip, kodėl parduodi?



noriu būt toks kaip aš
Yvl
Dievas
Posts: 12295
Joined: 24 Jun 2006, 20:54
Location: Suostene
Contact:

Post by Yvl »

alias wrote:o šiaip, kodėl parduodi?
nedzhiugina? :dontknow:
Peace ДА!
User avatar
gonzas
Recpeta
Posts: 3603
Joined: 24 Jun 2006, 10:50
Location: Lietuva Tëvynë
Contact:

Post by gonzas »

litra pardave
puslitri irgi parduoda
fotoaparata parduoda

ryskiai boba paspaude po padu, kad neveziotu zyliu ir ju nefotkintu
alias
Ganerio lankytojas
Posts: 563
Joined: 19 May 2008, 23:04
Location: \o/

Post by alias »

matai, tokį konplegtą pardavinėti - priežastis, manau, šiokia tokia turėtų būti, ne muilinę parduoda visgi. tobiš ar religiją keičia ir krikštijasi į nikonistus arba nežinau nežinau - žmona ultimatumą pareiškė - arba aš arba fotikas? :D

ok ok, jei kas asmeniško, tai susimildamas prašau klausimą ignoruoti ;-)



noriu būt toks kaip aš
Post Reply