Page 2 of 2

Posted: 20 May 2008, 12:55
by alias
tai jau jo, visą komplektą kažin ar kas pirks. paleistum dalimis - kažkada išparduotum, gal netgi daugiau gautum. bet paskaičiavus galimas laiko ir nervų sąnaudas.. tavo valia ;)

o šiaip, kodėl parduodi?

Posted: 20 May 2008, 12:56
by Yvl
alias wrote:o šiaip, kodėl parduodi?
nedzhiugina? :dontknow:

Posted: 20 May 2008, 13:05
by gonzas
litra pardave
puslitri irgi parduoda
fotoaparata parduoda

ryskiai boba paspaude po padu, kad neveziotu zyliu ir ju nefotkintu

Posted: 20 May 2008, 13:09
by alias
matai, tokį konplegtą pardavinėti - priežastis, manau, šiokia tokia turėtų būti, ne muilinę parduoda visgi. tobiš ar religiją keičia ir krikštijasi į nikonistus arba nežinau nežinau - žmona ultimatumą pareiškė - arba aš arba fotikas? :D

ok ok, jei kas asmeniško, tai susimildamas prašau klausimą ignoruoti ;-)