Page 2 of 2
Posted: 20 May 2008, 12:55
by alias
tai jau jo, visą komplektą kažin ar kas pirks. paleistum dalimis - kažkada išparduotum, gal netgi daugiau gautum. bet paskaičiavus galimas laiko ir nervų sąnaudas.. tavo valia ;)
o šiaip, kodėl parduodi?
Posted: 20 May 2008, 12:56
by Yvl
alias wrote:o šiaip, kodėl parduodi?
nedzhiugina?

Posted: 20 May 2008, 13:05
by gonzas
litra pardave
puslitri irgi parduoda
fotoaparata parduoda
ryskiai boba paspaude po padu, kad neveziotu zyliu ir ju nefotkintu
Posted: 20 May 2008, 13:09
by alias
matai, tokį konplegtą pardavinėti - priežastis, manau, šiokia tokia turėtų būti, ne muilinę parduoda visgi. tobiš ar religiją keičia ir krikštijasi į nikonistus arba nežinau nežinau - žmona ultimatumą pareiškė - arba aš arba fotikas?
ok ok, jei kas asmeniško, tai susimildamas prašau klausimą ignoruoti
