Posted: 09 May 2008, 12:32
matau, kad reikes tiesiai su tevu kalbeti. koks telefonas? nokia?
o gal su vmi: nelegalus uzdarbiai? patenta turi, pajamas deklaravo?
o gal su vmi: nelegalus uzdarbiai? patenta turi, pajamas deklaravo?
is kur zinai kad telefonas nokia?mindaugasa vol.2 wrote:matau, kad reikes tiesiai su tevu kalbeti. koks telefonas? nokia?
o gal su vmi: nelegalus uzdarbiai? patenta turi, pajamas deklaravo?
nutiesim raidautu trasa per balsius. ot bus mindei dziaugsmo!ezhiukas wrote:tu cia man negrasink, o tai as i pagalba savo draugus rokerius pasikviesiu ir tau bus pezda
ir bus visai skanus saslykelis prie alausmindaugasa vol.2 wrote:triushiuka paleisiu ir bus jums skauda.
beje. i tema. padovanokit man sekanciam gimtadieniui shmirgeli, a? labiausiai trukstamas daigtas garaze. rimtai.Yvl wrote:shmirgeliu. garazhe. pats. kainuos keleta buteliu alaus.
siaip jo - as kazkur 3 vardadienius turiu, nepraziopsokit!!Yvl wrote:kad uzsi*isi laukt kito gimtadieniaus
zaprasta. tereikia rast sena skalberka Riga-17... jos vareklis puikiai tinka shmirgeliui!mindaugasa vol.2 wrote:nepirk pigaus smirgelio, tokio koki as pirkau. 50lt/150w ar pan. nieko su juo nepashmirgeliuosi, useless.
turi buti galingas variklis.
ma atrodo toki turi susikonstraves quecest.Yvl wrote:zaprasta. tereikia rast sena skalberka Riga-17... jos vareklis puikiai tinka shmirgeliui!mindaugasa vol.2 wrote:nepirk pigaus smirgelio, tokio koki as pirkau. 50lt/150w ar pan. nieko su juo nepashmirgeliuosi, useless.
turi buti galingas variklis.