Page 2 of 4

Posted: 09 May 2008, 12:32
by mindaugasa vol.2
matau, kad reikes tiesiai su tevu kalbeti. koks telefonas? nokia?

o gal su vmi: nelegalus uzdarbiai? patenta turi, pajamas deklaravo?

Posted: 09 May 2008, 12:39
by Vito
Zvakraktis is gamyklos klx'ui kainuotu 38 Lt.

Posted: 09 May 2008, 12:41
by ezhiukas
mindaugasa vol.2 wrote:matau, kad reikes tiesiai su tevu kalbeti. koks telefonas? nokia?

o gal su vmi: nelegalus uzdarbiai? patenta turi, pajamas deklaravo?
is kur zinai kad telefonas nokia? :roll:
Nelegaliu uzdarbiu ner, pajamos deklaruotos :P

Posted: 09 May 2008, 12:45
by mindaugasa vol.2
dar kalbesiu su skirstomaisiais tinklais: tikrai zinau, kad uzshplintija elektros skaitliuka, kai tekina
su kaimynais kalbesiu: jie turi buti nepatenkinti triukshmu, sklindanchiu is garazo
aplinkos inspekcija pasidomes, kur utilizuojama tekinimui naudojama emulsija
lygiu teisiu komisija gali susirupinti, o kodel neduodat patekinti mamai?

galvok, kolega, galvok!

Posted: 09 May 2008, 12:48
by ezhiukas
tu cia man negrasink, o tai as i pagalba savo draugus rokerius pasikviesiu ir tau bus pezda :D

Posted: 09 May 2008, 12:49
by Yvl
ezhiukas wrote:tu cia man negrasink, o tai as i pagalba savo draugus rokerius pasikviesiu ir tau bus pezda :D
nutiesim raidautu trasa per balsius. ot bus mindei dziaugsmo! :) net drata skersai kelio nepades!

Posted: 09 May 2008, 12:55
by mindaugasa vol.2
triushiuka paleisiu ir bus jums skauda.

Posted: 09 May 2008, 12:57
by ezhiukas
mindaugasa vol.2 wrote:triushiuka paleisiu ir bus jums skauda.
ir bus visai skanus saslykelis prie alaus :D

Posted: 09 May 2008, 13:02
by tckd
rastas netycia
vienas kolega tekinimo sporto megejas, tekinsim
yvlui uz gerus norus vistiek tusti buteliai ein
kai begerdami alu sutekinsim iki nulio tada skambinsiu vito.



:tancujutvse:

Posted: 09 May 2008, 13:39
by w919
Yvl wrote:shmirgeliu. garazhe. pats. kainuos keleta buteliu alaus.
beje. i tema. padovanokit man sekanciam gimtadieniui shmirgeli, a? labiausiai trukstamas daigtas garaze. rimtai.

Posted: 09 May 2008, 13:42
by Yvl
kad uzsi*isi laukt kito gimtadieniaus :)

Posted: 09 May 2008, 13:49
by w919
Yvl wrote:kad uzsi*isi laukt kito gimtadieniaus :)
siaip jo - as kazkur 3 vardadienius turiu, nepraziopsokit!!

Posted: 09 May 2008, 14:05
by mindaugasa vol.2
nepirk pigaus smirgelio, tokio koki as pirkau. 50lt/150w ar pan. nieko su juo nepashmirgeliuosi, useless.
turi buti galingas variklis.

Posted: 09 May 2008, 14:07
by Yvl
mindaugasa vol.2 wrote:nepirk pigaus smirgelio, tokio koki as pirkau. 50lt/150w ar pan. nieko su juo nepashmirgeliuosi, useless.
turi buti galingas variklis.
zaprasta. tereikia rast sena skalberka Riga-17... jos vareklis puikiai tinka shmirgeliui!

Posted: 09 May 2008, 14:09
by w919
Yvl wrote:
mindaugasa vol.2 wrote:nepirk pigaus smirgelio, tokio koki as pirkau. 50lt/150w ar pan. nieko su juo nepashmirgeliuosi, useless.
turi buti galingas variklis.
zaprasta. tereikia rast sena skalberka Riga-17... jos vareklis puikiai tinka shmirgeliui!
ma atrodo toki turi susikonstraves quecest.

dar aisku reikia turet stala prie kurio viska prisukt. jus juk nepamirsite jo padovanoti?