Jordis wrote:neber kur skubeti su tokiom oru prognozem...
Jeigu rugsejo/spalio menesi dar biski saulela pashvies tai savaitele kita geriausiu atveju pavazinesiu, uzbaigsiu abkatke, ir uzteks.Poto statysim ant ziemos.
Nejauciu malonumo vazineti su nesutvarkytu daiGtu. Tik ka po kreso vaziuoti tai nelabai eina nes stabdziu kojele ir pakojele out, o jeigu jau uzsakineji dalis tai visas vienu metu tai praktiskai kitaip ir neiseina kaip tik susitvarkyti pilnai ir tada sest
Rashyd wrote:nu nzn ka duotu atveju skaityt...
kaip suprantu, parke del netvarkingo moto yra more large nei lomke del negalejimo vaziuot?!
Praktiskai 100% true. Tik reiktu prideti kad kai motas sutvarkytas tai jis nestovi, su juo vaziuojama.
Nu ne geziux as, ka dabar man daryti? Leudis ir TAUta nesupranta tokiu dalyku kaip "perfect condition" bet as ju itikinti ir nenoriu :mrgreen:
Kita vertus laikui ir metams begant as jau po biski atsikandu to nenumaldomo noro varyti bet kokiu oru su bet kokiu motu, geriau reciau bet su didesniu malonumu ir vidiniu pasitenkinimu
neatsargiai isiterpsiu, kad atsikandau noro vaziuoti su sutvarkytu motu: nezinai kuriuo metu jis vel gali pereiti i nesutvarkytu kategorija. ir vel nuostolei.
sutvarkytas, tai cia butu kai viskas sudeta iki paskutines plastmaseles ir t.t.
nesutvarkytas, tai cia kai yra privalomas minimumas motui vaziuoti ir dar biski komforto (aka stikliusa etc.) raideriui