Page 2 of 4

Posted: 08 Jun 2008, 23:42
by didzhej
as anuos sian irgi ziurejau.
vartotini ir net labai.

Posted: 09 Jun 2008, 13:01
by alias
pliusas už kaip visada dvasingus reportažus.

o šiaip jamk kokią husqvarną o man leisk pasimėgaut banditu :D

Posted: 09 Jun 2008, 13:03
by didzhej
nemokamas skelbimas: kaip tik viena varna ant pardavimo turiu :)

Posted: 09 Jun 2008, 13:18
by wundis
lopastu! negausi bandito, jis tau per daug ! nebent mokesi grynais. daug.

o varnos, aciu, nenoriu ! zole turiu kuom pjaut !

Posted: 09 Jun 2008, 13:31
by tckd
wundis wrote:Jau pagalvojau ka imsiu :roll:
kas ka zinot apie anuos ? porinkit !
kiauliukas!
toks ale universalesnis panasiai kaip ir klxas
siai dienai
iki hardo per sunkus
iki softo veinkausisvibratorius

Posted: 04 Jul 2008, 00:05
by wundis
labadiena,
siuomi skubu pranesti, jog vakarini raidauta i nezinia laikau pavykusi. binaro nebus, nes tamsu ir nespejau (reportaze panaudotos notraukos priklauso wikipedijai)
taigis toliau seka platesnis pasakojimas, kam neidomu praleidziam ir einam tiesiai prie isvadu.
zodziu viskas prasidejo kokia puse desimt, kai sumislijau kad reikia pavaziuot, isvedint smegenyse uzstrigusi savisaugos instinkta, susikaupusi per kelias pastarasias dienas (nezinau is kur, suamebejimas kazkoks). o bet taciau prisiminiau kad priekine lenpa paberiau dalim bo taip reikejo (te kazkas su fiskute viena netaip buvo). zodziu greit sumasciau kad vistiek daliu negausiu, reik rinkt atgalio, ir 10a valanda jau smaugiau. betikslis vazinejimas po vakarini rokiski moralinio pasitenkinimo jausmo nesukele, todel nusprendziau paieskot graziu vietu.
i galva toptelejo mintis aplankyti sventaja (upe) ir paziuret kas ten taip graziai sviecia. sitaip parsiradau i mikierius:

Image

mikieriai, kad juos kur, buvo pasiekiami po 11 km zvyru. vakare. nepatiko. juolab kad buvau uzpultas pasiutusios lapes. vijosi. buvo smagu. juk siaip lapes normalioje aplinkoje nepuola dviraciu t.p. ?

na, bet kokiu atveju gavosi taip kad mikieriai patiko, vaizdai grazus, pasedet yra kur. visur upe. va, pasirodo vikipedija raso kad ten dar ir tiltas yra:
Image
nemaciau as jo, turbut vistakumas uzejes buvo. ir dar raso kad ten yra "...aukiniø þvëriø aptvaras. Aptvare laikomi: danieliai, muflonai, dëmëtieji elniai, ðernai."
jau beveik i medziokle galima !
dar misliau kad gerai butu i apzvalgos boksteli uzlipt, ten tokie tarybiniai miskam stebet. tobish geras vaizdas susidarytu.
grizimas buvo analogiskas, zvyras nesisypsojo, karvute reikia plaut bo ana neberaudona o pilka.

Isvados
: vakarinis raidautas pavyko. rastos idomios, atraktyvios apylinkes.

PS i enduro skyreli telpu tabulai, bo sitiek km zvyru yra tikras isbandymas!
PPS dar buvau nuo zvyro i misko keliuka isokes, muflonu beieskant.

Posted: 04 Jul 2008, 07:45
by ezhiukas
tiltas tai cia man atrodo senas nufotkintas, sitas jau sugriuvo. Vietoj jo nauja pastate

Posted: 04 Jul 2008, 08:12
by Yvl
ezhiukas wrote:tiltas tai cia man atrodo senas nufotkintas, sitas jau sugriuvo. Vietoj jo nauja pastate
cia kaip tik naujasis. vietoj senojo dar ilgai gulejo pontoninis kareiviu numestas :)

Posted: 04 Jul 2008, 08:16
by ezhiukas
o gal, senai tose vietose nebuvau, atmintis jau paveda :)

Posted: 04 Jul 2008, 08:18
by wundis
e. o tai kodel as jojo nemaciau (neskaitant vistakumo priepuolio)? kur man ji rast ? toliau uz gyvenvietes vaziot reikejo ? ir kur muflonayble?
YVL, tu kaip to krasto zmogus - atrasyk! toliau link ten to kito kaimo (antanines kokiostais) vaziot apsimoka ? kas kitoj tilto pusej ? kaimas ? kelio yr? bandita tiltukas islaikys ar prasmegs skradziai ? kur pinigus laikai ? koks korteles PIN kodas ?

Posted: 04 Jul 2008, 08:25
by ezhiukas
tiltas uz kaimelio pasukus desinen. Uz tilto yra keli vienkiemiai ir Inkunu baznycia.

Posted: 04 Jul 2008, 08:44
by Yvl
nu va.. viska eziukas papasakojo. neturiu ka pridurt. ale tas Sventosios vingis ir skardis - ispudingas paliubomu :)
Tiltukas atlaikys bandita ir dar stora boba gali pasisodint kartu. ale anoj pusej su juo nelabai bus ka veikt. reikia hardo

Posted: 28 Feb 2009, 17:30
by wundis
prikeliu tema:

siandien analizavom sakes.

su vienom visks tvarkoj, ir manualo pagalba salnykelis bei tepalai buvo pakeisti.
su kitom %(*&$. prasisuka tas aptinis varztas kur prie cilindro sukasi.
zodziu reikia 12kampio irankio matmenu (cia tobish tas kur stormsikas perspejas buvo). spaudimai nepadeda, prasisuka, prikepe. nervai ant ribos. dokit matmenis, bandysiu darbe issidrozt is kokio strypo. heinz (haha, konkurentai vilniaus majonezui?) manualo patarimai susukt spyruokle atgalio/spaust su kokiu pagaliu eina ant gedos stulpo.

o tai sezonas ant nosies jabitute!

Posted: 01 Mar 2009, 00:07
by didzhej
jei prarasi vilti ir busi isemes ta suda is savo moto - pasakyk, as kaip nors suderinsiu ju perrinkima, remonta pas savo gimine.

Posted: 01 Mar 2009, 14:53
by w919
wundis wrote:prikeliu tema:

siandien analizavom sakes.

su vienom visks tvarkoj, ir manualo pagalba salnykelis bei tepalai buvo pakeisti.
su kitom %(*&$. prasisuka tas aptinis varztas kur prie cilindro sukasi.
zodziu reikia 12kampio irankio matmenu (cia tobish tas kur stormsikas perspejas buvo). spaudimai nepadeda, prasisuka, prikepe. nervai ant ribos. dokit matmenis, bandysiu darbe issidrozt is kokio strypo. heinz (haha, konkurentai vilniaus majonezui?) manualo patarimai susukt spyruokle atgalio/spaust su kokiu pagaliu eina ant gedos stulpo.

o tai sezonas ant nosies jabitute!
pabandyk spyruokle spaust surinkes shake ir istates "stakana" kur nors i kampa, geriausia tai daryti dviese, vienas spaudzia, kitas suka. taip pat naudok (pasiskolink) smugini suktuva.
jei nepades, prilaikyt ta vamzdeli gali bandyt kuo po ranka pasitaike (daiktas turi buti kietas ir storas (!)), svarbu pries tai issluostyt nuo tepalu, kad butu sukibimas. spec irankis yra toks kurio formos gelzgalis, kuris ta "cilindra" ir prilaiko. blogiausiu atveju pasimatuok kitos, isrinktos sakes, detale ir pasigaminsi ka nors panasaus.
pasikartosiu, kad daugiausia sansu atsukt yra naudojant smugini suktuva.

p.s. blogiausiu atveju turiu atsargines shakes (condition: used), jei ka sakyk.
p.p.s. ar minejau smugini suktuva?