Page 2 of 8

Posted: 24 May 2008, 12:31
by Vito
Kas liecia gonkes, mano nuomone sekanti:

vaziuoju kur noriu, kiek leidzia finansines galimybes ir kiek tai teikia moralinio pasitenkinimo. Nepatiks - nevaziuosiu. Lenktyniauju del saves, kad gatvemis su britva nelakstyt.

Re: Del III etapo

Posted: 24 May 2008, 13:33
by motobiker
Vito wrote:
motobiker wrote:
Vito wrote:
Gal darom III etapa Poznaneje 06.31 - 07.01 dienomis ?
jei ne paslaptis - is kur istraukei sita data ,kas ten vyks tomis dienomis ? :-k
Taigi pats sakei jomajo.
as tau snekejau apie - 07.13 ;-)
birzelio pabaigoj yra tik brno 06.28-29 , bet juk jums alpe adria - jau ne lygis :albino: :albino: :albino:

Posted: 24 May 2008, 14:04
by motobiker
Username wrote:
El Traxo wrote:Nesu žiedo specialistas, bet kaip kultivuojantis techninę sporto šaką, teigčiau, kad aukštesnio lygio varžybose (ar tokios vyksta geresnėse trasose?) dalyvauja ir aukštesnio lygio priešininkai. O varžytis su geriausiais - neįkainojamas patyrimas. Šalutinis efektas - finansinės išlaidos irgi užaukštėja. Jei pribaltikoj varot aukščiau vidurkio - tiesiog PRIVALOT važiuot gerose trasose, pvz. kur ranofuose yra daug minkštų ir apvalių akmenukų :)
Arba pereiti i aukstesne dalyviu klase, toje pacioje pribaltikoje?
o kas pasikeis is trasu puses ,jei dalyvis pereis i aukstesne klase toje pacioje pribaltikoje ? atboijnikai ir tvoros persikels uz 50 metru? ar trasos saugesnes pasidarys ?
jei zmones nori vaziuoti saugiau ir geresnese trasose tai ju vaziavimo lygis cia ne prie ko :)

Posted: 24 May 2008, 14:20
by Yvl
motobiker wrote:
Username wrote:
El Traxo wrote:Nesu žiedo specialistas, bet kaip kultivuojantis techninę sporto šaką, teigčiau, kad aukštesnio lygio varžybose (ar tokios vyksta geresnėse trasose?) dalyvauja ir aukštesnio lygio priešininkai. O varžytis su geriausiais - neįkainojamas patyrimas. Šalutinis efektas - finansinės išlaidos irgi užaukštėja. Jei pribaltikoj varot aukščiau vidurkio - tiesiog PRIVALOT važiuot gerose trasose, pvz. kur ranofuose yra daug minkštų ir apvalių akmenukų :)
Arba pereiti i aukstesne dalyviu klase, toje pacioje pribaltikoje?
o kas pasikeis is trasu puses ,jei dalyvis pereis i aukstesne klase toje pacioje pribaltikoje ? atboijnikai ir tvoros persikels uz 50 metru? ar trasos saugesnes pasidarys ?
jei zmones nori vaziuoti saugiau ir geresnese trasose tai ju vaziavimo lygis cia ne prie ko :)
tu cia nesnekek nesamoniu! juze viska zino geriau uz tave!

Posted: 24 May 2008, 14:57
by Username
motobiker wrote:
Username wrote:
El Traxo wrote:Nesu žiedo specialistas, bet kaip kultivuojantis techninę sporto šaką, teigčiau, kad aukštesnio lygio varžybose (ar tokios vyksta geresnėse trasose?) dalyvauja ir aukštesnio lygio priešininkai. O varžytis su geriausiais - neįkainojamas patyrimas. Šalutinis efektas - finansinės išlaidos irgi užaukštėja. Jei pribaltikoj varot aukščiau vidurkio - tiesiog PRIVALOT važiuot gerose trasose, pvz. kur ranofuose yra daug minkštų ir apvalių akmenukų :)
Arba pereiti i aukstesne dalyviu klase, toje pacioje pribaltikoje?
o kas pasikeis is trasu puses ,jei dalyvis pereis i aukstesne klase toje pacioje pribaltikoje ? atboijnikai ir tvoros persikels uz 50 metru? ar trasos saugesnes pasidarys ?
jei zmones nori vaziuoti saugiau ir geresnese trasose tai ju vaziavimo lygis cia ne prie ko :)
As turejau omeny konkurencijos puse, ne trasu. Kas liecia trasas tai beabejo jos itin prasto lygio. Taciau buvo auksciau paminetas ir toks dalykas kaip "nauda lenktyniaujant pries stipresni varzova" tai sakau pigesnis budas konkreciai sitam dalykui pasiekti yra perejimas i aukstesne dalyviu klase.

Taciau jeigu vaziuoti savo malonumui tada europos trasos diena ir naktis lyginant su musu. Ir saugumo ir lygumo ir t.t

Posted: 24 May 2008, 16:36
by w919
Username wrote: As turejau omeny konkurencijos puse, ne trasu. Kas liecia trasas tai beabejo jos itin prasto lygio. Taciau buvo auksciau paminetas ir toks dalykas kaip "nauda lenktyniaujant pries stipresni varzova" tai sakau pigesnis budas konkreciai sitam dalykui pasiekti yra perejimas i aukstesne dalyviu klase.
Heh, deja, net ir taip PATOBULEJUS, nuvaziavus i Europa vistiek butu gauta i kaulus. Tas turbut tureta omanyje. :)

Posted: 24 May 2008, 18:19
by Username
w919 wrote:
Username wrote: As turejau omeny konkurencijos puse, ne trasu. Kas liecia trasas tai beabejo jos itin prasto lygio. Taciau buvo auksciau paminetas ir toks dalykas kaip "nauda lenktyniaujant pries stipresni varzova" tai sakau pigesnis budas konkreciai sitam dalykui pasiekti yra perejimas i aukstesne dalyviu klase.
Heh, deja, net ir taip PATOBULEJUS, nuvaziavus i Europa vistiek butu gauta i kaulus. Tas turbut tureta omanyje. :)
Na, tuomet El Traxo fraze: "O varžytis su geriausiais - neįkainojamas patyrimas" ir vel i pievas?

hehe :D

Posted: 24 May 2008, 19:53
by El Traxo
Tik nereikia slėptis už kitų pasakytų frazių, tuo labiau iškraipyti prasmę. Skaitau šitai chebrai nieko įrodinėti nereikia - gerai važiuoja ir važiuos dar geriau. :thumbright:
O mes pritarsim ir padrąsinim. :D

Re: Del III etapo

Posted: 25 May 2008, 15:20
by storms
motobiker wrote:
Vito wrote:
motobiker wrote: jei ne paslaptis - is kur istraukei sita data ,kas ten vyks tomis dienomis ? :-k
Taigi pats sakei jomajo.
as tau snekejau apie - 07.13 ;-)
birzelio pabaigoj yra tik brno 06.28-29 , bet juk jums alpe adria - jau ne lygis :albino: :albino: :albino:
alpe adria
maxas...
uj
:3some: :mbj: :pazors:

Re: Del III etapo

Posted: 26 May 2008, 09:18
by Vito
storms wrote: alpe adria
maxas...
uj
:3some: :mbj: :pazors:
Nenori leisti zmogui atsilosti?
Karboniai stringai valdo :supz:

Posted: 26 May 2008, 23:46
by gonzas
manes sitai datai galit net i pijokus neskaiciuot.


show verslas ble.....

Posted: 29 May 2008, 21:47
by Nauris
vaziuojam i Bikernekus?

Posted: 29 May 2008, 22:45
by sai
Nauris wrote:vaziuojam i Bikernekus?
noreciau. o sis etapas ivyks? sklido kalbos, kad tipo nupirko trasa ir statys kotedzus :) bet krizegi...
motobiker, tark zodi

Posted: 30 May 2008, 08:25
by Vito
Nauris wrote:vaziuojam i Bikernekus?
O kaip saugumas?

Posted: 30 May 2008, 09:46
by motobiker
sai wrote:
Nauris wrote:vaziuojam i Bikernekus?
noreciau. o sis etapas ivyks? sklido kalbos, kad tipo nupirko trasa ir statys kotedzus :) bet krizegi...
motobiker, tark zodi
bus varzybos ir 06.15 ir 08.24 Rygoje.Laukiu tvarkarascio.