Page 2 of 2

Posted: 31 May 2008, 23:12
by Wilkolakis
sekmingai pervažiuota Anglija, 4.00 val ryte bus keliamasi keltu į Meno salą. Linkėjimai :hello2:

Posted: 06 Jun 2008, 22:28
by w919
sai wrote:tikrai, kad o! 8val - 500km su motu. suprantu, kad ilgoj kelionej nieks nelekia akis isdeges, bet ar nutiko kas, ar wilkolakiene labai sveria, ar jos pyrda netraukia, ar varsuvos priemiesciu pakeles ypac vaizdingos?ar kaip?! :D:D tikiu, kad pagal isgales tesit reportaza :)

p.s. aciu juzerneimai
sori, sito nemaciau priestai. labai ismandrejai pastaruoju metu. per lenkija variau 130-170-200 pagal galimybes, gyvenvietese 70-80-100, kaip gavosi. realiai pajudejau 7.30, iki tol Vievy taisiau is variklio zliaugianty tepala. su GPS pagalba gavau 40 km sankryzu per Varsuvos centra.

Posted: 07 Jun 2008, 02:39
by sai
ha!ot, nemanyk :) tai vis del to smaugei :)
o tai anasyki (artais daugiskaita: anuoskartus) vaziavot ne per varsuva?
o kokiu keltu keletes i GB: calais, donkerkey, ar tuneliu, ar xx..?

Posted: 07 Jun 2008, 12:13
by w919
sai wrote:ha!ot, nemanyk :) tai vis del to smaugei :)
o tai anasyki (artais daugiskaita: anuoskartus) vaziavot ne per varsuva?
o kokiu keltu keletes i GB: calais, donkerkey, ar tuneliu, ar xx..?
Anksciau vaziuodavom per Olstyna, sikart minde patare to nedaryt nes kelio remontai. Tai pavariau per Varsuva: 200 km remonto iki jos ir po to 40 km per centra. :D
BTW, isviso pirma diena nuvaziavau 1200 km.
Anuoskartus esam kelesi ir keltu ir tuneliu, visada Calais-Dover, sikart keltu, 87 Eur i viena puse. Tunelis gerokai brangiau, bet siaip jega per pusvalandi persikelt.

Posted: 10 Jun 2008, 16:43
by Username
Beje perziurinedamas 100 geriausiu momentu is IOMTT istorijos patiko tokie bajeriai kaip onboard kameros uzdejimas kokiais 1960-tais metais kuomet kameros barabanas buvo didesnis uz vadylos galva ir sukosi greta jo makaules, toks didelis atsikishes diskas :D

Kitas bajeris buvo kai hebra (cia komandos galva-technikas) sugalvojo kad pakeisti visa baka bus greiciau negu pripildyti kuro. Jie nekaltai uzklause ar pituose galima keisti motui baka, i ka buvo atsakyta kad nu tipo galima, ir tada jie ji pakeite :D Aisku po to etapo buvo reglamente padarytas taisykliu papildymas...


Taip pat geras vietas uzeme pota ispudingu crashu:


http://www.youtube.com/watch?v=-Nzq2GorVH4


ir


http://www.youtube.com/watch?v=Xs8g2p56 ... re=related


P.S. (Aha youtube plugino MF neturi?)

Posted: 19 Jun 2008, 10:11
by w919