ezhiukas wrote:as tai jamsiu paprasta, kazkaip nemoku as su tamsiais vazinet
Io, geriau Polaroidus uzsimaut nei kad tamsu vizieriu... Nu dar variantas kaip pas arvi visai nieko (naikintuvo piloto shalmas su 17 skirtingu spalvu stikliuku, sulendanciu i shalmo pamushala...)