Posted: 05 Jun 2008, 09:40
Io, geriau Polaroidus uzsimaut nei kad tamsu vizieriu... Nu dar variantas kaip pas arvi visai nieko (naikintuvo piloto shalmas su 17 skirtingu spalvu stikliuku, sulendanciu i shalmo pamushala...)ezhiukas wrote:as tai jamsiu paprasta, kazkaip nemoku as su tamsiais vazinet
