Page 2 of 3
Posted: 26 Sep 2006, 13:44
by Qu'est ce que c'est
zhemvaldys ble, rzhu-nimogu.
Posted: 26 Sep 2006, 13:44
by Yvl
Uo cia tai rasytojai! nors kai kuriais aspektais su tuo r7ky... sutinku

Posted: 27 Sep 2006, 17:06
by efk0nas
mindaugasa wrote:as tave pazystu, tu taip kiaulishkai nepasielgsi!
as neleisiu, kad siame forume dar kas nors, be manes, taptu anksciau laiko pasenusiu pirdunu!
na nebent isipareigosi ishasfaltuoti visa teritorija aplink nama, kad vejos neliktu ne lapelio!
antras momentas butu uzsikabinti gedos spyna, ka vaiku nepaleist i pasauli, bo po to jau sudie veju ausyse!
sia tema jau ishdiskutavome.
Kur tu prieÅ
Posted: 28 Sep 2006, 16:07
by mindaugasa
komjaunimo tiesos priedas sostine raso, jog saultekio alejoje (zirgo g.) vyrishkis demonstruodamas lytinius organus gasdino merginas. merginos smarkiai ishsigandusios, policija - ant koju.
tai dabar klausimas: ar tik ne kazkuris frakcijos narys linksminasi darbo metu?? atpazystu polinki i humora.
kuris shelmis sian nedalyvauja forume?
Posted: 28 Sep 2006, 16:21
by Qu'est ce que c'est
patriStormSikas ?
Posted: 28 Sep 2006, 16:29
by didzhej
mindaugasa wrote:
kuris shelmis sian nedalyvauja forume?
siais technologiju laikais visai imanomas dalykas, kad selmis bus su internetu ir "isdykavimo vietoje"... trys GIE ir t.t.
Posted: 03 Oct 2006, 13:18
by Yvl
http://www.omni.lt/?i$9359_16009$z_373312
Bled susinervinau... Idomu, kurlink nudegraduos musu anukai? ASH KLAUSIU - KUR?!?!?

Posted: 03 Oct 2006, 13:36
by storms
nupjautos sinusoides!
Posted: 03 Oct 2006, 13:39
by Yvl
storms wrote:nupjautos sinusoides!
joble... tas metalinis skambesys...
Posted: 07 Oct 2006, 13:33
by Username
Posted: 07 Oct 2006, 21:23
by efk0nas
Juzefai, apie tave?

:mrgreen:
Posted: 07 Oct 2006, 21:50
by Username
Efkunai, pazanga! Dabar nebeteigi savo "tiesu" o jau klausi! :mrgreen: Dar truputis ir pradesi rasyti tai kaip yra istikruju :mrgreen:

Posted: 08 Oct 2006, 10:39
by efk0nas
Kažką tu čia painioji.. Žinau 3 žmones plačiosiose lietuviÅ
Posted: 08 Oct 2006, 11:07
by efk0nas
Kai tiek daug skyrelių, nebežinau, kur ir raÅ
Posted: 08 Oct 2006, 11:46
by ezhiukas
a kaip prie to ftp prieiti?