Page 2 of 6

Posted: 25 Jul 2008, 14:34
by Arvis
jbvtvjmt kas ten per kosmine xnia tokia ? Gal uzvedes garazhe drochinai ir stiklo audini sluoksniais klojai ?

Posted: 25 Jul 2008, 14:46
by Renaz
Ten Svetimo skreplius prilipes!

Posted: 25 Jul 2008, 15:36
by Qu'est ce que c'est
kajp minimum kokiostaj krysos bato kulnas prikepe

Posted: 25 Jul 2008, 15:46
by Seitan
Tikrai nezhinau, kas per shuds, tachiau lupasi kaip koks audinys stiklo.

Posted: 25 Jul 2008, 19:29
by tckd
Seitan wrote:Tikrai nezhinau, kas per shuds, tachiau lupasi kaip koks audinys stiklo.
tai jau xromas buvo supuves
perekups uzklijavo
ir is balionelio naujai nuxromavo!
nieko nebus reiks be xromo vazinet. :pazors:

Posted: 27 Jul 2008, 21:13
by El Traxo
Seitan wrote:Tikrai nezhinau, kas per shuds, tachiau lupasi kaip koks audinys stiklo.
a tai ne pas tave uždangalas lipdavo prie karštų triūbų ir lydydavosi, a?

Posted: 28 Jul 2008, 16:05
by Seitan
Tai chia priesh 100 metu bvo. Dabartinis nebijo karshchio. Bet shiaip ideja. Reikes pasizhiureti, gal vistik "nebijo".

Posted: 10 Jul 2009, 09:41
by inter
Labdien,
Klausimas ne visai apie triubu mazgojima, bet giminingas vienok.
Zodziu taip, reikia gauti TA FLHTCUI modeliui. Pagrindine beda - perdaryta ismetimo sistema, kriokianti taip, kad savu minciu negirdeti. O Tuvlita sumodernejusi, turi dB matuokli ir vos tik atvaziavus pas juos kraipo galva ir sako no no no no, mes taip nesitarem, jus kazko nepasiraset ir kazkur nesumokejot. Moket nenoriu. Pazistamas minejo, kad garsaus ismetimo problema sprendziama Red Bull skardiniu ir metaliniu kempiniu, skirtu puodams sveisti pagalba (laikinai, butent TA praejimui), tai mane toks variantas tenkintu ir noreciau isbandyti. Kad ir kaip ten bebutu, atsirado techniniu nesklandumu, niekaip negaliu numauti tu "tiuninginiu" slip-on duslintuvu, nes anie prikepe ir prirudije prie kolektoriaus kelniu. Va cia, sitoj vietoj noreciau, kad pasidalintumet ismintim ir patarimais kaip tuos duslintuvus nuimt. Kaitint bandziau - nepasiduoda. Kalto naudot nenoriu, nesgi bling bling chromas nusilups. Mirkyti kokiu nors WD40? Mestelekit pora ideju.
Beje, gal kas nori keistis: mainau tiuninginius FLHTCUI slip-on duslintuvus (gamointojo nezinau, galai suploti ir primena zuvu uodegas) i originalius duslintuvus.

Posted: 10 Jul 2009, 09:48
by ezhiukas
kiek pamenu pas traxo yra originalus bakeliai, gal uz alu paskolintu ta praejimui :)

Posted: 10 Jul 2009, 10:03
by El Traxo
Kaip tik vakar PC uždėjimo proga originalius nuėmiau, o tai Jūrmaloj, be juokų, buvau su tyliausiu harliu :oops:

TA galiu paskolinti (:drinkers:)
Yra mažas bugas - vieno bakelio tvirtinime gale nulūžo varžtas. Beveik išgręžtas, bet laikinai pritvirtinti užteks ir su vienu varžtu.

Įmesk dūdų foto - čia egzpertai graitai kilmingumą nustatys :)

Posted: 10 Jul 2009, 10:37
by El Traxo
inter wrote:Pagrindine beda - perdaryta ismetimo sistema, kriokianti taip, kad savu minciu negirdeti. O Tuvlita sumodernejusi, turi dB matuokli
sektinas pavyzdys nepageidaujamam išmetimo tikrinimui :teeth:

Posted: 10 Jul 2009, 11:03
by inter
Ok, sutarta! Savaitgali bandysiu kaip nors nuimt triubas (padarysiu foto tuo paciu), o tuomet jau su alum prie progos pas tamsta uzsuksiu :D .

Posted: 10 Jul 2009, 11:56
by Teo
inter wrote:Ok, sutarta! Savaitgali bandysiu kaip nors nuimt triubas (padarysiu foto tuo paciu), o tuomet jau su alum prie progos pas tamsta uzsuksiu :D .
turiu nuimtus oem sliponus. trupti pagarsinti, bet labai nezymiai.

Posted: 10 Jul 2009, 12:34
by inter
Teo, turi paskolinimui ar pardavimui? Pardavimui gal butu idomiau.

Posted: 10 Jul 2009, 16:14
by Teo
inter wrote:Teo, turi paskolinimui ar pardavimui? Pardavimui gal butu idomiau.
hm. nezinau. parduoti neapsimoka, nedaug jie verti :) galim mainyti, jei tie tavo tikrai garsūs