Page 2 of 14
Posted: 25 Jul 2008, 14:36
by w919
Username wrote:Vee Crunchy wrote:As tai paprastai skaitau situ klausimu: leave all zis shite alone and just ride the bloody thing.

+1
Ta nauda, kuria gali gauti is PC yra ant tiek nykstamai nedidele palyginus su bendrais sugebejimais ir moto galimybemis, kad visos papildomos problemos is to iskylancios nera vertos vargo ir dusinimosi.
Pakeiti koki slipona ir uztenka per akis viskam. Ir jam jau nereikia komanderio deti ir t.t. nes kreive nera iskraipoma o gamykloje ji yra tiesiausia.
nesushikinekit temos, o kalbekit is esmes. jusu destoma teisybe yra akivaizdi ir seniausiai zinoma.

Posted: 25 Jul 2008, 14:45
by Username
Suzuki squidai dabar seilejasi del to turko sistemu, bet velgi yra pliusu yra minusu. visaip shnekama, taciau kaina tikrai nera maza
mindaugai davai nusipirk bazasa ir papasakosi ar gerai veikia ar valina afigienai viskas ten

Posted: 25 Jul 2008, 14:50
by Vito
Username wrote:
+1
Ta nauda, kuria gali gauti is PC yra ant tiek nykstamai nedidele palyginus su bendrais sugebejimais ir moto galimybemis, kad visos papildomos problemos is to iskylancios nera vertos vargo ir dusinimosi.
Pakeiti koki slipona ir uztenka per akis viskam. Ir jam jau nereikia komanderio deti ir t.t. nes kreive nera iskraipoma o gamykloje ji yra tiesiausia.
Pasakei lyg bûtum pastoviai stebëjæs darbà ant stendo.
Posted: 25 Jul 2008, 14:58
by Username
Vito wrote:Username wrote:
+1
Ta nauda, kuria gali gauti is PC yra ant tiek nykstamai nedidele palyginus su bendrais sugebejimais ir moto galimybemis, kad visos papildomos problemos is to iskylancios nera vertos vargo ir dusinimosi.
Pakeiti koki slipona ir uztenka per akis viskam. Ir jam jau nereikia komanderio deti ir t.t. nes kreive nera iskraipoma o gamykloje ji yra tiesiausia.
Pasakei lyg būtum pastoviai stebėjęs darbą ant stendo.
As nestebejau, bet nemazai zmoniu stebejo ir as ju asmeniskai klausiau ka jie mate ir kada verta deti PC o kada ne. Zmoniu kurie ta daro 20 metu.
Posted: 25 Jul 2008, 20:11
by mindaugasa vol.2
w919 wrote:mindaugasa vol.2 wrote:
bet kuriuo atveju, nematau stendinio reguliavimo privalumu pries "kovines"
tik, kolegos, nepamirskit, kad ant stendo optimizuojame variklio galia, o datalogingu - ka? A/F ratio?
nekalbant apie pati procesa - galimybe greitai ivesti korekcijas ir pakartoti bandyma tomis paciomis salygomis.
to each his own.

pointas.
tik pastebesiu, jog ir ant stendo reguliuojamas tik a/f, kadangi su pc tik a/f ir tegali reguliuoti.
skirtumas tik, kad stendinio reguliavimo patogumui (ir savininko vidiniam pasitenkinimui

ishskaichiuoja santykini torka ir santykinius arklius
siaip ne veltui tiek dynojetas, tiek bazzaz siulo datalogingo reguliavimo galimybe. matyt pakankamai neblogay gaunasi?
del reguliavimo metodikos daugiau nesiginchysiu, nes ne vienu budu nesureguliaves ne vieno moco. cia irgi pointas.
taciau sestasis pojutis man sako, kad stendinis prasukimas nesusimuliuoja (!) visu vaziavimo trasoje situaciju
Posted: 26 Jul 2008, 00:48
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:
pointas.
tik pastebesiu, jog ir ant stendo reguliuojamas tik a/f, kadangi su pc tik a/f ir tegali reguliuoti.
ok, pazaiskim zodziais.

reguliuoti gali ipurskimo impulso trukme, nuo kurio tiesiogiai priklauso A/F santykis, nuo kurio priklauso galia. dabar - tai ka tu matai liambda zondo isejime nera nei galia, nei A/F santykis, tai yra deguonies kiekis ismetamuosiuose deginiuose. sis kiekis gana gerai nurodo kaip efektyviai sudeginamas kuras cilindruose, bei leidzia daryti prielaida, kad esant tam tikram efektyvumui (kaip zinia, ne maksimaliam) variklio galia bus didziausia.
mindaugasa vol.2 wrote:
skirtumas tik, kad stendinio reguliavimo patogumui (ir savininko vidiniam pasitenkinimui

ishskaichiuoja santykini torka ir santykinius arklius
siaip ne veltui tiek dynojetas, tiek bazzaz siulo datalogingo reguliavimo galimybe. matyt pakankamai neblogay gaunasi?
del reguliavimo metodikos daugiau nesiginchysiu, nes ne vienu budu nesureguliaves ne vieno moco. cia irgi pointas.
taciau sestasis pojutis man sako, kad stendinis prasukimas nesusimuliuoja (!) visu vaziavimo trasoje situaciju
aha, tik vaziavimas irgi nesusimuliuoja(!).

Posted: 26 Jul 2008, 09:25
by Username
w919 wrote:mindaugasa vol.2 wrote:
pointas.
tik pastebesiu, jog ir ant stendo reguliuojamas tik a/f, kadangi su pc tik a/f ir tegali reguliuoti.
ok, pazaiskim zodziais.

reguliuoti gali ipurskimo impulso trukme, nuo kurio tiesiogiai priklauso A/F santykis, nuo kurio priklauso galia. dabar - tai ka tu matai liambda zondo isejime nera nei galia, nei A/F santykis, tai yra deguonies kiekis ismetamuosiuose deginiuose. sis kiekis gana gerai nurodo kaip efektyviai sudeginamas kuras cilindruose, bei leidzia daryti prielaida, kad esant tam tikram efektyvumui (kaip zinia, ne maksimaliam) variklio galia bus didziausia.
Tai paimi duomenis, is pradziu buna nemaksimalus efektyvumas, tada darai reguliavima ir kita karta jau vaziuoji turedamas maksimalu efektyvuma.
?

Posted: 26 Jul 2008, 10:56
by mindaugasa vol.2
zodziais nezaidziam, ishsiaishkinome: ar ant stendo, ar ne ant stendo, reguliuoji viena ir ta pati: kiek kuro ipilti, o ne ag ar kg.
vienu atveju dar paiso kreives, kitu atveju nepaiso.
o kas simuliuoja, jeigu vaziavimas trasoje nesimuliuoja?
niekad nedalyvavau sukant moco ant stendo. tik isivaizduoju, kad tolygiai atsukama rankena iki galo (ar tik ne viena pvz. 4 pavara ir atsuka iki galo?) ir tada ziurim i kreives??
nenoriu jokiu budu pasakyti, kad cia kazkas negerai ar nekokibe.
noriu pasakyti, kad yra ir kitas budas.
nukrypom.
Posted: 26 Jul 2008, 11:35
by Username
As tai manau ne apie budus reiktu padiskutuoti o apie vienos ar kitos sistemos pliusus ir minusus. Kad yra tokie budai, tai faktas. Ir kad tikros racing komandos (AMA,BSB,MOTOGP,WSBK) derindamos trasoje mota per lenktyniu savaitgali naudoja butent "on the fly" metoda (o ne stato ant dyno ir prasukineja garaze) tai irgi zinomas dalykas....
Sakyciau ant stendo gautusi paprastesnis metodas, galbut daugiau universalesnis visiems atvejams, tuo tarpu trasoje tu gausi tai dienai tai temperaturai, ir tam gazo rezimui kazkokius duomenis.
Posted: 26 Jul 2008, 21:00
by mindaugasa vol.2
pritariu.
imho pirmini sureguliavima darom ant stendo, o kaskart trasoje sveika pasiziureti kas darosi su a/f
o del sistemu privalumu tai sport riders kazkuriam numery buvo shootautas visu sistemu, kur kitu net girdet negirdetos.
power commander kaip ir industrinis standartas, nieko geresnio nieks nepasiulo is piggy back'u
o turint omeny palaikyma, tai nieko kito ir nereik.
Posted: 28 Jul 2008, 09:15
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:zodziais nezaidziam, ishsiaishkinome: ar ant stendo, ar ne ant stendo, reguliuoji viena ir ta pati: kiek kuro ipilti, o ne ag ar kg.
vienu atveju dar paiso kreives, kitu atveju nepaiso.
-vienu atveju reguliuoji A/F, o grafike matai... A/F.

-antru atveju reguliuoji A/F, o matai variklio galia.
tikiuosi sutariame, kad reguliavimo tikslas ABIEM ATVEJAIS yra pasiekti maksimalu variklio galinguma visame (tam tikrame) sukiu diapazone. tuo tarpu pirmu atveju tu pasieki tik tam tikra misinio riebuma, kurio itaka variklio galiai nezinoma (neismatuota).
mindaugasa vol.2 wrote:
o kas simuliuoja, jeigu vaziavimas trasoje nesimuliuoja?
niekas nesimuliuoja, del to MotoGP yra naudojami atskiri map'ai kiekvienam trasos posukiui.
mindaugasa vol.2 wrote:
niekad nedalyvavau sukant moco ant stendo. tik isivaizduoju, kad tolygiai atsukama rankena iki galo (ar tik ne viena pvz. 4 pavara ir atsuka iki galo?) ir tada ziurim i kreives??
panasiai i tavo aprasyma procesas vyksta ant inercinio stendo. ant stendo su stabdziais (koks yra Vito kontoroje), imituojami ivairus variklio darbo rezimai su ivairia apkrova. reikia neblogai ismanyti reikala ir tureti daug daug laiko, kad panasia vaziavimo programa atlikti realybeje (tarpuose nusiimant pirstines, pasijungiant laptopa, isanalizuojant duomenis, ivedant (teisingas) korekcijas, vel apsirengiant ir vaziuojant ir tt ir tt).
Posted: 28 Jul 2008, 14:55
by mindaugasa vol.2
tai kas daryti? KAS DABAR DARYTI KLAUSIU?!?
ar man gedaminas negaletu ant nokios suprogramuoti pauer kommander kuria nors versija??
ir kodel suzuki ecu per interfeisa leidzia kaitalioti duomenys, o honda ne?
kaip po to jaustis nusipirkus pigiai honda?
Posted: 28 Jul 2008, 14:56
by ezhiukas
mindaugasa vol.2 wrote:tai kas daryti? KAS DABAR DARYTI KLAUSIU?!?
ar man gedaminas negaletu ant nokios suprogramuoti pauer kommander kuria nors versija??
ir kodel suzuki ecu per interfeisa leidzia kaitalioti duomenys, o honda ne?
kaip po to jaustis nusipirkus pigiai honda?
skaitau kad W tau gali viska pakeitalioti remoutiskai minties galia, net prie jokio kompo nereiks jungti

Posted: 28 Jul 2008, 15:02
by mindaugasa vol.2
W, gali?
man reikes keliu map'u:
superbike pirmai vietai poznanes trasoje
superbike pirmai vietai nurburgringo trasoje
balsiu map'as
ir
map'o pirmai vietai brno trasoje.
iseitiniai duomenys: honda cbr1000rr 2006, jav versija, bmc oro filtrai, titaninis arrow kolektorius 4-2 be slipono, be priekiniu shakiu.
isdazymas - nerepsol.
map'us instaliuosiu i sony ericson k530i
Posted: 28 Jul 2008, 15:04
by w919
mindaugasa vol.2 wrote:W, gali?
man reikes keliu map'u:
superbike pirmai vietai poznanes trasoje
superbike pirmai vietai nurburgringo trasoje
balsiu map'as
ir
map'o pirmai vietai brno trasoje.
iseitiniai duomenys: honda cbr1000rr 2006, jav versija, bmc oro filtrai, titaninis arrow kolektorius 4-2 be slipono, be priekiniu shakiu.
isdazymas - nerepsol.
map'us instaliuosiu i sony ericson k530i
ok. pinigus uz paslauga nuo saskaitos jau nusirasiau.