Posted: 29 Jul 2008, 17:38
tuoj ateis tas kur negaliu sakyt ir tau isaiskins kas yra kas ir kodel taip nutiko.Vee Crunchy wrote:komanda vaziavusi astriuoju ZX-10R iskovojo auksta paskutine 15-ta vieta.
tuoj ateis tas kur negaliu sakyt ir tau isaiskins kas yra kas ir kodel taip nutiko.Vee Crunchy wrote:komanda vaziavusi astriuoju ZX-10R iskovojo auksta paskutine 15-ta vieta.
Nes aplinkybiu aiskiai buvo: nauja trasa, naujas baikas, naujos padangos, nauja komanda, nauji draiveriai, oras ne toks kaip kad uzvakar, vasara jau y pabaiga, infliacija,.......Yvl wrote:tuoj ateis tas kur negaliu sakyt ir tau isaiskins kas yra kas ir kodel taip nutiko.Vee Crunchy wrote:komanda vaziavusi astriuoju ZX-10R iskovojo auksta paskutine 15-ta vieta.
Dar labai galibut, kad Ninja per daug galinga*, arba, kad trasa nepalankiYvl wrote:naftos kainas pamirshai - vel pakils dabar..
Kaip tau patinka siu metu Yamahos pasirodymas auksciausiame moto chempionate pasaulyje a.k.a MotoGP?Vee Crunchy wrote:Ahem.. taigi, po trumpo diskurso tesiam tema:
Pirmaja vieta iskovojo čekų lenktyninkas Karlovas su karve, antra vieta uzeme Yoshimura suzuki komanda, o komanda vaziavusi astriuoju ZX-10R iskovojo auksta paskutine 15-ta vieta.
Temos pabaiga.

Taip, labai patinka! As ir visa musu kompanija nepaprastai tuo dziaugiames ir didziuojames.Username wrote: Kaip tau patinka siu metu Yamahos pasirodymas auksciausiame moto chempionate pasaulyje a.k.a MotoGP?
Paziurejus i komandine iskaita graudu visiems turetu pasidaryti iskyrus lyderius. Visose kategorijose.
Nepergyvenkite, Stonerio elektronika neamzina! Nors ir buvote palaidoje si sezona, deja vaizdai biski kitokie...bet nieko tokio, visi klysta!Vee Crunchy wrote:Taip, labai patinka! As ir visa musu kompanija nepaprastai tuo dziaugiames ir didziuojames.Username wrote: Kaip tau patinka siu metu Yamahos pasirodymas auksciausiame moto chempionate pasaulyje a.k.a MotoGP?
Paziurejus i komandine iskaita graudu visiems turetu pasidaryti iskyrus lyderius. Visose kategorijose.
Bet mus kaiptais neramina tulas stoneris su tuo labai sunkiai suvaldomu raudonu matociklu, jau snopuojantis mums i nugaras.