Page 2 of 3

Posted: 29 Jul 2008, 17:38
by Yvl
Vee Crunchy wrote:komanda vaziavusi astriuoju ZX-10R iskovojo auksta paskutine 15-ta vieta.
tuoj ateis tas kur negaliu sakyt ir tau isaiskins kas yra kas ir kodel taip nutiko.

Posted: 29 Jul 2008, 17:42
by nepykit
Yvl wrote:
Vee Crunchy wrote:komanda vaziavusi astriuoju ZX-10R iskovojo auksta paskutine 15-ta vieta.
tuoj ateis tas kur negaliu sakyt ir tau isaiskins kas yra kas ir kodel taip nutiko.
Nes aplinkybiu aiskiai buvo: nauja trasa, naujas baikas, naujos padangos, nauja komanda, nauji draiveriai, oras ne toks kaip kad uzvakar, vasara jau y pabaiga, infliacija,.......

Posted: 29 Jul 2008, 17:43
by Yvl
naftos kainas pamirshai - vel pakils dabar.. #-o

Posted: 29 Jul 2008, 17:48
by nepykit
Yvl wrote:naftos kainas pamirshai - vel pakils dabar.. #-o
Dar labai galibut, kad Ninja per daug galinga*, arba, kad trasa nepalanki :-k

*Nu tipo ratas visalaik prakasais, o kitas visalaik ore (Tai KAIP BLE*T VAZIUOT KA?!!!!)

Posted: 29 Jul 2008, 18:00
by wundis
durniukai. taigi trasa buvo orientuota visiskai i neninjini galios diapozona :thebirdman:

Posted: 29 Jul 2008, 21:26
by Username
Vee Crunchy wrote:Ahem.. taigi, po trumpo diskurso tesiam tema:

Pirmaja vieta iskovojo čekų lenktyninkas Karlovas su karve, antra vieta uzeme Yoshimura suzuki komanda, o komanda vaziavusi astriuoju ZX-10R iskovojo auksta paskutine 15-ta vieta.
Temos pabaiga.
Kaip tau patinka siu metu Yamahos pasirodymas auksciausiame moto chempionate pasaulyje a.k.a MotoGP?

Paziurejus i komandine iskaita graudu visiems turetu pasidaryti iskyrus lyderius. Visose kategorijose.



Beje reiketu pasidziaugti Suzuki sekme praejusiame etape - uzimta auksta trecia vieta. Jau trecia per paskutinius penkiolika metu

:loser:

Posted: 29 Jul 2008, 21:29
by tckd
nu
prie ko cia suzuka, apie kawasaki buvo kalba?
taigi yamaha mx1 visiem duod i skura

:kneel:

Posted: 30 Jul 2008, 00:40
by Vee Crunchy
Username wrote: Kaip tau patinka siu metu Yamahos pasirodymas auksciausiame moto chempionate pasaulyje a.k.a MotoGP?

Paziurejus i komandine iskaita graudu visiems turetu pasidaryti iskyrus lyderius. Visose kategorijose.
Taip, labai patinka! As ir visa musu kompanija nepaprastai tuo dziaugiames ir didziuojames.
Bet mus kaiptais neramina tulas stoneris su tuo labai sunkiai suvaldomu raudonu matociklu, jau snopuojantis mums i nugaras.

Posted: 30 Jul 2008, 09:28
by Username
Vee Crunchy wrote:
Username wrote: Kaip tau patinka siu metu Yamahos pasirodymas auksciausiame moto chempionate pasaulyje a.k.a MotoGP?

Paziurejus i komandine iskaita graudu visiems turetu pasidaryti iskyrus lyderius. Visose kategorijose.
Taip, labai patinka! As ir visa musu kompanija nepaprastai tuo dziaugiames ir didziuojames.
Bet mus kaiptais neramina tulas stoneris su tuo labai sunkiai suvaldomu raudonu matociklu, jau snopuojantis mums i nugaras.
Nepergyvenkite, Stonerio elektronika neamzina! Nors ir buvote palaidoje si sezona, deja vaizdai biski kitokie...bet nieko tokio, visi klysta!

Yamaha rules 4 eva :supz: Honda osto!

Re: Suzuka 8hrs

Posted: 20 Nov 2010, 17:33
by Username
Tai dabar trumpai ir aiskiai klausiu - kam nors patinka 'Suzuka 8hours' ? Yra fanu?

Nes turiu ojojojoi kokios video medziagos.


ojoi.

Re: Suzuka 8hrs

Posted: 20 Nov 2010, 19:03
by mindaugasa vol.2
man labai patinka
ypac labai patinka mocai. auksciausias lygis, visos tos greito keitimo sistemos ir dar idomu, kaip ji padaryti, kad nukritus nesugenda
ir dar patiknka, kad matalina patys ivairiausi gonscikai

Re: Suzuka 8hrs

Posted: 20 Nov 2010, 19:42
by Username
8 Hours Suzuka History

Suzuka.8.Hours.1979-1985.DVD
Suzuka.8.Hours.1986-1990.DVD
Suzuka.8.Hours.1991-1996.DVD
Suzuka.8.Hours.1997-2001.DVD
Suzuka.8.Hours.2002-2007.DVD
Suzuka.8.Hours.Collection.Extras.DVD

Re: Suzuka 8hrs

Posted: 20 Nov 2010, 19:48
by mindaugasa vol.2
woohoo! o ten bus tos... race queens garbanotos?

Re: Suzuka 8hrs

Posted: 20 Nov 2010, 20:41
by tckd
coca cola :aiwebs:

Re: Suzuka 8hrs

Posted: 20 Nov 2010, 21:17
by mindaugasa vol.2
taip. rimti renginiai ir aukoholis yra nesuderinama.