Page 2 of 4

Posted: 08 Aug 2008, 09:09
by Shtrych
o šeštadienį ar vyks treniruotės Rygoje?

Posted: 11 Aug 2008, 23:59
by sai
nors cia ir nevisai bikernieku tema, bet etapas vistiek sestas :)
praeita sestadieni buvau ikalbintas kolegu darsyki nuvaziuot i poznane, o kadangi bederinant paaiskejo, kad goncikai vilniuje nyksta, tik kolegos vito pagalbos deka galiu jums paporinti sia sakme.

Sakme apie kemperi
kolega, ivertindamas mano sportini nora, akivaizdziai, apdairiau nei apdairiai, paviesino mano tel.nr. utenos motosporto atstovu-sokolovu klanui. jau pirmo skambucio metu buvau informuotas apie Viska, beliko tik sulaukt isvykimo dienos, nors dar turejau keleta abejoniu. antroj dienoj dar papildomai buvo pranesta, kad dalyvauja reikale ir kemperis, mano noras abejoti dingo. iki tol nebuvo teke susipazint su tokio tipo karietomis is arciau, todel buvo labai smalsu. uztat ketvirtadieni jau buvau susiruoses is anksto ir laukiau issiziojes, kada pamatysiu atvaziuojanti jo didenybe- keliu kupranugari. velavo, tad krovemes nakti, bet kompanija pasitaike skaitlinga ir smagi, tai neprailgo. pajudejus paaiskejo, kad pries tai ivardintas epitetas kemperio pusen buvo neatsitiktinis, siais dviem zodziais galimetu isvengti viso revjuso :) tam tikra konstrukcine prasme ans yr panasus i musu limuzina (jo nuoma bla bla bla :D) t.y. paimtas donoras ford transit ir isvandalintas uzdedant dezute. paaiskejo, kad net tais gudziais transito gimimo metais italu supratimas apie ergonomika buvo aukstumoje, ten yra beveik visi imanomi patogumai, galu gale jis daugiau ar maziau ekonomiskas. vis delto paaiskejo, kad vaziuojant miegot sunkoka, (tikiu, kad tam jis ir nera pritaikytas) o jo nevalinimas yr aukstumoje taipogi.deka istvermingo vairuotojo, net ir jam nezinomas kelias buvo iveiktas, tiksla pasiekem laimingai. paaiskejo, kad lyja, kaip is kibiro, trasa buvo pustuste. radom kolegas, isikurem. toliau aprasyma apie vaziavimus praleidziu, nes istorija ne apie juos. teisybes delei reiktu paminet, kad vaziavau kaip pupu dede, o taip ir turejo buti, nes venera kirto jupiterio orbita astunkojytes zvaigzdyne :D plius pirmam pirmos kvalos rate ikando vapsva, nors turbut labiau as ant jos geluonies pasimoviau, eilinikart baigesi stabdziai, vienzo sekes kaip reikiant. vieninteli pseudoispudinga momenta prailiustruoju zemiau, nors jis labiau graudus, nei koks nors kitas :D
po visko susiruosem greit atgalios ir pajudejom. del sudetingu keliones salygu keliu atgal buvo pasirinktas lenkijos keliu perlas A2, kuriame asmeniskai isspaudziau visiska kemperio topspeeda i pakalne 118kmh. atgal kelione buvo daug ramesne, tik dukart baigesi kuras (ir vienakart i prieki) :) (nes rodykle melavo :)) dar reik paminet, kad navigacija garmin nuvi visiskai, nu bet visiskai, nezino lenkijos, niekam jos nerekomenduociau.
aciu tomui uz kompanija ir jo giminaiciams uz einamaja pagalba, aciu kemperiui, kad veze ir supazindino su savim, bei dave suprast, kad kad niekad tokio neturesiu, nes camel nerukau. kaip ruosiates etapui, pas mane planuose kol kas tik aukstadvaris :) Image

Posted: 12 Aug 2008, 08:16
by motobiker
Shtrych wrote:o šeštadienį ar vyks treniruotės Rygoje?
nebus sestadieni treniduociu,nes trasoje driftins liaudis visa diena.

Posted: 12 Aug 2008, 11:01
by El Traxo
Sai pliusas už reviu ir už tai kad važiavo :)

Posted: 12 Aug 2008, 11:03
by tckd
tai suprantu lenks daro net per isore ane :surrender:

Posted: 12 Aug 2008, 11:37
by Yvl
SAI :plustwo:

Posted: 12 Aug 2008, 13:14
by gintaras13
sai uz revieva :mp1:

Posted: 12 Aug 2008, 16:37
by sai
tckd wrote:tai suprantu lenks daro net per isore ane :surrender:
nia. ivyko atvirksciai, bet is tikro tai jau kadras po ivykio. as ilindau stabdydamas, posuky jam beliko prisitaikyt prie esamos padeties :D :D

Posted: 19 Aug 2008, 11:02
by w919
Shtrych wrote:o šeštadienį ar vyks treniruotės Rygoje?
Nepatvirtintais gandais (skambinau i trasos informacija) Bikerniekuose sestadieni treniruote bus. Nuo 18 iki 20 val.

Posted: 19 Aug 2008, 13:04
by Shtrych
reikės vistiek mauti šeštadienį pas braliukus... tai gal dar išeis slaptai pasitreniruoti :)

Posted: 20 Aug 2008, 13:31
by Shtrych
Taigi stebuklingasis www.gismeteo.ru sekmadienį Rygoje visą dieną prognozuoja lietų... :chain:
dėsim lietaus padangas ir brausimės pro varžybų komisarus? :kova:

Posted: 20 Aug 2008, 19:14
by motobiker
koks oras bus - suzinosi tik stovedamas starte :rock: ryga toks miestas,kad niekad nezinai kokiu oru vaziuosi

Posted: 20 Aug 2008, 19:38
by motobiker
There shall be two practice sessions at Bikernieki prior to race on Sunday:
August 21st - 18:00 - 19:00
August 23rd - 17:00 - 18:00

Both practice sessions shall be held under any weather conditions, dry or wet.

Posted: 20 Aug 2008, 19:42
by Nauris
bet tai uzknisa, ko ten vaziuot jei lis?
o siaip litus degint galima ir kitaip, pvz visi pasiimam sodyba, prisigeriam, o jei visu pinigu, kuriuos isleistume gonkese Rygoje, dar neisleisim, tai kokiu mergu paimsim?

Posted: 20 Aug 2008, 19:48
by mindaugasa vol.2
Nauris wrote:bet tai uzknisa, ko ten vaziuot jei lis?
o siaip litus degint galima ir kitaip, pvz visi pasiimam sodyba, prisigeriam, o jei visu pinigu, kuriuos isleistume gonkese Rygoje, dar neisleisim, tai kokiu mergu paimsim?
nauris i baikerius taiko, hahaha!