Page 2 of 3
Posted: 18 Aug 2008, 11:14
by w919
didzhej wrote:o jusu trajektorija praeina per ta 'pasokima' uz azuolo posukio viduruje 'S-o'?
kaip motai elgiasi? masina tai gerai soka i virsu..
praeina, kadangi ten pilnas gazas tai smarkiai pradeda tasyt prieki. kitos iseities kaip vaziuot kairiau nera, nes kitaip uzmetys ir ismes isoren is trasos. nesnekant apie galimus blogesnius scenarijus.
siaip tai nesuprantu kam reikejo klot nauja asfalta kad padaryt trajektorijoj toki debilizma.
Posted: 18 Aug 2008, 11:19
by w919
Username wrote:
Kas ten per pokyciai planuojami? Daroma trasos konfiguracija bus kaip auto gonkems (starte-finishe shikeinas?) Ar dar kitokia?
starte finise panasus "shikanas" kaip auto lenktynese, ir dar vienas pries Sakiu posuki. siaip visai fun, patiko.
tik BUTU LABAI GERAI, kad ju neuzstatytu Paroc blokais. aisku ziurovam vaizdai butu garantuoti, bet cia ir ne masinu lenktynes kur daugiausia kas sugenda - pora gelzgaliu.
Posted: 18 Aug 2008, 11:21
by Username
w919 wrote:Username wrote:
Kas ten per pokyciai planuojami? Daroma trasos konfiguracija bus kaip auto gonkems (starte-finishe shikeinas?) Ar dar kitokia?
starte finise panasus "shikanas" kaip auto lenktynese, ir dar vienas pries Sakiu posuki. siaip visai fun, patiko.
tik BUTU LABAI GERAI, kad ju neuzstatytu Paroc blokais. aisku ziurovam vaizdai butu garantuoti, bet cia ir ne masinu lenktynes kur daugiausia kas sugenda - pora gelzgaliu.
Jeigu ant greicio su motu ileksi i paroca tai speju bus efektas kaip i kokia audibulka mieste....
Beje idomu kiek pasikeite laikai po situ modifikaciju pas motus (analog driveriai).
Posted: 18 Aug 2008, 11:26
by w919
Username wrote:
Beje idomu kiek pasikeite laikai po situ modifikaciju pas motus (analog driveriai).
Tomas Sokolovas vakar leke ~1:30, pirmam etape vaziavo 1:17. Per lenktynes manau 1:25 turetu vaziuot tikrai.
Posted: 18 Aug 2008, 11:36
by Username
w919 wrote:Username wrote:
Beje idomu kiek pasikeite laikai po situ modifikaciju pas motus (analog driveriai).
Tomas Sokolovas vakar leke ~1:30, pirmam etape vaziavo 1:17. Per lenktynes manau 1:25 turetu vaziuot tikrai.
Cia C klaseje jis?
Tai ziu, greiciau negu Audi bulka Xtra coupe

Posted: 18 Aug 2008, 11:38
by w919
Username wrote:w919 wrote:Username wrote:
Beje idomu kiek pasikeite laikai po situ modifikaciju pas motus (analog driveriai).
Tomas Sokolovas vakar leke ~1:30, pirmam etape vaziavo 1:17. Per lenktynes manau 1:25 turetu vaziuot tikrai.
Cia C klaseje jis?
Tai ziu, greiciau negu Audi bulka Xtra coupe

Tomas B klaseje.
1am etape C nugaletojo Vito laikas buvo dar geresnis.

Posted: 18 Aug 2008, 12:17
by gonzas
jo jo, buvo Nauris uzejes, sake kad smagiai pasikatulinote

Posted: 18 Aug 2008, 12:23
by Username
gonzas wrote:jo jo, buvo Nauris uzejes, sake kad smagiai pasikatulinote

gonzai tu bent zinai kur gruzija yra?

Posted: 18 Aug 2008, 12:57
by Shtrych
Tomas "išsuko" 1:26 ..
Brolis matavo mano - 1:37
O tas "pašokimas" tai
](./images/smilies/eusa_wall.gif)
- žudix
Posted: 18 Aug 2008, 15:12
by didzhej
as del zudiko-suoliuko galvoju pakelti bangas pries etapa.
Posted: 18 Aug 2008, 15:41
by tckd
didzhej wrote:as del zudiko-suoliuko galvoju pakelti bangas pries etapa.
tigi visiems suoliukas toks pat. buk vIras!
Posted: 18 Aug 2008, 15:55
by Shtrych
didzhej wrote:as del zudiko-suoliuko galvoju pakelti bangas pries etapa.
tai kad visa trasa duobėta - ko vertas vien jau skersai visą trasą "perasfaltuota" (jau seniai) duobė iškart už šakių pasūkio

mano asiliukas taip pasipurto, kad dar kokius 100-200m baisu gazą atidaryti...
Posted: 18 Aug 2008, 17:57
by didzhej
delto ir reikia pisti prota.
ka sudetu taip kaip reikia danga. nax
Posted: 19 Aug 2008, 16:28
by Nauris
didzhej wrote:o jusu trajektorija praeina per ta 'pasokima' uz azuolo posukio viduruje 'S-o'?
kaip motai elgiasi? masina tai gerai soka i virsu..
as tai apvaziuoju ta TRAMPLYNA, nes dabar isejimas platesnis

, nes jei truktelni per ji, tai motas turbut abiem ratais soka i ora

Posted: 21 Aug 2008, 00:02
by Vito
Galvoju, kad S-ai per gonkes yra didþiausia nesàmonë. Geriau visai lenktyniø neorganizuotø, jei taip ruoðiasi pagerinti saugumà.