Page 2 of 33
Posted: 31 Jul 2008, 18:29
by tts
wundis wrote:Ikaliau minusa uz subinlaiziavima
Jes mester
Posted: 31 Jul 2008, 18:46
by wundis
netau! ajk smaugt keteemo !

Posted: 31 Jul 2008, 20:32
by _heyy
o as eziukui ikaliau minusa, kad net pamirso savo istakas!
Posted: 31 Jul 2008, 20:46
by tts
wundis wrote:netau! ajk smaugt keteemo !

Jes mester
Posted: 31 Jul 2008, 21:59
by tckd
jadrytvailiot ketems nearanzinis. tai va kur gedimo priezastis.
Posted: 31 Jul 2008, 22:28
by wundis
idomu ar ismetamu is po galinio rato akmenu kiekis yra toks pat lyginant oranzini keteema su bilekurios kitos spalvos keteemu (monstro dizaino nekisam)
Posted: 01 Aug 2008, 08:40
by tts
wundis wrote:idomu ar ismetamu is po galinio rato akmenu kiekis yra toks pat lyginant oranzini keteema su bilekurios kitos spalvos keteemu (monstro dizaino nekisam)
teip
Posted: 04 Aug 2008, 01:13
by tts
ainu mokintis fotkes kelt

Posted: 04 Aug 2008, 07:55
by ezhiukas
pisau minusa. Ne vienos tavo fotkes sitoj temoj nerodo. Mokykis deti fotkes

Posted: 04 Aug 2008, 09:28
by Renaz
ezhiukas wrote:pisau minusa. Ne vienos tavo fotkes sitoj temoj nerodo. Mokykis deti fotkes

Analogiskai pasielgiau.
Posted: 04 Aug 2008, 11:29
by tckd
tts wrote:posle buksirofku

tipo traukt reikia kad vaziuotu?
Posted: 12 Aug 2008, 11:26
by tckd
pons petroni tai skaitytojai baisiai domisi kaip ten jusu sakes gyvena?
a shiena jau kraunate?
Posted: 13 Aug 2008, 10:52
by tts
tckd wrote:pons petroni tai skaitytojai baisiai domisi kaip ten jusu sakes gyvena?
a shiena jau kraunate?
tdktc,
prabliema ishspresta
iki kitu prablemu

Posted: 13 Aug 2008, 10:57
by Yvl
tai pasipasakok kur ir kaip sekesi nusipirkt RIEBOKŠLIUS ?
Posted: 13 Aug 2008, 11:08
by tts
Yvl wrote:tai pasipasakok kur ir kaip sekesi nusipirkt RIEBOKŠLIUS ?
salnikai is lv 150lt;
alyva motorex 50lt;
krapsciausi pats.