Page 2 of 7
Posted: 28 Aug 2008, 12:01
by motobiker
gintaras13 wrote:vat cia motobiker gerai pastebejo....
klausimas yra pirmaiusia toks kokiu (kieno cempionu) nori but
dar galima kokia retro klase susigalvot ir vienam paciam sudalyvauti vieninteliame etape su kokia Panonia ir ilgai lauktas cempiono titulas kisenej
retro varzbos jau vyksta ir ten vaziuoja apie 8 ekipazus - taip kad lengva nebus

Posted: 28 Aug 2008, 13:23
by sai
w919 wrote: todel man keisti kolegu pasisakymai, atseit "vaziuoju del saves"

nesuAbsoliutink savo tikslu. uzaugsi nauju adolfu

tam tikrom prasmem esi isbandes tik keleta sriciu. gyvenimas platesnis.
p.s. "vaziuoju del saves" taipogi galima sifruoti, kad vis dar kepurnejies tokiam lygmeni, kad mintis ir tikslus apie masinius lenkimus reiktu atidet. nepaslaptis, kuo baigiasi rekordu musimai.

Posted: 28 Aug 2008, 13:32
by w919
sai wrote:w919 wrote: todel man keisti kolegu pasisakymai, atseit "vaziuoju del saves"

nesuAbsoliutink savo tikslu. uzaugsi nauju adolfu

tam tikrom prasmem esi isbandes tik keleta sriciu. gyvenimas platesnis.
p.s. "vaziuoju del saves" taipogi galima sifruoti, kad vis dar kepurnejies tokiam lygmeni, kad mintis ir tikslus apie masinius lenkimus reiktu atidet. nepaslaptis, kuo baigiasi rekordu musimai.

mano tikslai yra mano reikalas, as ju niekam nepersu ir auklet manes del to nereikia.
tik kazkodel "o man px ka apie mane galvoja" sako zmones, kuriem labiausiai rupi kitu nuomone, nepastebejai?

Posted: 28 Aug 2008, 13:49
by Username
man tai px ka apie mane galvoja

Posted: 28 Aug 2008, 14:16
by sai
nepersi? visa puslapi visiem irodineji, kaip ir kas. pasidavei lengvai mindaugo provokacijai, tik jaunelio brolio cia betruksta su isvedziojimais.
nieko as neaukleju, ne tokios mano pareigos

, tik parasiau pastebejima.(ir dabar dar viena

) taipogi nezinau kas ten kam rupi, kai rupi man, arba nezinau - pasiklausiu. tiek.
p.s. anektodai vis tik teisus. rustieji cioperistai yr pastovesni, plastikiniu vadeliotoju galvos karstos. no offense
p.p.s. man taipogi px, ka username apie mane galvoja

Posted: 28 Aug 2008, 14:18
by Username
tai keiciames pochais. As tau viena ir tu man viena

Posted: 28 Aug 2008, 14:23
by w919
sai wrote:nepersi? visa puslapi visiem irodineji, kaip ir kas. pasidavei lengvai mindaugo provokacijai, tik jaunelio brolio cia betruksta su isvedziojimais.
nieko as neaukleju, ne tokios mano pareigos

, tik parasiau pastebejima.(ir dabar dar viena

) taipogi nezinau kas ten kam rupi, kai rupi man, arba nezinau - pasiklausiu. tiek.
p.s. anektodai vis tik teisus. rustieji cioperistai yr pastovesni, plastikiniu vadeliotoju galvos karstos. no offense
p.p.s. man taipogi px, ka username apie mane galvoja

isiskaityk ka rasau! niekur nebuvo kalbos apie mane ar tave, pats tai ikisai. as pats zinau kaip elgiuosi ir kodel, jei apsijuoksiu, tebunie. tuo tarpu yra tokiu, kurie viena sneka, o kita daro - jiems ir buvo skirtas komentaras. jei pajutai kad kepure dega - sorry.

tik veltui pereini i asmeniskumus ir provokacijas, is to nieko gero.
Posted: 28 Aug 2008, 14:33
by Username
w919 wrote:sai wrote:nepersi? visa puslapi visiem irodineji, kaip ir kas. pasidavei lengvai mindaugo provokacijai, tik jaunelio brolio cia betruksta su isvedziojimais.
nieko as neaukleju, ne tokios mano pareigos

, tik parasiau pastebejima.(ir dabar dar viena

) taipogi nezinau kas ten kam rupi, kai rupi man, arba nezinau - pasiklausiu. tiek.
p.s. anektodai vis tik teisus. rustieji cioperistai yr pastovesni, plastikiniu vadeliotoju galvos karstos. no offense
p.p.s. man taipogi px, ka username apie mane galvoja

isiskaityk ka rasau! niekur nebuvo kalbos apie mane ar tave, pats tai ikisai. as pats zinau kaip elgiuosi ir kodel, jei apsijuoksiu, tebunie. tuo tarpu yra tokiu, kurie viena sneka, o kita daro - jiems ir buvo skirtas komentaras. jei pajutai kad kepure dega - sorry.

tik veltui pereini i asmeniskumus ir provokacijas, is to nieko gero.
kalbi kaip nevaidulis

Posted: 28 Aug 2008, 14:38
by w919
Username wrote:
kalbi kaip nevaidulis

omanpx!

Posted: 28 Aug 2008, 14:39
by Vasiukas
sai wrote:nepersi? visa puslapi visiem irodineji
ka?
Posted: 28 Aug 2008, 14:55
by sai
Username wrote:
kalbi kaip nevaidulis

paantrinu. sorry, kad neisejo iskart taip konkreciai apibudint. viskas ok.

ok, username keiciames

:D
Posted: 28 Aug 2008, 16:07
by mindaugasa vol.2
patikslinu klausima: noriu buti nesvarbu kokiu chempionu. galiu kad ir 5posukiu chempijonu buti. bile chempijonu.
siap jau esu nemazai chempijonu vardu turejes: savo kiemo vicechempijonas, savo lovos chempijonas po 24h, muilo burbulu putimo 1998 spalio 12d chempijonas iki 75kg kategorijoje.
dabar laikas tapti moto chempijonu.
Posted: 28 Aug 2008, 16:14
by Username
Iki 75kg

Posted: 28 Aug 2008, 16:17
by Renaz
mindaugasa vol.2 wrote:patikslinu klausima: noriu buti nesvarbu kokiu chempionu. galiu kad ir 5posukiu chempijonu buti. bile chempijonu.
siap jau esu nemazai chempijonu vardu turejes: savo kiemo vicechempijonas, savo lovos chempijonas po 24h, muilo burbulu putimo 1998 spalio 12d chempijonas iki 75kg kategorijoje.
dabar laikas tapti moto chempijonu.
Va cia manau reikia prisiminte sena gera kickinima. Gal noretum tapti kikinimo chempionu? Darbo iranki parupinsiu.
Posted: 28 Aug 2008, 16:21
by mindaugasa vol.2
tai kickinimo chempijonas tai renaz paliubomu? absoliutkej.
as galiu buti vicechempijonas vedusiu vyru zydromis akimis su nebaigtu aukstuoju klaseje?