Posted: 03 Sep 2008, 13:26
nu pagal visa salies logika tai butent ten liaudies priesams ir vieta, nu gal dar i seima 141 prieselis gali papult ir dar keli vyriausybej 
taikli replikamotobiker wrote: "liaudies priešams" savivaldybėje ne vieta
o tai kas čia aplink dedasi ? negi kam nors negera ? kaip matau,visi aplink euforijoj nuo superinio organizavimo ( šioje vietoje sutinku ir aš 100 % ) ,visi pabuvo TV žvaigždėmis,vos ne kas antras dalyvis gavo po 2-3 tauresw919 wrote:taikli replikamotobiker wrote: "liaudies priešams" savivaldybėje ne vieta
p.s. is salies tai liudna stebet kas dedasi. jeigu net gonzas "igijo" nuomone siuo klausimu.
dedasi susipriesinimas ir pasidalijimas i stovyklas. priezastis tam - pora kelininku kugeliu - daugiau nei juokinga. o i ka tai issivyste - daugiau nei graudu.motobiker wrote: o tai kas čia aplink dedasi ? negi kam nors negera ? kaip matau,visi aplink euforijoj nuo superinio organizavimo ( šioje vietoje sutinku ir aš 100 % ) ,visi pabuvo TV žvaigždėmis,vos ne kas antras dalyvis gavo po 2-3 taures.. argi tai blogai ?.... kaip pastebėjau, mažas dalyvių skaičius užkliuvo tik vienam kitam ... kitą kartą kai organizatoriai "vardan motosporto autoriteto" pasiūlys važiuoti be šalmų ,kad tik show būtų geresnis,tai gal dalyvių bus dar daugiau
Va cia jau noreciau nesutikti! Palyginti su praeitais kartais, situacija su ileidimu buvo gerokai geresne. Mergaiciu stovejo belenkiek, eiles judejo pakankamai greitai net likus 30 min iki lenktyniu. Nu aisku netabulai, bet pagerejimas vertas pagyrimo.gonzas wrote:turiu pastebet kad labai trumpina gyvenima tos nepilnametes bilietu pardavejos prie ivaziavimo. bilieto kaina 25 lt - nzn cia daug ar mazai, susimokejau ir tiek. tik uzhknisa kad eile stovi iki vidurio kalno plente, nes bilietai parduodami ishkart ivaziuojant.
gintaras13 wrote: mazas dalyviu skaicius (cai deja beveik kaip visada);
nuosirdziai tikiuosi, kad tai ka parasei ir yra tikrasis argumentas, o ne kokios kitos povandenines srovesmotobiker wrote:gintaras13 wrote: mazas dalyviu skaicius (cai deja beveik kaip visada);
15 dalyvių šiose varžybose ,tai gal ne "kaip visada" ? palyginimui ,dalyvių skaičius ankstesnėse varžybose ( neskaitant SideCar ):
2007.04 - 50
2007.09 - 61
2008.04 - 62
mane tai stebina vienas dalykas - visi rankutėm ploja kaip gražu,kaip viskas super , visi papuolė į TV ir tt.... tik kažkodėl yra pamiršta tai,kad tų gražumų ir gerumų nebus be elementaraus dalyko - į dešimtą planą nustumtų pačių dalyvių ... ,kurių sumažėjimas paskutinėse varžybose labai aiškiai parodė,kaip sportininkai veržiasi į "labai saugią" tą pačią trasą...nejaugi niekas nesupranta,kad pirmoje eilėje reiktų rūpintis tais, ką rodysime ir iš ko bus daromas šou,o ne tais kam rodysime - nebus dalyvių,nebus ir tų šou bei transliacijų... o kad pajėgūs dalyviai tikrai nevažiuos į tokią trasą,be pakeitimų tai jau tapo labai aišku po paskutinių varžybų...
pvz , kokios srovės ?storms wrote: nuosirdziai tikiuosi, kad tai ka parasei ir yra tikrasis argumentas, o ne kokios kitos povandenines sroves
pvz:motobiker wrote:pvz , kokios srovės ?storms wrote: nuosirdziai tikiuosi, kad tai ka parasei ir yra tikrasis argumentas, o ne kokios kitos povandenines sroves
nu del to saugumo tai aisku diskusijai vietos tikrai yra visuomet ir tikrai reikia deti visas pastangas kad varzybos vyktu saugiai, o kas del dalyviu skaiciaus sumazejimo, tai tam ko gero pasitarnavo ne tik trasos nesaugumas ....motobiker wrote:gintaras13 wrote: mazas dalyviu skaicius (cai deja beveik kaip visada);
15 dalyvių šiose varžybose ,tai gal ne "kaip visada" ? palyginimui ,dalyvių skaičius ankstesnėse varžybose ( neskaitant SideCar ):
2007.04 - 50
2007.09 - 61
2008.04 - 62
mane tai stebina vienas dalykas - visi rankutėm ploja kaip gražu,kaip viskas super , visi papuolė į TV ir tt.... tik kažkodėl yra pamiršta tai,kad tų gražumų ir gerumų nebus be elementaraus dalyko - į dešimtą planą nustumtų pačių dalyvių ... ,kurių sumažėjimas paskutinėse varžybose labai aiškiai parodė,kaip sportininkai veržiasi į "labai saugią" tą pačią trasą...nejaugi niekas nesupranta,kad pirmoje eilėje reiktų rūpintis tais, ką rodysime ir iš ko bus daromas šou,o ne tais kam rodysime - nebus dalyvių,nebus ir tų šou bei transliacijų... o kad pajėgūs dalyviai tikrai nevažiuos į tokią trasą,be pakeitimų tai jau tapo labai aišku po paskutinių varžybų...
1.niekas mums nesiko ir mes neturejom motyvo siktistorms wrote: pvz:
1. jus mum sikat, mes jum siksim
2. nieks ant musu ideto darbo nesipelnys
3. dar paziuresim kas stipresnis
4. na ir daugybe kitu variantu
man tiesiog trasos saugumo klausimo kelimas, po 2 metu treniruociu, lenktyniuir kitu dalyku organizavimo net be med pagalbos, nepanasus i pagrindini sios nesantaikos motyva.
sorry, cia grynai mano asmenine nuomone ziurint is salies