Page 2 of 6

Posted: 11 Aug 2006, 07:53
by mindaugasa
mindaugasa wrote:
w919 wrote:i kuri? antradieniui?
man protingi zmones sake kad kol neturiu demferio ten vaziuot negalima...
antradieniui. demferis tikrai padetu. be demferio maziau rankena sukti reikia.
edit: penktadienis ten gaunasi! 18-a diena

Posted: 11 Aug 2006, 09:39
by w919
man +100 uz nurodyta neatitikima.

Posted: 11 Aug 2006, 10:04
by Jordis
ir siaip bus slapia :]

Posted: 17 Aug 2006, 15:10
by mindaugasa
tai ar vaziuos kas nors pasimokyti saugaus vairavimo i kacergine??

Posted: 17 Aug 2006, 15:12
by w919
as tai ne. ner babkiu ir perdaug parkes kad suspet.

Posted: 17 Aug 2006, 15:26
by mindaugasa
w919 wrote:as tai ne. ner babkiu ir perdaug parkes kad suspet.
tai tada kaip tik reikia vaziuot!
ka-kur suspet? ka ten pasiruost nori?
simta litu surasi. tiek kainuoja tris kartus prasilekt per suderve!

edit: duosiu helmet cam'able! galesi anukams rodyti, kaip skrodei pavojinga trasa dabar jau uzdraustai greiciais ir labai smarkiai tershdamas atmosfera!

Posted: 17 Aug 2006, 15:30
by w919
100 lt uz dalyvavima, dar kokiu 80 lt benzas, neturiu demferio ir, pagrindine priezastis - reikia atsiprasyti is darbo.

Posted: 17 Aug 2006, 15:33
by mindaugasa
w919 wrote:100 lt uz dalyvavima, dar kokiu 80 lt benzas, neturiu demferio ir, pagrindine priezastis - reikia atsiprasyti is darbo.
kiek tu benzo ruosiesi ishdeginti??? otai vakare prasilekt taip pat reikia benzo.
kacerginej reikia buti 17-50

demfery turible! LSL vadinasi!

Posted: 17 Aug 2006, 15:33
by Username
AudriusZ> reik babkiu.dvatsoko.

Posted: 17 Aug 2006, 15:35
by _hey
mindaugasa wrote: edit: duosiu helmet cam'able! galesi anukams rodyti, kaip skrodei pavojinga trasa dabar jau uzdraustai greiciais ir labai smarkiai tershdamas atmosfera!
cia idomu. noretusi pamatyt. gal i purva galima isbandyt?

Posted: 17 Aug 2006, 15:37
by mindaugasa
purvas visiskai kenkia. ten nebent i perfokortas galima irashineti?
ir aplamai, koks ten vaizdas bus? purvas, bruzgynai, vel purvas, kelmas, ragai i zeme, dilgeles..
?

Posted: 17 Aug 2006, 15:37
by w919
siaip yra imanoma.
tik to demeferio uzsidet per sian speju nelabai :) nebent nori paasistuot su svarke ik kt ynagiais :)

btw:
http://www.weather.com/outlook/travel/b ... rom=search
http://www.gismeteo.ru/towns/26629.htm
mindaugasa wrote:
w919 wrote:100 lt uz dalyvavima, dar kokiu 80 lt benzas, neturiu demferio ir, pagrindine priezastis - reikia atsiprasyti is darbo.
kiek tu benzo ruosiesi ishdeginti??? otai vakare prasilekt taip pat reikia benzo.
kacerginej reikia buti 17-50

demfery turible! LSL vadinasi!

Posted: 17 Aug 2006, 15:40
by mindaugasa
slapia - sunkiau ir nemalonu, bet tik dar daugiau naudos. paskum per sausa kai aisi, tai 69laipsnius uzguldysi!

Posted: 17 Aug 2006, 15:43
by w919
+100 uz avatara

Posted: 17 Aug 2006, 15:45
by mindaugasa
w919 wrote:+100 uz avatara
aciu, jus malonus.
cia as jaunysteje.