Page 2 of 4

Posted: 09 Sep 2008, 14:15
by Vee Crunchy
Idomu momenta pastebejau, kad naujam R1 dar labiau sutrumpino stumoklio eiga (ir taip buvo trumpiausia), kas reikstu sumazejusi sukimo momenta ant low rpm (ko ir taip truko R1) ir more high rpm powa. Smalsu bus paziuret kaip big bang konfiguracija kompensuos sita trukuma.

Dar norejau pastebet kiek yra momentu nusiziuretu is suzo: selectabe maps, adjustable footpegs, gear indicator.. Ziurint tiesiai is galo, matosi kad ir dusles nuo K5, matyt uzpirko nelikvida is suzo sandelio. :)

Turbut jau matet situs video:
http://www.youtube.com/watch?v=G3uMy1SYE54
http://www.youtube.com/watch?v=Gj8pwSE7 ... re=related

Kaij garselis ka? Su aftermarket sistema bus awesome

Posted: 09 Sep 2008, 14:15
by Username
Taigi ka mes turime:

+2ag (180 vs 182 be ram-airu).

Svoriu nera bet speju bus kaip senas +- 1 kg

siek tiek bore ir stroke pasikeite, naujesnis tures daugiau biski rpm (del ko tie 2ag ir atsiranda).

big bang in the ass sita jau zinom

dizainas kazkiek keiciasi.

New dashboardas (manau dabar jis jau padoresnis nes paskutiniuju metu dvigubi dashai man nepatikdavo...)


Visa kita tas pats:


http://www.yamaha-motor.com/sport/produ ... mpare.aspx




Image

Posted: 09 Sep 2008, 14:20
by nepykit
Username wrote:Taigi ka mes turime:

+2ag (180 vs 182 be ram-airu).

Svoriu nera bet speju bus kaip senas +- 1 kg
Yra tie svoriai :)
Sorry, kad ipeistinu belekaip

TECHNICAL SPECIFICATION 2009 YZF-R1
ENGINE
Type Liquid-cooled, 4-stroke, forward-inclined parallel
4-cylinder, 4-valves, DOHC
Displacement 998 cc
Bore x stroke 78.0 x 52.2 mm
Compression ratio 12.7:1
Max. Power 133.9 kW (182 PS) @12,500 rpm
Max. Torque 115.5 Nm (11.8 kg-m) @ 10,000 rpm
Lubrication system Wet sump
Fuel supply system Fuel Injection
Clutch type Wet, multiple-disc coil spring
Ignition system TCI
Starter system Electric
Transmission system Constant mesh, 6-speed
Final transmission system Chain drive
Primary reduction ratio 65/43 (1.512)
Secondary reduction ratio 47/17 ( 2.765)
Gear ratio 1st gear 38/15 (2.533)
Gear ratio 2nd gear 33/16 (2.063)
Gear ratio 3rd gear 37/21 (1.762)
Gear ratio 4th gear 35/23 (1.522)
Gear ratio 5th gear 30/22 (1.364)
Gear ratio 6th gear 33/26 (1.269)
CHASSIS
Frame Aluminium Deltabox
Front suspension Telescopic forks, Ø 43 mm
Front wheel travel 120 mm
Rear suspension Swingarm
Rear wheel travel 120 mm
Caster angle 24º
Trail 102 mm
Front brake Dual discs, Ø 310 mm
Rear brake Single disc, Ø 220 mm
Front tyre 120/70 ZR17M/C (58W)
Rear tyre 190/55 ZR17M/C (75W)
DIMENSIONS
Overall length 2,070 mm
Overall width 715 mm
Overall height 1,130 mm
Seat height 835 mm
Wheelbase 1,415 mm
Min. ground clearance 135 mm
Wet weight (including full oil and fuel tank) 206 kg
Fuel capacity 18 litres
Oil capacity 3.73 litres

Posted: 09 Sep 2008, 14:22
by Username
Isiskaitom dar karta.

Davai palygink svorius :albino:

Posted: 09 Sep 2008, 14:23
by w919
Vee Crunchy wrote:Smalsu bus paziuret kaip big bang konfiguracija kompensuos sita momenta.
aha! pagavau! techniskai tai juk cia ne big-bang!

kaipir pas M1 kiek perskaiciau pastaruoju metu - o tada cia jau pasidaro idomu. toks firing order turetu duoti visiskai priesinga efekta nei tikrasis big-bang. t.y. vietoj pulsu, atvirksciai - visiskai islygina sukimo momenta.

kay ka? o tai kur dingo visas tas - "pulsacija padeda sukibimui" ir pan skiedalas?

Posted: 09 Sep 2008, 14:29
by Username
Siaip tai cia viskas aisku, su salyga kad gera Yamahos sekme motogp lygyje (pvz palyginimui kas buvo pries 10 metu su Yama? Nulis visiskas) tai jie ta MotoGp ala "geri" ir perkele va i street baika.

Ir stai jeigu jus (amerikonai) matote kaip nuostabiai Vale laimi tai jeigu pirksite sita mota, tai irgi turesite winner's bike pas save :thumbright:

Nors realiai imho stebuklu nebuna, jeigu nori daugiau torko arba mazini bore arba keli kompresija. basta

Posted: 09 Sep 2008, 14:31
by nepykit
Username wrote:Isiskaitom dar karta.

Davai palygink svorius :albino:
Tai negi per simta metu praeito modelio r1 gyvavimo laika niekas jo nepasvere slapio?! Brieds! Tikiu, kad ir pats ta skaiciuka zinai atmintinai.. ;-)

Posted: 09 Sep 2008, 14:32
by Username
nepykit wrote:
Username wrote:Isiskaitom dar karta.

Davai palygink svorius :albino:
Tai negi per simta metu praeito modelio r1 gyvavimo laika niekas jo nepasvere slapio?! Brieds! Tikiu, kad ir pats ta skaiciuka zinai atmintinai.. ;-)
Tai va.

:)

Posted: 09 Sep 2008, 14:34
by gintaras13
griztant prie dizaino tai man labai idomu is kur Yamaha traukia TOKIO DYDZIO POSUKIUS??? :oak:

gal is kinijos perka rankom lipdytus posukius ir tikisi kad tai prides motams ekskliuzyvinio daikto ivaizdzio nu tipo ranku darbas etc. kas velgi turetu padeti sukonkuruoti su italais ir KTM :suicide:

Posted: 09 Sep 2008, 14:36
by Vee Crunchy
w919 wrote: aha! pagavau! techniskai tai juk cia ne big-bang!

kaipir pas M1 kiek perskaiciau pastaruoju metu - o tada cia jau pasidaro idomu. toks firing order turetu duoti visiskai priesinga efekta nei tikrasis big-bang. t.y. vietoj pulsu, atvirksciai - visiskai islygina sukimo momenta.

kay ka? o tai kur dingo visas tas - "pulsacija padeda sukibimui" ir pan skiedalas?
Nors visi keturi sprogimai vyksta skirtingu metu, bet jie yra "sustumti" arciau vienas kito - kas 90 laipsniu. Paskui seka ilga 360 laipsniu pauze ir paskui vel keturi sprogimai arti vienas kito. Taigi galima sakyt turi viena pulsa ir paskui sekancia pauze, kad mano supratimu irgi yra big bang, arba bent jau arti to.

Posted: 09 Sep 2008, 14:38
by Username
Vee Crunchy wrote:
w919 wrote: aha! pagavau! techniskai tai juk cia ne big-bang!

kaipir pas M1 kiek perskaiciau pastaruoju metu - o tada cia jau pasidaro idomu. toks firing order turetu duoti visiskai priesinga efekta nei tikrasis big-bang. t.y. vietoj pulsu, atvirksciai - visiskai islygina sukimo momenta.

kay ka? o tai kur dingo visas tas - "pulsacija padeda sukibimui" ir pan skiedalas?
Nors visi keturi sprogimai vyksta skirtingu metu, bet jie yra "sustumti" arciau vienas kito - kas 90 laipsniu. Paskui seka ilga 360 laipsniu pauze ir paskui vel keturi sprogimai arti vienas kito. Taigi galima sakyt turi viena pulsa ir paskui sekancia pauze, kad mano supratimu irgi yra big bang, arba bent jau arti to.
Gaunasi tipo neva traukos kontrole (paduoda - atjungia - paduoda - atjungia) ?

Posted: 09 Sep 2008, 14:41
by Vee Crunchy
Username wrote:
Gaunasi tipo neva traukos kontrole (paduoda - atjungia - paduoda - atjungia) ?
Nu jo o xulia ne, gali sakyt ir taip.

Posted: 09 Sep 2008, 14:43
by Username
Vee Crunchy wrote:
Username wrote:
Gaunasi tipo neva traukos kontrole (paduoda - atjungia - paduoda - atjungia) ?
Nu jo o xulia ne, gali sakyt ir taip.

nu. bandau izvelgti ta sukibima apie kuri jie tame motogp shnekeja

Posted: 09 Sep 2008, 14:49
by w919
Vee Crunchy wrote: Nors visi keturi sprogimai vyksta skirtingu metu, bet jie yra "sustumti" arciau vienas kito - kas 90 laipsniu. Paskui seka ilga 360 laipsniu pauze ir paskui vel keturi sprogimai arti vienas kito. Taigi galima sakyt turi viena pulsa ir paskui sekancia pauze, kad mano supratimu irgi yra big bang, arba bent jau arti to.
pagal press release firina prie 270°, 180°, 90° ir 180° - t.y. tarpai 180°, 270°, 270°, 180° ilgio? nebesuprantu.

anyway - anksciau big-bango concepto paaiskinimas buvo kad tarpai tarp pulsu leidzia atgauti sukibima. dabar gi akcentuojama, kad yra islyginamas alkuninio inercijos momentas - t.y. jokios pauzes tarp pulsu. ar netaip?

Posted: 09 Sep 2008, 14:50
by Vee Crunchy
Griztant prie dizaino, tai labai sutinku su siuo pastebejimu:

Too bad they couldn't incorporate the MotoGP machine's clean and elegant lines into this new bike- R1 styling has become quite dated, and is almost a caricature of its former self.

Per ilgai jie minko ta pacia R1 dizaino tema, kuri jau yra ir igrisus ir pasenus. Tuom tarpum M1 yra labai clean looking ir ji dezaineriai galetu panaudoti kaip atspirties taska naujos R1 dizaino koncepcijos kurimui.