Slipper clutch
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
technologai plia
O kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia 
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
o cia ne dezes klausimas. su kroselka nuolatos kazkiek slysti ant palaido grunto. biski skirtumas slysti su krosavyku ir ant asfalto sus sunkiu baiku.
jei Vito jungia, vadinasi mechaniskai tai isijungia ir tiek.
buvo idomu ar tai nera slipklacho itakoje, o su paprasta sankabe gal ne taip graziai gausis.
jei Vito jungia, vadinasi mechaniskai tai isijungia ir tiek.
buvo idomu ar tai nera slipklacho itakoje, o su paprasta sankabe gal ne taip graziai gausis.
cross cojones PC
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact:
Ne nu unreal, visi aplink jungia be sankabos, o teoretikai jiem priestarauja.ezhiukas wrote:technologai pliaO kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia
Padarom experimenta - imam savanori su savo motociklu be slipper clutch (eziuka pvz), nuvaziuojam i uzmiesti, jis isibegeja iki 120 sestu begiu, tada tvarkingai, sutabdinant apsukas, be tasymosi ir kaukinimo sujungia visus begius zemyn ir sustoja prie nustebusiu ziurovu.
Iskart pastatau deze Svyturio/Kalnapilio, etc ir einu toliau skaityt savo kygu. OK?
How do you get fast lap times? With ease.
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
o tu palygink kiek stabdo viencilindris kroselkos motoras ar dvicilindris hd, lyginant su 4 cilindru britvos. Pabandyk kada uzstumt didesnes kubaturos kroselka be dekompresoriaus. Apsikakosi. O britva laisvai. Tuo labiau ir britvos sukibimas su asfaltu kur kas geresnis.mindaugasa vol.2 wrote:o cia ne dezes klausimas. su kroselka nuolatos kazkiek slysti ant palaido grunto. biski skirtumas slysti su krosavyku ir ant asfalto sus sunkiu baiku.
jei Vito jungia, vadinasi mechaniskai tai isijungia ir tiek.
buvo idomu ar tai nera slipklacho itakoje, o su paprasta sankabe gal ne taip graziai gausis.
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
ta ir dariau pernai su dr'u, kai po batono nulauziau sankabos rankenele. Nuo druskininku iki pat namu buvo davaziuota junginejant begius be sankabos, sankryzose pasigaunant laisva. Tiesa, del patirties stokos kartais nepataikydavau i laisva, ikaldavau pirma ir uzgesdavau, bet apie 50% atveju pavykdavo normaliaiw919 wrote:Ne nu unreal, visi aplink jungia be sankabos, o teoretikai jiem priestarauja.ezhiukas wrote:technologai pliaO kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia
![]()
Padarom experimenta - imam savanori su savo motociklu be slipper clutch (eziuka pvz), nuvaziuojam i uzmiesti, jis isibegeja iki 120 sestu begiu, tada tvarkingai, sutabdinant apsukas, be tasymosi ir kaukinimo sujungia visus begius zemyn ir sustoja prie nustebusiu ziurovu.
Iskart pastatau deze Svyturio/Kalnapilio, etc ir einu toliau skaityt savo kygu. OK?
Kad tu sugebi ijungti, tai cia viena, bet ar tai yra efektyvu ir nelauzo dezes - jau kitas dalykasezhiukas wrote:technologai pliaO kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia
- ezhiukas
- Raudondvario karjero siaubas
- Posts: 6496
- Joined: 25 Jun 2006, 22:13
- Location: Vilnius
- Contact:
jei teisingai jungi, dezes nelauzo. Del efektyvumo jau kitas klausimas. Kazkaip su britva kai nevazineju, tai nezinau ar efektyviau butu nei paprastai perjunginejantUsername wrote:Kad tu sugebi ijungti, tai cia viena, bet ar tai yra efektyvu ir nelauzo dezes - jau kitas dalykasezhiukas wrote:technologai pliaO kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia
- mindaugasa vol.2
- Dievo treneris
- Posts: 13060
- Joined: 21 Jan 2008, 18:09
- Location: balsiai
- Contact: