Slipper clutch

Motociklų konstrukcijos klausimai, remontas
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

nu. Jungiasi ir zemyn, ir aukstyn, ir i kaire, ir i desine :D
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

Vito wrote:Važinėjant su krosiniais, bėgiai aukštyn ir žemyn mėtomi be sankabos. Labai sklandžiai. Ten kitokios sankabos?
Galiu tik spelioti. Bet ka viencilindris parpalas ant zvyro turi bendro su sportbaikais? :)
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

technologai plia :) O kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia :)
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

o cia ne dezes klausimas. su kroselka nuolatos kazkiek slysti ant palaido grunto. biski skirtumas slysti su krosavyku ir ant asfalto sus sunkiu baiku.
jei Vito jungia, vadinasi mechaniskai tai isijungia ir tiek.
buvo idomu ar tai nera slipklacho itakoje, o su paprasta sankabe gal ne taip graziai gausis.
cross cojones PC
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

mindaugasa vol.2 wrote:Minejote, jog
mindaugai a kam tau to reikia? :) nekirsink lenktyninku :D
taip veikia tas tipsas, bet jis geriau isnaudojamas jungiant aukstyn. kaip minejo w, stabdant jis ner esminis, nors ipratus galima naudot.
race your life
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

nenoriu kirshinti ginkdie.
tiesiog ishskaichiau pashalinius slipklacho reishkinius, kaip jau minetas, beto kad baiko neuzsistumsi (bump start), be to, kad teisingai sureguliuota sita sankaba dirba ne tik pavaras zemyn jungiant ir dar kazkas.
ishsiaishkinau.
cross cojones PC
w919
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 5138
Joined: 24 Jun 2006, 10:12
Location: Vilnius

Post by w919 »

ezhiukas wrote:technologai plia :) O kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia :)
Ne nu unreal, visi aplink jungia be sankabos, o teoretikai jiem priestarauja. =D>
Padarom experimenta - imam savanori su savo motociklu be slipper clutch (eziuka pvz), nuvaziuojam i uzmiesti, jis isibegeja iki 120 sestu begiu, tada tvarkingai, sutabdinant apsukas, be tasymosi ir kaukinimo sujungia visus begius zemyn ir sustoja prie nustebusiu ziurovu.

Iskart pastatau deze Svyturio/Kalnapilio, etc ir einu toliau skaityt savo kygu. OK? :D
How do you get fast lap times? With ease.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

mindaugasa vol.2 wrote:o cia ne dezes klausimas. su kroselka nuolatos kazkiek slysti ant palaido grunto. biski skirtumas slysti su krosavyku ir ant asfalto sus sunkiu baiku.
jei Vito jungia, vadinasi mechaniskai tai isijungia ir tiek.
buvo idomu ar tai nera slipklacho itakoje, o su paprasta sankabe gal ne taip graziai gausis.
o tu palygink kiek stabdo viencilindris kroselkos motoras ar dvicilindris hd, lyginant su 4 cilindru britvos. Pabandyk kada uzstumt didesnes kubaturos kroselka be dekompresoriaus. Apsikakosi. O britva laisvai. Tuo labiau ir britvos sukibimas su asfaltu kur kas geresnis.
User avatar
sai
Slaideriu naikintojas
Posts: 2200
Joined: 07 Sep 2007, 21:14
Location: prie prudu

Post by sai »

ezhiukas wrote:britvos sukibimas su asfaltu kur kas geresnis.
aha, ir jo prasrast nerekomenduojama (isskyrus powerslide'u monstrams v:D), a kroselkai sukibimas px :)
race your life
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

w919 wrote:
ezhiukas wrote:technologai plia :) O kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia :)
Ne nu unreal, visi aplink jungia be sankabos, o teoretikai jiem priestarauja. =D>
Padarom experimenta - imam savanori su savo motociklu be slipper clutch (eziuka pvz), nuvaziuojam i uzmiesti, jis isibegeja iki 120 sestu begiu, tada tvarkingai, sutabdinant apsukas, be tasymosi ir kaukinimo sujungia visus begius zemyn ir sustoja prie nustebusiu ziurovu.

Iskart pastatau deze Svyturio/Kalnapilio, etc ir einu toliau skaityt savo kygu. OK? :D
ta ir dariau pernai su dr'u, kai po batono nulauziau sankabos rankenele. Nuo druskininku iki pat namu buvo davaziuota junginejant begius be sankabos, sankryzose pasigaunant laisva. Tiesa, del patirties stokos kartais nepataikydavau i laisva, ikaldavau pirma ir uzgesdavau, bet apie 50% atveju pavykdavo normaliai :)
User avatar
Username
Dievas
Posts: 10217
Joined: 24 Jun 2006, 10:51

Post by Username »

ezhiukas wrote:technologai plia :) O kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia :)
Kad tu sugebi ijungti, tai cia viena, bet ar tai yra efektyvu ir nelauzo dezes - jau kitas dalykas :)
Image
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

Username wrote:
ezhiukas wrote:technologai plia :) O kuom skiriasi sportbaiko greiciu deze nuo viencilindres endurkes? Galiu duot padskazke - niekuom. Jeigu as su hd deze sugebu tiek zemyn, tiek aukstyn perjungt be sankabos, tai nematau jokios problemos tai daryti su sportbaiku. I jokio slippery clutch ar kitokiu technaloginiu anonyzmu nereikia :)
Kad tu sugebi ijungti, tai cia viena, bet ar tai yra efektyvu ir nelauzo dezes - jau kitas dalykas :)
jei teisingai jungi, dezes nelauzo. Del efektyvumo jau kitas klausimas. Kazkaip su britva kai nevazineju, tai nezinau ar efektyviau butu nei paprastai perjunginejant
User avatar
mindaugasa vol.2
Dievo treneris
Posts: 13060
Joined: 21 Jan 2008, 18:09
Location: balsiai
Contact:

Post by mindaugasa vol.2 »

pazadu sitoje diskusijoje nieko nerasyti, kad negauchiau i rope suktuko
:hippy:
cross cojones PC
tckd
Dievas
Posts: 10845
Joined: 28 Feb 2007, 08:59
Location: stotinis.
Contact:

Post by tckd »

skaitau sudabrydziai yra tobuli:
a)begius gali perpisinet belenkaip
b)sukibimas belenkaip
c)visa kita kas netilpo i a ir b belenkaip

dzast gAAAzo nu ir biski body movement
less teeth, more tits.
User avatar
ezhiukas
Raudondvario karjero siaubas
Posts: 6496
Joined: 25 Jun 2006, 22:13
Location: Vilnius
Contact:

Post by ezhiukas »

pezda, po tokio pasisakymo belieka parduot harli ir pirkt sudabrydi :supz:
Post Reply